Gestionarea crizei coronavirusului: Marele sondaj!

Cum de a rămâne sănătos și de a preveni riscurile și consecințele asupra sănătății și a sănătății publice. Bolile profesionale, riscuri industriale (azbest, poluarea aerului, undele electromagnetice ...), de risc companie (stres la locul de muncă, suprasolicitarea de droguri ...) și individual (tutun, alcool ...).
Janic
expert Econologue
expert Econologue
posturi: 19224
Înregistrare: 29/10/10, 13:27
Locul de amplasare: Burgundia
x 3491

Re: Gestionarea crizei Coronavirus: Marele sondaj!




de Janic » 17/03/21, 07:34

abc / pedro
vă rog să nu-mi atribuiți propria confuzie mentală ....
nu face altora, ceea ce nu vrei să-ți facem noi ... deja! 8)
0 x
"Noi facem știința cu fapte, cum ar fi făcând o casă cu pietre: dar o acumulare de fapte nu mai este o știință decât o grămadă de pietre este o casă" Henri Poincaré
Avatar de l'Utilisateur
Obamot
expert Econologue
expert Econologue
posturi: 28725
Înregistrare: 22/08/09, 22:38
Locul de amplasare: regio genevesis
x 5538

Re: Gestionarea crizei Coronavirus: Marele sondaj!




de Obamot » 17/03/21, 09:11

Janic a scris:abc / pedro
nu-mi da paste propria confuzie mentală Vă rog....
nu face altora, ceea ce nu vrei să-ți facem noi ... deja! 8)
Pentru un an, sunt: ​​erori, erori, omisiuni, neadevăruri, manipulări, inversări de sacou, evaluări pe stradă?

cum o numește?

Claritate mentală? Imagine Imagine Imagine
0 x
Avatar de l'Utilisateur
Macro
expert Econologue
expert Econologue
posturi: 6522
Înregistrare: 04/12/08, 14:34
x 1639

Re: Gestionarea crizei Coronavirus: Marele sondaj!




de Macro » 17/03/21, 10:24

O altă ipoteză .... Ar intra în politică ..
0 x
Singurul lucru care este sigur în viitor. Este probabil că este în concordanță cu previziunile noastre ...
Janic
expert Econologue
expert Econologue
posturi: 19224
Înregistrare: 29/10/10, 13:27
Locul de amplasare: Burgundia
x 3491

Re: Gestionarea crizei Coronavirus: Marele sondaj!




de Janic » 17/03/21, 10:37

de Macro »17, 03:21
O altă ipoteză .... Ar intra în politică ..
sigur că are toate caracteristicile principale, dar oamenii buni ar rezista?
0 x
"Noi facem știința cu fapte, cum ar fi făcând o casă cu pietre: dar o acumulare de fapte nu mai este o știință decât o grămadă de pietre este o casă" Henri Poincaré
Avatar de l'Utilisateur
Macro
expert Econologue
expert Econologue
posturi: 6522
Înregistrare: 04/12/08, 14:34
x 1639

Re: Gestionarea crizei Coronavirus: Marele sondaj!




de Macro » 17/03/21, 10:44

Te enervează ... (eu personal nu am o părere specială despre asta) .... Dar Econologie nu este un site în care să te gândești să ai o populație de „oameni buni” ....

Deci ... Probabil că are o șansă ...
0 x
Singurul lucru care este sigur în viitor. Este probabil că este în concordanță cu previziunile noastre ...
Christophe
moderator
moderator
posturi: 79353
Înregistrare: 10/02/03, 14:06
Locul de amplasare: Planeta cu efect de seră
x 11059

Re: Gestionarea crizei Coronavirus: Marele sondaj!




de Christophe » 17/03/21, 10:49

Nu este posibil !!!! Nu există un singur subiect pe care să nu-l poți putrezi odată cu conflictele de ego hipertrofiate ???
OSEF al nivelului tău primar de ceartă (în ambele sensuri ale termenului !!)
: Evil: : Evil: : Evil:


Sincer, nu-mi vei da de ales să ies toporul cenzurii !!
1 x
Christophe
moderator
moderator
posturi: 79353
Înregistrare: 10/02/03, 14:06
Locul de amplasare: Planeta cu efect de seră
x 11059

Re: Gestionarea crizei Coronavirus: Marele sondaj!




de Christophe » 17/03/21, 10:51

Macro a scris:Dar Econologie nu este un site în care să ne gândim să avem o populație de „oameni buni” ....


Uh .... keskidit celălalt!? : Lol: : Lol: : Lol:
0 x
Avatar de l'Utilisateur
Macro
expert Econologue
expert Econologue
posturi: 6522
Înregistrare: 04/12/08, 14:34
x 1639

Re: Gestionarea crizei Coronavirus: Marele sondaj!




de Macro » 17/03/21, 10:59

Christophe a scris:
Macro a scris:Dar Econologie nu este un site în care să ne gândim să avem o populație de „oameni buni” ....


Uh .... keskidit celălalt!? : Lol: : Lol: : Lol:


Keskidi .... Idi că ceea ce vine în domeniul ecologiei ..... Este deja oamenii care au fibra economologului .... Ținând cont de rezultatele voturilor ecologice din ultimele alegeri, cu greu se reprezintă un sfert din populație. .... Suntem la limita marginalității ....

Când îmi iau cazul personal ... trec în ochii anturajului meu socio-profesional, pentru un extraterestru ... Cel mai rău este în slujba mea ... Un agent înșelător în petrol care își parchează Czéro în fața lui munca 220 de zile pe an .... : Mrgreen:
0 x
Singurul lucru care este sigur în viitor. Este probabil că este în concordanță cu previziunile noastre ...
Janic
expert Econologue
expert Econologue
posturi: 19224
Înregistrare: 29/10/10, 13:27
Locul de amplasare: Burgundia
x 3491

Re: Gestionarea crizei Coronavirus: Marele sondaj!




de Janic » 17/03/21, 11:12

Keskidi .... Idi că ceea ce vine în domeniul ecologiei ..... Este deja oamenii care au fibra economologului .... Ținând cont de rezultatele voturilor ecologice din ultimele alegeri, cu greu se reprezintă un sfert din populație. .... Suntem la limita marginalității ....
Cu siguranță, dar o marginalitate, ieri disprețuită, care crește în mod regulat, în afara mișcărilor ecologice. De exemplu, medicamentele alternative, organice, reciclarea deșeurilor care nu mai sunt destinate țărilor „emergente”, conștientizarea ecologică crește ... fie că este vorba de unt sau de lună! : Cheesy:
0 x
"Noi facem știința cu fapte, cum ar fi făcând o casă cu pietre: dar o acumulare de fapte nu mai este o știință decât o grămadă de pietre este o casă" Henri Poincaré
Christophe
moderator
moderator
posturi: 79353
Înregistrare: 10/02/03, 14:06
Locul de amplasare: Planeta cu efect de seră
x 11059

Re: Gestionarea crizei Coronavirus: Marele sondaj!




de Christophe » 17/03/21, 11:34

Macro a scris:Keskidi .... Idi că ceea ce vine în domeniul ecologiei ..... Este deja oamenii care au fibra economologului .... Având în vedere rezultatele voturilor ecologice din ultimele alegeri, cu greu se reprezintă un sfert din populație. .... Suntem la limita marginalității ...


Ah e în regulă ... Am crezut că tu dizé că nu suntem răufăcători buni, nu frumoși !! : Mrgreen: : Mrgreen:
0 x

Reveniți la "Sănătate și prevenire". Poluarea, cauzele și efectele riscurilor de mediu

Cine este conectat?

Utilizatorii care navighează în acest sens forum : Nici un utilizator înregistrat și oaspeți 308