Ce ar trebui să faci cu Obamot?

Evoluțiile din forums și site-ul. Umor și convivialitate între membrii forum - Tout est anything - Prezentarea de noi membri înregistrați Relaxare, timp liber, timp liber, sport, vacanțe, pasiuni ... Ce faceți cu timpul liber? Forum schimburi de pasiuni, activități, agrement ... creative sau recreative! Publicați-vă anunțurile. Anunțuri, acțiuni cibernetice și petiții, site-uri interesante, calendar, evenimente, târguri, expoziții, inițiative locale, activități de asociație .... Nu vă rugăm să faceți publicitate pur comercială.

Ce soartă ar trebui să ne rezervăm ca vacanță?

Sondajul a expirat pe 27 / 02 / 13, 08: 03

Interdicția
9
43%
2 săptămâni de vacanță
2
10%
Nimic deloc
10
48%
 
Numărul total de voturi: 21
Janic
expert Econologue
expert Econologue
posturi: 19224
Înregistrare: 29/10/10, 13:27
Locul de amplasare: Burgundia
x 3491

Re: Ce ar trebui să faci cu Obamot?




de Janic » 07/11/20, 08:18

Un idiot, e în regulă, trei idioți, buna daune : Mrgreen:
și știți despre ce vorbiți, deoarece sunteți preocupat în primul rând! Așa cum spuneam „pe vremea mea” în ziua în care zboară idioții vei fi cu escadra. : Cheesy:
0 x
"Noi facem știința cu fapte, cum ar fi făcând o casă cu pietre: dar o acumulare de fapte nu mai este o știință decât o grămadă de pietre este o casă" Henri Poincaré
lilian07
Am postat mesaje 500!
Am postat mesaje 500!
posturi: 534
Înregistrare: 15/11/15, 13:36
x 56

Re: Ce ar trebui să faci cu Obamot?




de lilian07 » 07/11/20, 09:16

Cred că sistemul modo este încă mai potrivit.
Povestea lui Obamot nu este nouă, este un „iritant” cronic.
Este necesar să se facă ca în justiție, cu cât se repetă mai mult cu atât sentința este mai grea și din punct de vedere tehnic, dacă nu este prea grea pentru modos, este necesar să se suspende.
Este absolut necesar să salvați dezbaterea, deoarece aceasta poartă cu sine idei și chiar soluții relevante.
Există o diferență între un entuziast și un „dezechilibrat” care are doar asta de făcut.
3 x
Christophe
moderator
moderator
posturi: 79111
Înregistrare: 10/02/03, 14:06
Locul de amplasare: Planeta cu efect de seră
x 10972

Re: Ce ar trebui să faci cu Obamot?




de Christophe » 07/11/20, 23:01

ABC2019 a scris:
Macro a scris:Natura urăște vidul ... Tipul se va întoarce : Cheesy: : Cheesy: : Cheesy:

nu este opusul, Christophe l-a concediat pentru că Janic s-a întors și în plus există încă eclectron. Un idiot, e în regulă, trei idioți, buna daune : Mrgreen:


Niciun tip nu a rămas singur ...
1 x
ABC2019
expert Econologue
expert Econologue
posturi: 12927
Înregistrare: 29/12/19, 11:58
x 1008

Re: Ce ar trebui să faci cu Obamot?




de ABC2019 » 17/01/21, 07:45

Ei bine, întrucât sunt întotdeauna necesare argumente de apărare, caut un caz în care Obamot ar fi postat observații relevante, ar fi corectat cifrele pentru a le oferi pe cele corecte, ar fi avut dreptate împotriva interlocutorului său ... cineva (altcineva el) mă putea îndrepta către un subiect în care s-a întâmplat?
0 x
A trece pentru un idiot în ochii unui prost este o plăcere gourmet. (Georges COURTELINE)

Mééé neagă că nu a mers la petreceri cu 200 de persoane și nici măcar nu a fost bolnav moiiiiiii (Guignol des bois)
Christophe
moderator
moderator
posturi: 79111
Înregistrare: 10/02/03, 14:06
Locul de amplasare: Planeta cu efect de seră
x 10972

Re: Ce ar trebui să faci cu Obamot?




de Christophe » 25/02/21, 16:17

Mulțumesc principalului interesat să nu mai punem semnături de rahat care ocupă mai mult spațiu decât dezbaterea și / sau care înșeală în mod deliberat cititorul și, prin urmare, dezbaterea ... : Evil:

Mulțumesc ! (Nici nu ar trebui să o spun ...)
1 x
Avatar de l'Utilisateur
Macro
expert Econologue
expert Econologue
posturi: 6458
Înregistrare: 04/12/08, 14:34
x 1610

Re: Ce ar trebui să faci cu Obamot?




de Macro » 08/04/22, 09:11

În urma multiplelor atacuri, injurii, manevre de discreditare, care sunt costurile zilnice și acerbe ale mai multor membri (inclusiv eu), îmi iau libertatea de a ridica acest subiect pentru a cere administratorului și echipei moderarea detaliilor privind starea membrul în cauză.

-Este Obamot un administrator sau moderator „nemarcat” care evoluează într-un „submarin”.
-Este un patron generos căruia i s-au acordat drepturi sau privilegii speciale în schimbul unor eventuale contribuții financiare?
- Există o identitate mascată a administratorului care și-ar putea arăta astfel latura „întunecată” și răuvoitoare?

Pe scurt, Christophe, îmi permit (și cred că nu sunt singurul care mi-o doresc) să-ți cer o explicație despre toleranța modului „open bar” de care se bucură acest individ, și dreptul de care se bucură de a trata membrii. , care i se opun cu cel mai mic argument, cea mai mica opinie contrara convingerilor sau certitudinilor sale, precum suboamenii, decerebratii sau mai frecvent retrogradandu-i la rangul de ciucuri mirositoare ......

Mulțumim lui Christophe și echipei de moderare...
7 x
Singurul lucru care este sigur în viitor. Este probabil că este în concordanță cu previziunile noastre ...
Christophe
moderator
moderator
posturi: 79111
Înregistrare: 10/02/03, 14:06
Locul de amplasare: Planeta cu efect de seră
x 10972

Re: Ce ar trebui să faci cu Obamot?




de Christophe » 08/04/22, 13:45

Niciunul dintre cele 3 puncte pe care le menționați nu este adevărat... Aș dori sprijin financiar din partea lui : Cheesy: dar nu a promis că nu este nimic... bun Obamot, știi ce ai de făcut!! : Mrgreen:

Obamot atacă în mod regulat anumiți membri... personal... cel mai bun lucru este să-l lași să bâjâie... dar dacă hărțuirea este prea gravă poți raporta mesajul și noi îi vom sfătui...

El este, de asemenea, cel care raportează cele mai multe mesaje de la alții... majoritatea fără consecințe...
2 x
Avatar de l'Utilisateur
Macro
expert Econologue
expert Econologue
posturi: 6458
Înregistrare: 04/12/08, 14:34
x 1610

Re: Ce ar trebui să faci cu Obamot?




de Macro » 08/04/22, 18:31

Puternic sfarsitul razboiului ca avem grija de colaboratori : Cheesy: : Cheesy:
0 x
Singurul lucru care este sigur în viitor. Este probabil că este în concordanță cu previziunile noastre ...
Avatar de l'Utilisateur
Exnihiloest
expert Econologue
expert Econologue
posturi: 5365
Înregistrare: 21/04/15, 17:57
x 660

Re: Ce ar trebui să faci cu Obamot?




de Exnihiloest » 08/04/22, 18:40

Macro a scris:În urma multiplelor atacuri, injurii, manevre de discreditare, care sunt costurile zilnice și acerbe ale mai multor membri (inclusiv eu), îmi iau libertatea de a ridica acest subiect pentru a cere administratorului și echipei moderarea detaliilor privind starea membrul în cauză.

-Este Obamot un administrator sau moderator „nemarcat” care evoluează într-un „submarin”.
-Este un patron generos căruia i s-au acordat drepturi sau privilegii speciale în schimbul unor eventuale contribuții financiare?
- Există o identitate mascată a administratorului care și-ar putea arăta astfel latura „întunecată” și răuvoitoare?

Pe scurt, Christophe, îmi permit (și cred că nu sunt singurul care mi-o doresc) să-ți cer o explicație despre toleranța modului „open bar” de care se bucură acest individ, și dreptul de care se bucură de a trata membrii. , care i se opun cu cel mai mic argument, cea mai mica opinie contrara convingerilor sau certitudinilor sale, precum suboamenii, decerebratii sau mai frecvent retrogradandu-i la rangul de ciucuri mirositoare ......

Mulțumim lui Christophe și echipei de moderare...

Obamot este unul dintre idioții utili care promovează antivax sau neagă crimele de război ale lui Putin, complet supus argumentului autoritar al liniei editoriale, putrezind toate intervențiile contradictorii și calomniind autorii lor, din care fac parte.
Moderația nu are nimic împotriva a ceea ce este util cauzei sale. Insulta și hărțuirea sunt tolerate dacă sunteți prietene, chiar încurajate. Altfel vei fi interzis. Știi ce-ți mai rămâne de făcut: lins : Lol: .

Macro a scris:Puternic sfarsitul razboiului ca avem grija de colaboratori : Cheesy: : Cheesy:

De ce să aștepți ?
Valoarea aici este calculată după durata interdicțiilor. Iau pentru cât de mult, acolo?
0 x
Avatar de l'Utilisateur
GuyGadeboisTheBack
expert Econologue
expert Econologue
posturi: 14821
Înregistrare: 10/12/20, 20:52
Locul de amplasare: 04
x 4301

Re: Ce ar trebui să faci cu Obamot?




de GuyGadeboisTheBack » 04/04/23, 19:11

Macro a scris:În urma multiplelor atacuri, injurii, manevre de discreditare, care sunt costurile zilnice și acerbe ale mai multor membri (inclusiv eu), îmi iau libertatea de a ridica acest subiect pentru a cere administratorului și echipei moderarea detaliilor privind starea membrul în cauză.

-Este Obamot un administrator sau moderator „nemarcat” care evoluează într-un „submarin”.
-Este un patron generos căruia i s-au acordat drepturi sau privilegii speciale în schimbul unor eventuale contribuții financiare?
- Există o identitate mascată a administratorului care și-ar putea arăta astfel latura „întunecată” și răuvoitoare?

Pe scurt, Christophe, îmi permit (și cred că nu sunt singurul care mi-o doresc) să-ți cer o explicație despre toleranța modului „open bar” de care se bucură acest individ, și dreptul de care se bucură de a trata membrii. , care i se opun cu cel mai mic argument, cea mai mica opinie contrara convingerilor sau certitudinilor sale, precum suboamenii, decerebratii sau mai frecvent retrogradandu-i la rangul de ciucuri mirositoare ......

Mulțumim lui Christophe și echipei de moderare...

0 x

 


  • Subiecte similare
    Răspunsuri
    Vizualizări
    Ultimul mesaj

Întoarceți-vă la „Bistroul: viața site-ului, timp liber și relaxare, umor și convivialitate și Anunțuri”

Cine este conectat?

Utilizatorii care navighează în acest sens forum : Nici un utilizator înregistrat și oaspeți 240