Lista trollurilor din forum și monitorizarea sancțiunilor

Evoluțiile din forums și site-ul. Umor și convivialitate între membrii forum - Tout est anything - Prezentarea de noi membri înregistrați Relaxare, timp liber, timp liber, sport, vacanțe, pasiuni ... Ce faceți cu timpul liber? Forum schimburi de pasiuni, activități, agrement ... creative sau recreative! Publicați-vă anunțurile. Anunțuri, acțiuni cibernetice și petiții, site-uri interesante, calendar, evenimente, târguri, expoziții, inițiative locale, activități de asociație .... Nu vă rugăm să faceți publicitate pur comercială.
Avatar de l'Utilisateur
Exnihiloest
expert Econologue
expert Econologue
posturi: 5365
Înregistrare: 21/04/15, 17:57
x 660

Re: listarea trolilor din forum și monitorizarea sancțiunilor




de Exnihiloest » 28/01/23, 12:57

Remundo a scris:Nihilo, problema ta este asimetria ta intelectuală.

Îl vomi pe Putin, dar nu te auzim niciodată despre josnicia americană sau ucraineană.
...


nu am nicio problema. Spre deosebire de tine, știu să gestionez prioritățile. Milițiile ruse sunt cele care sunt în Ucraina, nu ucrainenii din Rusia și nici americanii din Ucraina. Dacă există vreo asimetrie, amalgamele voastre greșite denotă doar această înclinație a extremei drepte de a glorifica invadatorii, așa cum în trecut Pétain era prieten cu Hitler.
1 x
Avatar de l'Utilisateur
Obamot
expert Econologue
expert Econologue
posturi: 28725
Înregistrare: 22/08/09, 22:38
Locul de amplasare: regio genevesis
x 5538

Re: listarea trolilor din forum și monitorizarea sancțiunilor




de Obamot » 28/01/23, 13:08

Dar wow... Dar wow...:„dacă nu sunt eu [AȘA E BINE CĂ] sunt ceilalti"
Bis repetita

Remundo a scris:Plutiți în norul vostru binevoitor, maniheic și distopic și tot ceea ce nu vă hrănește "proiecţiile" fum

La etapa lui este mai mult proiecție, dar deprimare. Cine riscă să-l facă să ejecteze...

Personal o să regret, doar că are o nevoie serioasă de recunoaștere și că o exprimă stângaci în provocare, când poate avea uneori gânduri inteligente, dar acolo se taie carnea să doară și să reacționeze.

Ar fi bine să se corecteze, dacă fo-fo ar fi 'extrem-oricear fi fost deja concediat de 5 ori : Mrgreen:
1 x
Christophe
moderator
moderator
posturi: 79114
Înregistrare: 10/02/03, 14:06
Locul de amplasare: Planeta cu efect de seră
x 10972

Re: listarea trolilor din forum și monitorizarea sancțiunilor




de Christophe » 28/01/23, 13:47

Remundo a scris:Nihilo, problema ta este asimetria ta intelectuală.

Îl vomi pe Putin, dar nu te auzim niciodată despre josnicia americană sau ucraineană.

Plutești în norul tău binevoitor, maniheic și distopic, și tot ceea ce nu-ți alimentează „proiecțiile” de fum este așezat confortabil în cutia de fachostremedroate cu morga care ți se potrivește regulat.


+1 dar pentru el, eu sunt cel care proiectează! : Lol: : Lol: : Lol:
0 x
Avatar de l'Utilisateur
Exnihiloest
expert Econologue
expert Econologue
posturi: 5365
Înregistrare: 21/04/15, 17:57
x 660

Re: listarea trolilor din forum și monitorizarea sancțiunilor




de Exnihiloest » 29/01/23, 15:40

Christophe a scris:
Remundo a scris:Nihilo, problema ta este asimetria ta intelectuală.

Îl vomi pe Putin, dar nu te auzim niciodată despre josnicia americană sau ucraineană.

Plutești în norul tău binevoitor, maniheic și distopic, și tot ceea ce nu-ți alimentează „proiecțiile” de fum este așezat confortabil în cutia de fachostremedroate cu morga care ți se potrivește regulat.


+1 dar pentru el, eu sunt cel care proiectează! : Lol: : Lol: : Lol:


Putin este un criminal obișnuit, sponsor al asasinatelor împotriva jurnaliștilor, adversarilor politici și chiar oligarhilor, a celor care nu-i jur loialitate, un criminal de război care atacă populațiile civile, un cenzor care interzice mass-media independente și orice exprimare liberă în țara sa și un practicant. a metodelor lui Goebbles, în calitate de manipulator și propagandist al dezinformarii masive și minciuni de-a dreptul nu numai în propria sa țară, ci în întreaga lume.

Este clar că cei care văd această vărsătură de la Putin ca o mântuire, cel care s-ar înfrunta Occidentului pe care îl urăsc și democrațiilor pe care le detestă, cel care ar fi înzestrat cu toate virtuțile anti-naziste atunci când acest fost KGB este un însuși, nu se poate vedea în „cutia fachostremedroate”. Dar ei sunt acolo, iar în extrema dreaptă a acestei cutii, cea pe care o disprețuiesc, mai mult ca niciodată, din vârful „morghiei” mea.
2 x
Avatar de l'Utilisateur
Obamot
expert Econologue
expert Econologue
posturi: 28725
Înregistrare: 22/08/09, 22:38
Locul de amplasare: regio genevesis
x 5538

Re: listarea trolilor din forum și monitorizarea sancțiunilor




de Obamot » 29/01/23, 15:59

Dovada, una câte una din toate aceste acuzații?

Nu sunt extremiștii tocmai cei care exprimă dispreț și aroganță?

Toate postările tale sunt impregnate de frustrarea care apare!

Clar !
1 x
Avatar de l'Utilisateur
Remundo
moderator
moderator
posturi: 15992
Înregistrare: 15/10/07, 16:05
Locul de amplasare: Clermont Ferrand
x 5187

Re: listarea trolilor din forum și monitorizarea sancțiunilor




de Remundo » 29/01/23, 16:04

iar Nihilo încă cu discul zgâriat... unde sunt difuzate doar 2 cântece: stremedroate² și Poutinàchier.

bietul meu Nihilo, este o viziune foarte fragmentată...
Exnihiloest a scris:Milițiile ruse sunt cele care sunt în Ucraina, nu ucrainenii din Rusia. nici americanii din Ucraina

Chiar așa ?

Dacă americanii nu ar fi tocmai în Ucraina, prin mercenarii lor, materialele lor, corupția elitelor Kievene, amestecul NATO și banii, cred că acolo ar fi mult mai calm...
3 x
Imagine
Avatar de l'Utilisateur
Obamot
expert Econologue
expert Econologue
posturi: 28725
Înregistrare: 22/08/09, 22:38
Locul de amplasare: regio genevesis
x 5538

Re: listarea trolilor din forum și monitorizarea sancțiunilor




de Obamot » 29/01/23, 21:21

Remundo a scris:Dacă americanii nu ar fi tocmai în Ucraina, prin mercenarii lor, materialele lor, corupția elitelor Kievene, amestecul NATO și banii, cred că acolo ar fi mult mai calm...
Et ...
- Rebeliune;
- baza militara NATO SUA conduce spre est.
— biolaboratoare civil-militare
- proiecte diverse
0 x
Avatar de l'Utilisateur
Exnihiloest
expert Econologue
expert Econologue
posturi: 5365
Înregistrare: 21/04/15, 17:57
x 660

Re: listarea trolilor din forum și monitorizarea sancțiunilor




de Exnihiloest » 29/01/23, 21:33

Remundo a scris:iar Nihilo încă cu discul zgâriat... unde sunt difuzate doar 2 cântece: stremedroate² și Poutinàchier.

și Remundo, mereu cu antiamericanismul său primar... unde sunt difuzate doar 2 cântece: ÔmonPoutine și Americachier.

bietul meu Nihilo, este o viziune foarte fragmentată...
...
Dacă americanii nu ar fi tocmai în Ucraina, prin mercenarii lor, materialele lor, corupția elitelor Kievene, amestecul NATO și banii, cred că acolo ar fi mult mai calm...

bietul meu Remundo, este o viziune foarte fragmentată...

Ucrainenii fac ce vor acasă, inclusiv primind americani mai degrabă decât invadatori ruși pe care nu i-au invitat. Fascismul extremei drepte este să dorească contrariul.
1 x
Avatar de l'Utilisateur
Obamot
expert Econologue
expert Econologue
posturi: 28725
Înregistrare: 22/08/09, 22:38
Locul de amplasare: regio genevesis
x 5538

Re: listarea trolilor din forum și monitorizarea sancțiunilor




de Obamot » 29/01/23, 21:52

Trebuie să îndrăznești să spui că ukr-hainienii ar fi „invitat” SUA! De ce nu o spui? Pentru a organiza putsch-ul din 2014 de exemplu?

In sfarsit pentru un facho mascat ca tine, nu e nevoie de parlament 3 mafiosi infiltrati sunt de ajuns... Si SUA s-au "invitat" si niciun ucrainean nu a votat pentru asta, niciunul (cu exceptia creierului tau care se micsoreaza, bolnav, care omite tot ce vrea cand ii convine)

"saracul meu" (condescendent)
Dernière édition alin Obamot 29 / 01 / 23, 22: 20, editate 1 ori.
1 x
Avatar de l'Utilisateur
Remundo
moderator
moderator
posturi: 15992
Înregistrare: 15/10/07, 16:05
Locul de amplasare: Clermont Ferrand
x 5187

Re: listarea trolilor din forum și monitorizarea sancțiunilor




de Remundo » 29/01/23, 22:00

Exnihiloest a scris:și Remundo, mereu cu antiamericanismul său primar... unde sunt difuzate doar 2 cântece: ÔmonPoutine și Americachier.

Știu să recunosc greșelile de ambele părți. acesta nu este cazul tau.
Ucrainenii fac ce vor acasă, inclusiv primind americani

Ei bine, atunci trebuie să ne asumăm consecințele mai degrabă decât să gemem strigăte anti-ruse.

Îngrijorarea este că majoritatea poporului ucrainean nu dorea decât să trăiască calm.

Spre deosebire de elitele Kievene, care i-au atacat constant pe vorbitorii de rusă din Donbass, deschizând larg porțile NATO și încălcând Minsk 1 și 2.
1 x
Imagine

Întoarceți-vă la „Bistroul: viața site-ului, timp liber și relaxare, umor și convivialitate și Anunțuri”

Cine este conectat?

Utilizatorii care navighează în acest sens forum : Nici un utilizator înregistrat și oaspeți 223