Copii, adolescenți și școală VS vaccin VS COVID (Soția mea lucrează într-o școală covid)

Cum de a rămâne sănătos și de a preveni riscurile și consecințele asupra sănătății și a sănătății publice. Bolile profesionale, riscuri industriale (azbest, poluarea aerului, undele electromagnetice ...), de risc companie (stres la locul de muncă, suprasolicitarea de droguri ...) și individual (tutun, alcool ...).
Avatar de l'Utilisateur
Exnihiloest
expert Econologue
expert Econologue
posturi: 5365
Înregistrare: 21/04/15, 17:57
x 660

Re: Copii, adolescenți și școală VS vaccin VS COVID (Soția mea lucrează într-o școală covid)




de Exnihiloest » 07/02/23, 17:50

Obamot a scris:...dar ești un tip chipeș, pentru că crezi serios că vom scrie 80 de cuvinte pentru a descoperi falsificări deja eliminate...


Doar 80000? Este grozav când vă vedem sandvișurile repetate.
1 x
Janic
expert Econologue
expert Econologue
posturi: 19224
Înregistrare: 29/10/10, 13:27
Locul de amplasare: Burgundia
x 3491

Re: Copii, adolescenți și școală VS vaccin VS COVID (Soția mea lucrează într-o școală covid)




de Janic » 07/02/23, 18:07

prost
Cum să nu înțeleagă Janicon că singurul său exemplu este dovada unei lumi imperfecte și a unui eșec total al naturii și că nu-l pot ignora, pentru că de luni de zile s-a comportat ca un moș care mârâie agățat de coada mea,?! : Lol: : Roll:

cel care spune este cel care este, tu spui! Ei bine, iată, confirmi!
În afară de narcisismul tău obsesiv în care te iei drept referință de așa-zisa inteligență: unde ai ascuns-o pe asta pentru că evident că nu sunt singurul care se întrebă!
Știu de ce nu înțelege, dar nu o să trag încă în ambulanță
dar nici un ticălos de șef, dă-i drumul, împușcă, ca pe iubiții tăi teroriști islamiști, conspirațiile naz'y facho matinale, care își dau conștiința curată pentru că au procedat bine; Te așteaptă conspirația naz"y facho care ești! Rrrrrrr! Pug mic care crede că impresionează cu chinotele lui mici? Bouuuuu! și își legănă coada între labe. Kaaiiii, kaaaiii!
1 x
"Noi facem știința cu fapte, cum ar fi făcând o casă cu pietre: dar o acumulare de fapte nu mai este o știință decât o grămadă de pietre este o casă" Henri Poincaré
Avatar de l'Utilisateur
Obamot
expert Econologue
expert Econologue
posturi: 28725
Înregistrare: 22/08/09, 22:38
Locul de amplasare: regio genevesis
x 5538

Re: Copii, adolescenți și școală VS vaccin VS COVID (Soția mea lucrează într-o școală covid)




de Obamot » 07/02/23, 18:13

MDR : Mrgreen:
0 x
Janic
expert Econologue
expert Econologue
posturi: 19224
Înregistrare: 29/10/10, 13:27
Locul de amplasare: Burgundia
x 3491

Re: Copii, adolescenți și școală VS vaccin VS COVID (Soția mea lucrează într-o școală covid)




de Janic » 07/02/23, 18:32

prost
Un „succes” este rezultatul unei încercări rezultată dintr-o intenție.
oh, are o sclipire de raționament, dar este doar o fulgerare rapidă.
Natura este doar rezultatul legilor fizicii implementate în procesele electro-fizico-chimice.
hi, hi, hi, marele naiv! Nu, nu asta, ci și asta!
Natura este oarbă, inconștientă și fără niciun plan, așa că nu are „succes”.
Oh bine?! Te-ai gândit la asta singur sau ai înțeles?
Singurele sale „reușite” sunt efectele viziunilor noastre asupra naturii asupra sensibilității și psihologiei noastre și care ne captează inteligența.
ceea ce ești doar rezultatul ca toate ființele vii, de unde „inteligența” ta prinsă și transformată în inteligență.
Această sensibilitate estetică probabil are a fost dezvoltat în timpul evoluţie din specia noastră din motive de supraviețuire
ouarf, glumetul care crede în toate aceste prostii datorită condiționării sale „școlare”.
Nici nu realizează că scrie aici opusul a ceea ce tocmai a scris mai sus.
Reveniți la școala preșcolară pentru a începe!
(pentru oamenii cavernelor, un peisaj larg, deschis, calm într-o zi însorită trebuie să fi părut mai puțin riscant decât tufele spinoase de la fundul unei râpe într-o zi furtunoasă). Nu este suficient pentru a venera natura atunci.
ouarf, ouarf! : Cheesy: pentru a ajunge acolo, va fi fost necesar ca cei vii să treacă prin toate etapele anterioare care matematic sunt irealizabile prin celebra întâmplare atât de mult invocată de indivizii care cred religios în aceste diagrame ridicole.
Nu e de mirare că crede cu superstiție în vaccinuri false!
0 x
"Noi facem știința cu fapte, cum ar fi făcând o casă cu pietre: dar o acumulare de fapte nu mai este o știință decât o grămadă de pietre este o casă" Henri Poincaré
Avatar de l'Utilisateur
Exnihiloest
expert Econologue
expert Econologue
posturi: 5365
Înregistrare: 21/04/15, 17:57
x 660

Re: Copii, adolescenți și școală VS vaccin VS COVID (Soția mea lucrează într-o școală covid)




de Exnihiloest » 08/02/23, 10:44

 
Să ne imaginăm câteva versuri celebre comentate de Janic:

"Mâine, în zori, când țara se albește,
Eu plec. Vezi, știu că mă aștepți
... "

__________________________________________________________________________________________________
Mâine,

hi, hi, hi, marele naiv își imaginează că vom crede în promisiunile lui?! [Janicon top con]

în zori,

prea prost pentru a te trezi devreme, tot nu este credibil! [Janicon top con]

într-un moment în care peisajul rural se albește

Peisajul rural nu se albește dimineața. Jokerul crede în toate aceste prostii datorită condiționării sale „școlare”. Reveniți la școala preșcolară pentru a începe! [Janicon top con]

Eu plec.

Asta e, bună scăpare! [Janicon top con]

Vezi,

Te-ai gândit la asta singur sau ai înțeles? [Janicon top con]

Știu că mă aștepți.

ticălosul de șef crede că știe totul. Nu e de mirare că crede cu superstiție în vaccinuri false! [Janicon top con]
__________________________________________________________________________________________________


: Lol:
Cum ar putea Janic să facă altceva decât cârnați și comentarii false și pline de ură atunci când răspunde?
Răspunde cuvânt cu cuvânt deoarece cuvintele grupate exprimă un sens și idei la care nu a avut niciodată acces și asta îl face complex. Ăsta e cel mai bun escroc. Și partea de sus a topului este să pretinzi în mod constant că ești. Misiune îndeplinită, Janic.
2 x
Avatar de l'Utilisateur
Obamot
expert Econologue
expert Econologue
posturi: 28725
Înregistrare: 22/08/09, 22:38
Locul de amplasare: regio genevesis
x 5538

Re: Copii, adolescenți și școală VS vaccin VS COVID (Soția mea lucrează într-o școală covid)




de Obamot » 08/02/23, 13:02

Cum sunt wow-urile tale? Calm? : Cheesy:

Exnihiloest a scris: Asta e, bună scăpare! 

nu te facem sa o spui! : Cheesy:
0 x
Janic
expert Econologue
expert Econologue
posturi: 19224
Înregistrare: 29/10/10, 13:27
Locul de amplasare: Burgundia
x 3491

Re: Copii, adolescenți și școală VS vaccin VS COVID (Soția mea lucrează într-o școală covid)




de Janic » 08/02/23, 20:44

si idiotul care crede ca stie sa faca acum umor pe toate subiectele: ratat!!! :(
[Janicon top idiot]
nici măcar nu ești sincer să vrei să renunți la tronul tău de idiot, fiind deasupra prostiei tale, prostul prost. De aceea mi-ar parea tare rau sa-ti fur locul si de ce in disperare mai bagi un baloi in cur! : Cheesy:
1 x
"Noi facem știința cu fapte, cum ar fi făcând o casă cu pietre: dar o acumulare de fapte nu mai este o știință decât o grămadă de pietre este o casă" Henri Poincaré
Christophe
moderator
moderator
posturi: 79374
Înregistrare: 10/02/03, 14:06
Locul de amplasare: Planeta cu efect de seră
x 11064

Re: Copii, adolescenți și școală VS vaccin VS COVID (Soția mea lucrează într-o școală covid)




de Christophe » 16/03/23, 20:46

Nimic…



Fără îndoială încălzirea globală intrauterină! : Cheesy:
1 x
Janic
expert Econologue
expert Econologue
posturi: 19224
Înregistrare: 29/10/10, 13:27
Locul de amplasare: Burgundia
x 3491

Re: Copii, adolescenți și școală VS vaccin VS COVID (Soția mea lucrează într-o școală covid)




de Janic » 17/03/23, 08:24

Fără îndoială încălzirea globală intrauterină! : Cheesy:
plus toate femeile care nu mai pot avea copii (prea vaccinate?) și bărbații cu o scădere catastrofală a producției de spermă.
Poate că nu vom ajunge la 10 miliarde pe acest pământ în acest ritm! : Roll:
0 x
"Noi facem știința cu fapte, cum ar fi făcând o casă cu pietre: dar o acumulare de fapte nu mai este o știință decât o grămadă de pietre este o casă" Henri Poincaré
Christophe
moderator
moderator
posturi: 79374
Înregistrare: 10/02/03, 14:06
Locul de amplasare: Planeta cu efect de seră
x 11064

Re: Copii, adolescenți și școală VS vaccin VS COVID (Soția mea lucrează într-o școală covid)




de Christophe » 17/03/23, 08:46

Acesta poate fi planul dorit... oh, nu, nu este! Au uitat să vaccineze Africa! : Mrgreen:
1 x

Reveniți la "Sănătate și prevenire". Poluarea, cauzele și efectele riscurilor de mediu

Cine este conectat?

Utilizatorii care navighează în acest sens forum : Nici un utilizator înregistrat și oaspeți 182