Vânzarea de semințe țărănești în cele din urmă autorizate, victorie!

Agricultură și sol. Controlul poluării, remedierea solului, humus și noi tehnici agricole.
Moindreffor
expert Econologue
expert Econologue
posturi: 5830
Înregistrare: 27/05/17, 22:20
Locul de amplasare: granița dintre nord și Aisne
x 957

Re: Vânzarea de semințe țărănești în cele din urmă autorizate, victorie!




de Moindreffor » 03/07/21, 12:17

GuyGadeboisLeRetour a scris:Moindefort trebuie să se simtă mai bucuros! Mulțumesc Bruxelles

Mai puțin, el își vindecă cancerul, astfel încât s-ar întâmpla ca un tâmpit ca tine să vină să-l supere ...
0 x
„Cei cu cele mai mari urechi nu sunt cei care aud cel mai bine”
(de la mine)
Avatar de l'Utilisateur
GuyGadeboisTheBack
expert Econologue
expert Econologue
posturi: 14973
Înregistrare: 10/12/20, 20:52
Locul de amplasare: 04
x 4370

Re: Vânzarea de semințe țărănești în cele din urmă autorizate, victorie!




de GuyGadeboisTheBack » 03/07/21, 12:28

Atunci, cel mai mic ar trebui să se abțină de la a răspunde. Nu eu am apărat dinții și unghiile de ulei de scurgere în mâncare, ci el. De altfel, nu pentru că este bolnav (este regretabil) că are dreptul să spună totul, că lumea trebuie să nu se mai învârtă și că nimeni nu trebuie să-i amintească de prostiile sale.
0 x
Moindreffor
expert Econologue
expert Econologue
posturi: 5830
Înregistrare: 27/05/17, 22:20
Locul de amplasare: granița dintre nord și Aisne
x 957

Re: Vânzarea de semințe țărănești în cele din urmă autorizate, victorie!




de Moindreffor » 03/07/21, 12:36

GuyGadeboisLeRetour a scris:Atunci, cel mai mic ar trebui să se abțină de la a răspunde. Nu eu am apărat dinții și unghiile de ulei de scurgere în mâncare, ci el. De altfel, nu pentru că este bolnav (este regretabil) că are dreptul să spună totul, că lumea trebuie să nu se mai învârtă și că nimeni nu trebuie să-i amintească de prostiile sale.

Ei bine, atunci când știm că cineva este bolnav, nu îl cităm cu precizie, depindea de tine să ai inteligența de a nu mă cita ca referință, dar nu mă așteptam la mai mult de la tine, când oamenii plini de compasiune mi-au dorit mult noroc, tu mi-a dat o lecție despre rețeta de pâine pagna ...

semnătura dvs. se referă la o anumită inteligență, poate ar trebui să o folosiți
0 x
„Cei cu cele mai mari urechi nu sunt cei care aud cel mai bine”
(de la mine)
Avatar de l'Utilisateur
GuyGadeboisTheBack
expert Econologue
expert Econologue
posturi: 14973
Înregistrare: 10/12/20, 20:52
Locul de amplasare: 04
x 4370

Re: Vânzarea de semințe țărănești în cele din urmă autorizate, victorie!




de GuyGadeboisTheBack » 03/07/21, 12:40

Am fost unul dintre primii care v-am răspuns prin postarea acestui:
Imagine
Cred că se explică de la sine. După aceea, dacă nu mai avem dreptul să spunem nimic, fie ... îți voi da o pace regală. (Eu, care am crezut că ar trebui să tratăm pacienții în mod normal, fără a-i face să simtă permanent greutatea nenorocirii lor, trebuie să cred că m-am înșelat)
0 x
Moindreffor
expert Econologue
expert Econologue
posturi: 5830
Înregistrare: 27/05/17, 22:20
Locul de amplasare: granița dintre nord și Aisne
x 957

Re: Vânzarea de semințe țărănești în cele din urmă autorizate, victorie!




de Moindreffor » 03/07/21, 14:24

fă-ne fericiți, mă uiți și fac la fel
1 x
„Cei cu cele mai mari urechi nu sunt cei care aud cel mai bine”
(de la mine)
Avatar de l'Utilisateur
GuyGadeboisTheBack
expert Econologue
expert Econologue
posturi: 14973
Înregistrare: 10/12/20, 20:52
Locul de amplasare: 04
x 4370

Re: Vânzarea de semințe țărănești în cele din urmă autorizate, victorie!




de GuyGadeboisTheBack » 03/07/21, 15:13

Ei bine și dacă nu, toată lumea dă naibii în legătură cu deciziile de la Bruxelles care ne permit să otrăvim?
agricultură / semințe lente-țărani-este-autorizată-victoria-t16486-220.html # p453289
0 x
Janic
expert Econologue
expert Econologue
posturi: 19224
Înregistrare: 29/10/10, 13:27
Locul de amplasare: Burgundia
x 3491

Re: Vânzarea de semințe țărănești în cele din urmă autorizate, victorie!




de Janic » 04/07/21, 11:52

Mai puțin, el își vindecă cancerul, astfel încât s-ar întâmpla ca un tâmpit ca tine să vină să-l supere ...
ne hrănim doar cu ceea ce am mâncat, plin de produse cancerigene și trebuie să se exprime și ei pentru a arăta cum acționează și pentru ce rezultat!
Știu că este plictisitor! :?
0 x
"Noi facem știința cu fapte, cum ar fi făcând o casă cu pietre: dar o acumulare de fapte nu mai este o știință decât o grămadă de pietre este o casă" Henri Poincaré
Moindreffor
expert Econologue
expert Econologue
posturi: 5830
Înregistrare: 27/05/17, 22:20
Locul de amplasare: granița dintre nord și Aisne
x 957

Re: Vânzarea de semințe țărănești în cele din urmă autorizate, victorie!




de Moindreffor » 05/07/21, 09:04

Janic a scris:
Mai puțin, el își vindecă cancerul, astfel încât s-ar întâmpla ca un tâmpit ca tine să vină să-l supere ...
ne hrănim doar cu ceea ce am mâncat, plin de produse cancerigene și trebuie să se exprime și ei pentru a arăta cum acționează și pentru ce rezultat!
Știu că este plictisitor! :?

Nu, nu plictisitor, foarte prost și mândru de asta, plictisitorul este suportabil, poate trece, tâmpit în felul tău, este insuportabil, pentru că ești mai manipulator și rău intenționat, dar ca și aici te bucuri de o anumită complicitate de moderare, din păcate avem pentru a suporta acest tip de mesaj

la fel de mult pentru Guy știu că ne va respecta afacerea, la fel de mult pentru tine știu că este o pierdere de timp, având în vedere răutatea ta sectară ca un mic guru
0 x
„Cei cu cele mai mari urechi nu sunt cei care aud cel mai bine”
(de la mine)
Janic
expert Econologue
expert Econologue
posturi: 19224
Înregistrare: 29/10/10, 13:27
Locul de amplasare: Burgundia
x 3491

Re: Vânzarea de semințe țărănești în cele din urmă autorizate, victorie!




de Janic » 05/07/21, 10:28

Nu, nu plictisitor, foarte prost și mândru de asta, plictisitorul este suportabil, poate trece, tâmpit în felul tău, este insuportabil, pentru că ești mai manipulator și rău intenționat, dar ca și aici te bucuri de o anumită complicitate de moderare, din păcate avem pentru a suporta acest tip de mesaj
văzând câtă moderație m-a pus într-o vacanță forțată, mă îndoiesc!
Când vine vorba de răutate, nu este suficient să o spui, trebuie demonstrat deoarece, spre deosebire de tine, care îți vede doar buricul în orbirea ta petrochimică, știu că există alte mijloace și soluții, mai degrabă decât să te otrăvești voluntar sub pretextul supraviețuirii, dar este alegerea ta și o respect spre deosebire de tine care ai vomitat permanent pe organic, adică pe cei vii pretextând contrariul! Și apoi plângi peste o vrajă pe care ai ales-o!
la fel de mult pentru Guy știu că ne va respecta afacerea, la fel de mult pentru tine știu că este o pierdere de timp, având în vedere răutatea ta sectară ca un mic guru
guru al vieții, este bine la mine! : Cheesy:
0 x
"Noi facem știința cu fapte, cum ar fi făcând o casă cu pietre: dar o acumulare de fapte nu mai este o știință decât o grămadă de pietre este o casă" Henri Poincaré

Înapoi la "Agricultura: probleme și poluare, noi tehnici și soluții"

Cine este conectat?

Utilizatorii care navighează în acest sens forum : Nici un utilizator înregistrat și oaspeți 159