Au vrut să scape de autorul Guignols

Economia actuală și dezvoltare durabilă sunt ele compatibile? Creșterea PIB-ului (la toate costurile), dezvoltarea economică, inflația ... Cum concillier economia actuală cu mediul și dezvoltarea durabilă.
humus
expert Econologue
expert Econologue
posturi: 1951
Înregistrare: 20/12/20, 09:55
x 687

Au vrut să scape de autorul Guignols




de humus » 21/12/21, 18:43

Un mare moment:
PROIECT DE CRIMINARE, INTIMIDARE: au vrut să scape de autorul Guignols!

2 x
Avatar de l'Utilisateur
GuyGadeboisTheBack
expert Econologue
expert Econologue
posturi: 14823
Înregistrare: 10/12/20, 20:52
Locul de amplasare: 04
x 4302

Re: au vrut să scape de autorul Guignols




de GuyGadeboisTheBack » 21/12/21, 20:06

2 x
Avatar de l'Utilisateur
Macro
expert Econologue
expert Econologue
posturi: 6459
Înregistrare: 04/12/08, 14:34
x 1610

Re: au vrut să scape de autorul Guignols




de Macro » 22/12/21, 09:25

Sincer Guy... Nu ti se pare un pic mare fisa de informatii despre personaj... Si mai ales faptul ca aceasta fisa se gaseste in acest fel pe net....

Seamănă mai degrabă cu un raport al unui investigator privat specializat în cazuri de divorț...

Dar hei, aceasta este încă părerea mea umilă despre bietul tip credul...
0 x
Singurul lucru care este sigur în viitor. Este probabil că este în concordanță cu previziunile noastre ...
humus
expert Econologue
expert Econologue
posturi: 1951
Înregistrare: 20/12/20, 09:55
x 687

Re: au vrut să scape de autorul Guignols




de humus » 22/12/21, 09:59

Macro a scris:Sincer Guy... Nu ti se pare un pic mare fisa de informatii despre personaj... Si mai ales faptul ca aceasta fisa se gaseste in acest fel pe net....

Seamănă mai degrabă cu un raport al unui detectiv privat specializat în cazuri de divorț...

Dar hei, aceasta este încă părerea mea umilă despre bietul tip credul...

Nu esti departe de adevar, nu vine de la servicii de stat ci de la un serviciu privat comandat de un canal + tip.
1 x
izentrop
expert Econologue
expert Econologue
posturi: 13644
Înregistrare: 17/03/14, 23:42
Locul de amplasare: Picardie
x 1502
A lua legatura cu:

Re: au vrut să scape de autorul Guignols




de izentrop » 22/12/21, 10:59

Guignol des bois ar trebui să aplici la Dupont Aignan https://www.lemonde.fr/politique/articl ... 23448.html

Cauta un colaborator incisiv si nu prea observator : Mrgreen:
1 x
humus
expert Econologue
expert Econologue
posturi: 1951
Înregistrare: 20/12/20, 09:55
x 687

Re: au vrut să scape de autorul Guignols




de humus » 22/12/21, 12:10

humus a scris:
Macro a scris:Sincer Guy... Nu ti se pare un pic mare fisa de informatii despre personaj... Si mai ales faptul ca aceasta fisa se gaseste in acest fel pe net....

Seamănă mai degrabă cu un raport al unui detectiv privat specializat în cazuri de divorț...

Dar hei, aceasta este încă părerea mea umilă despre bietul tip credul...

Nu esti departe de adevar, nu vine de la servicii de stat ci de la un serviciu privat comandat de un canal + tip.

Atenție, a existat dorința de a-l scăpa de B Gaccio, deoarece dăuna prețul acțiunilor C+.
Au fost procese și sentințe pronunțate, nu este o păcăleală.
0 x
Avatar de l'Utilisateur
GuyGadeboisTheBack
expert Econologue
expert Econologue
posturi: 14823
Înregistrare: 10/12/20, 20:52
Locul de amplasare: 04
x 4302

Re: au vrut să scape de autorul Guignols




de GuyGadeboisTheBack » 22/12/21, 13:17

Macro a scris:Sincer Guy... Nu ți se pare puțin mare fișa de informații despre personaj...<<< Nu mă mai surprinde nimic despre barbouzele DIY... Si mai ales faptul ca acest fisier se gaseste in acest fel pe net....

Seamănă mai degrabă cu un raport al unui investigator privat specializat în cazuri de divorț...

Dar hei, aceasta este încă părerea mea umilă despre bietul tip credul...

Nu stiu, nu am comentat spre deosebire de Zombizy care a stropit pe mine cand nu am spus nimic. :P
Prin contra:
Gilles Kaehlin și Gilbert Borelli, care au părăsit Canal + în 2005, au negat faptele, dar, având în vedere probele, au fost condamnați în 2011 la o pedeapsă cu închisoare cu suspendare de un an, respectiv cincisprezece luni, precum și la 10 de euro amendă pentru încălcarea vieții private. Pierre Martinet este condamnat la 000 luni de închisoare cu suspendare și o amendă de 15 de euro. Canal + a fost lansat pe motiv de drept. Proiectul de asasinat nu a fost judecat, nefiind începutul execuției. Procesul a confirmat veridicitatea multor dezvăluiri din cartea lui Martinet, precum predarea lui Pierre Martinet, de către un oficial al Ministerului de Interne la instrucțiunea lui Gilbert Borelli, a „fadettei” lui Bruno Gaccio, enumerand toate apelurile primite și trimis pe telefonul său mobil între mai și iulie 5.
0 x

 


  • Subiecte similare
    Răspunsuri
    Vizualizări
    Ultimul mesaj

Înapoi la „Economie și finanțe, durabilitatea, creșterea, PIB-ul, sistemele fiscale ecologice“

Cine este conectat?

Utilizatorii care navighează în acest sens forum : Nici un utilizator înregistrat și oaspeți 150