[Un alt] Umor

Evoluțiile din forums și site-ul. Umor și convivialitate între membrii forum - Tout est anything - Prezentarea de noi membri înregistrați Relaxare, timp liber, timp liber, sport, vacanțe, pasiuni ... Ce faceți cu timpul liber? Forum schimburi de pasiuni, activități, agrement ... creative sau recreative! Publicați-vă anunțurile. Anunțuri, acțiuni cibernetice și petiții, site-uri interesante, calendar, evenimente, târguri, expoziții, inițiative locale, activități de asociație .... Nu vă rugăm să faceți publicitate pur comercială.
Christophe
moderator
moderator
posturi: 79121
Înregistrare: 10/02/03, 14:06
Locul de amplasare: Planeta cu efect de seră
x 10973




de Christophe » 20/03/07, 16:33

zac a scris:da și știi ce preț merită?


Uh nan nu am deloc unul în portofelul din memoria mea despre călătoria mea la Pantone ... merită 3 sau 4 $ nu?
Oricum l-am tranzacționat pentru două bancnote de 2 USD la un roșu local.

zac a scris:și știți povestea lui?


Nu mai ... poți dezvolta stp?

zac a scris:PS: Am unul de vânzare foarte scump


Mwarf :)
0 x
Christophe
moderator
moderator
posturi: 79121
Înregistrare: 10/02/03, 14:06
Locul de amplasare: Planeta cu efect de seră
x 10973




de Christophe » 20/03/07, 16:39

ps: nu eram departe 4 bilete 2 dolari are serie consecutivă, nouă UNC. Oferta curentă: 15,99 EUR

ps: greșesc, nu a fost semnarea constituției, ci independența :D

Imagine
Dernière édition alin Christophe 05 / 12 / 14, 12: 46, editate 1 ori.
0 x
Avatar de l'Utilisateur
ZAC
Motorul de căutare Pantone
Motorul de căutare Pantone
posturi: 1446
Înregistrare: 06/05/05, 20:31
Locul de amplasare: piton st leu
x 2




de ZAC » 20/03/07, 16:50

salut

În primul rând, există mult mai mult fals decât adevărat.

Această notă a fost tipărită la un milion de exemplare (test înainte de tipărirea în masă), chiar înainte de alegerile regan.
regan ales acolo au fost imediat reduceri bugetare drastice și 2dollars (cum ar fi sănătatea sau școala au plătit prețul); nu a existat o reeditare oficială, dar în fața ei, există mulți falsificatori interesați de aceasta.

Nu știu evaluarea lui astăzi, dar în 1990, în stare bună a tranzacționat 4000 noi în Florida (1500 dacă a greșit).

păstrează-l; șansele de a scădea mult, deoarece dolarul nu este la modă, dar ca orice colecție, se poate schimba peste noapte.

@+
0 x
A spus zebră, om liber (rasă în pericol de dispariție)
Nu pentru că sunt proastă că nu încerc să fac lucruri inteligente.
Christophe
moderator
moderator
posturi: 79121
Înregistrare: 10/02/03, 14:06
Locul de amplasare: Planeta cu efect de seră
x 10973

Re: Toate bune




de Christophe » 20/03/07, 16:51

lejustemilieu a scris:http://video.google.fr/videoplay?docid=-3583845110615709757
Îmi place !!!!!! : Cheesy:


Moue nu știu pkoi, dar am ghicit metoda ... actorii sunt destul de răi și nu înțeleg de ce Voxan care este deja în (grâves) dificultăți a participat la un astfel de gag ...
0 x
Targol
expert Econologue
expert Econologue
posturi: 1897
Înregistrare: 04/05/06, 16:49
Locul de amplasare: Regiunea Bordeaux
x 2

Re: Toate bune




de Targol » 20/03/07, 18:03

Christophe a scris:
lejustemilieu a scris:http://video.google.fr/videoplay?docid=-3583845110615709757
Îmi place !!!!!! : Cheesy:


Moue nu știu pkoi, dar am ghicit metoda ... actorii sunt destul de răi și nu înțeleg de ce Voxan care este deja în (grâves) dificultăți a participat la un astfel de gag ...


+ 1, a pierdut 10mn, nici măcar amuzant și Archi a telefonat
0 x
„Oricine crede că creșterea exponențială poate continua la nesfârșit într-o lume finită este un prost sau un economist”. KEBoulding
Targol
expert Econologue
expert Econologue
posturi: 1897
Înregistrare: 04/05/06, 16:49
Locul de amplasare: Regiunea Bordeaux
x 2




de Targol » 20/03/07, 18:06

O femeie pleacă devreme acasă și își găsește soțul în dormitorul lor făcând dragoste cu o tânără frumoasă și sexy.
- Specie de porci! Cum poți să-mi faci asta, soția ta credincioasă, mama copiilor tăi! Plec din această casă, cer divorț!

- Stai, stai puțin! Înainte de a pleca, permiteți-mi să vă spun ce s-a întâmplat.

- OK, dar acesta este ultimul lucru pe care îl voi auzi de la tine.

Soțul începe să-și spună povestea.
- Am condus acasă și această tânără făcea autostop. Am văzut-o atât de îndurerată încât m-am oprit și am tras-o în sus.
Era drăguță, dar murdară și zdrențuită.
Mi-a explicat că nu a mâncat Din zilele 3 ... Foarte mișcat, am luat-o acasă și am încălzit ravioliile pe care le-am pregătit cu o seară înainte și nu aveai a vrut să mănânce pentru că
că îți este frică să nu crești; săraca fetiță le-a devorat practic. Cum era foarte murdară, i-am sugerat să facă un duș ...
În timp ce făcea duș, i-am luat hainele pline de găuri, le-am aruncat și i-am dat blugi pe care ai avut-o de câțiva ani și pe care nu o poți purta pentru că este prea corectă.
I-am oferit și bluza pe care ți-am dat-o cu ocazia zilei tale de naștere și pe care nu o porți pentru că nu am gust bun.
I-am dat puloverul pe care ți l-a dat sora mea la Crăciun și pe care nu îl vei purta doar ca să-l enervezi pe sora mea.
I-am dat și cizmele pe care le-ați cumpărat într-un magazin de lux și pe care nu l-ați purtat niciodată după ce l-ați văzut pe colegul vostru purtând la fel.
Tânăra mi-a fost foarte recunoscătoare și am dus-o înapoi la ușă.
... Povestea ar fi trebuit să se oprească acolo ...

Dar apoi s-a întors spre Mine cu lacrimi și m-a întrebat:

- Nu ai altceva pe care soția ta nu-l folosește ????
0 x
„Oricine crede că creșterea exponențială poate continua la nesfârșit într-o lume finită este un prost sau un economist”. KEBoulding
Christophe
moderator
moderator
posturi: 79121
Înregistrare: 10/02/03, 14:06
Locul de amplasare: Planeta cu efect de seră
x 10973




de Christophe » 21/03/07, 13:06

zac a scris:salut

În primul rând, există mult mai mult fals decât adevărat.

Această notă a fost tipărită la un milion de exemplare (test înainte de tipărirea în masă), chiar înainte de alegerile regan.
regan ales acolo au fost imediat reduceri bugetare drastice și 2dollars (cum ar fi sănătatea sau școala au plătit prețul); nu a existat o reeditare oficială, dar în fața ei, există mulți falsificatori interesați de aceasta.


Uh Zac cred că este o legendă urbană lucrul tău: a mea datează de la 1995 ... nu cred că este o necesitate ... sau spune-mi cum să identific un fals $ ...


zac a scris:păstrează-l


Nu aveam de gând să-l vând oricum și apoi a fost sfâșiat în 2 de un vecin umplut cu 2 acum câteva săptămâni atât de bine :D :| trebuie să fie 2,5 $ acolo! : Lol:
0 x
Christophe
moderator
moderator
posturi: 79121
Înregistrare: 10/02/03, 14:06
Locul de amplasare: Planeta cu efect de seră
x 10973




de Christophe » 21/03/07, 18:36

Piciorul drept este inteligent?

E amuzant, încearcă!
Ceea ce urmează este atât de amuzant încât contestă orice înțelegere.
Și sunt dispus să pariez că veți încerca cel puțin 50 o dată pentru a vedea dacă sunteți în stare să vă dezactivați piciorul.

Dar, nu vei putea !!! Încercați .....

1. În timp ce stai la birou, ridică piciorul drept de pe podea și înconjoară-l în sensul acelor de ceasornic.
2. În timp ce încercuți cu piciorul drept, trageți numărul 6 în aer cu mâna dreaptă.

Piciorul tău schimbă direcția !!!!
Ți-am spus așa ... și nu poți face nimic despre asta.
E prost, asta e tot!
: Cheesy:


ps: această piață are 1 / 2 cu mine lol
0 x
Avatar de l'Utilisateur
ZAC
Motorul de căutare Pantone
Motorul de căutare Pantone
posturi: 1446
Înregistrare: 06/05/05, 20:31
Locul de amplasare: piton st leu
x 2




de ZAC » 21/03/07, 19:05

sau spune-mi cum să identific un fals $ ...

salut

Există patru metode care sunt luate pe rând sunt de încredere, dar dacă bancul trece 4 este foarte probabil să fie una adevărată.

pentru orice bilet european sau american

1: creionul

2: infraroșu

pentru noi dolari doar mai mult

3: îl pliați în trei și trageți violent pe butoanele 2, trebuie să trântească și nu trebuie să sfâșie

4: măsoară: trece la mașină la 60 ° și re-măsoară acesta nu trebuie să fie netezit (contrar francului decedat sau marcului deutch)

aici, nefiind trader de mult timp nu am testat euro.

@+
0 x
A spus zebră, om liber (rasă în pericol de dispariție)

Nu pentru că sunt proastă că nu încerc să fac lucruri inteligente.
Avatar de l'Utilisateur
Pollux
Înțeleg econologia
Înțeleg econologia
posturi: 164
Înregistrare: 07/05/06, 23:08
Locul de amplasare: Paris
x 1




de Pollux » 21/03/07, 22:56

piciorul stâng este la fel de stupid ca cel drept, nu este în măsură să se întoarcă în sens invers celui al mâinii stângi ...
0 x
critica este necesară, dar invenția este vitală, deoarece în fiecare invenție există o critică a convenției ...

 


  • Subiecte similare
    Răspunsuri
    Vizualizări
    Ultimul mesaj

Întoarceți-vă la „Bistroul: viața site-ului, timp liber și relaxare, umor și convivialitate și Anunțuri”

Cine este conectat?

Utilizatorii care navighează în acest sens forum : Nici un utilizator înregistrat și oaspeți 240