Ce să fac cu contul meu de antrenament?

Evoluțiile din forums și site-ul. Umor și convivialitate între membrii forum - Tout est anything - Prezentarea de noi membri înregistrați Relaxare, timp liber, timp liber, sport, vacanțe, pasiuni ... Ce faceți cu timpul liber? Forum schimburi de pasiuni, activități, agrement ... creative sau recreative! Publicați-vă anunțurile. Anunțuri, acțiuni cibernetice și petiții, site-uri interesante, calendar, evenimente, târguri, expoziții, inițiative locale, activități de asociație .... Nu vă rugăm să faceți publicitate pur comercială.
phil59
expert Econologue
expert Econologue
posturi: 2214
Înregistrare: 09/02/20, 10:42
x 506

Re: Ce să fac cu contul meu de antrenament?




de phil59 » 06/08/22, 12:45

Hai, ai idei, lucruri care pot fi folosite în viață?

Îmi place ideea panourilor solare, așa cum am spus....

Aer conditionat de asemenea.

Încălzirea.

De asemenea, electronice, mașini electrice, îmbunătățiri...

Dar, pb, cu toate astea, e că la 61, să te plasezi, „6 luni de la pensie”, dacă ai înțeles, și nu sunt lucruri mai tare de justificat decât jobul meu, cu bp înapoi.

O idee de genul asta, „profesor” de sofrologie?, e tare, m-ar putea ajuta la nivel personal, dar nu ma intereseaza....
0 x
hmmmmm, hmmmmmmmmmmmm, hhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhmmmmmmmm, hh, hmmmmmmmmmmmm.

: Hopa: :strigăt: :( :şoc:

 


  • Subiecte similare
    Răspunsuri
    Vizualizări
    Ultimul mesaj

Întoarceți-vă la „Bistroul: viața site-ului, timp liber și relaxare, umor și convivialitate și Anunțuri”

Cine este conectat?

Utilizatorii care navighează în acest sens forum : Nici un utilizator înregistrat și oaspeți 166