Aplicarea permisului de sănătate. Pentru cine ? Cum? ”Sau„ Ce? Eficienţă? Limite? Legalitate?

Cum de a rămâne sănătos și de a preveni riscurile și consecințele asupra sănătății și a sănătății publice. Bolile profesionale, riscuri industriale (azbest, poluarea aerului, undele electromagnetice ...), de risc companie (stres la locul de muncă, suprasolicitarea de droguri ...) și individual (tutun, alcool ...).
Christophe
moderator
moderator
posturi: 79304
Înregistrare: 10/02/03, 14:06
Locul de amplasare: Planeta cu efect de seră
x 11037

Re: Aplicarea permisului de sănătate. Pentru cine ? Cum? ”Sau„ Ce? Eficienţă? Limite? Legalitate?




de Christophe » 22/03/23, 16:30

Mi-a ratat asta...(cred)...

En05QqxWIA08VGF.jpg
Fr05QqxWIA08VGF.jpg (84.6 KiB) Vizualizat de 886 ori
1 x
Avatar de l'Utilisateur
gegyx
expert Econologue
expert Econologue
posturi: 6980
Înregistrare: 21/01/05, 11:59
x 2905

Re: Aplicarea permisului de sănătate. Pentru cine ? Cum? ”Sau„ Ce? Eficienţă? Limite? Legalitate?




de gegyx » 30/03/23, 21:38

Covid-19: guvernul „va urma sfatul” HAS, care recomandă „ridicarea obligației de vaccinare” îngrijitorilor

gegyx a scris:HAS va decide la sfârșitul lunii asupra obligației de vaccinare covid.
Presupun că să-l șterg,
așa că reintegrați brusc îngrijitorii suspendați?

Aici este aprobat. A continua pe capacitatea sinceră și receptivitatea acestui guvern, care rămâne în continuare ultimul european care a menținut obligația de vaccinare...
: Evil:

https://www.lefigaro.fr/demain/sante/co ... s-20230330
3 x
Avatar de l'Utilisateur
Remundo
moderator
moderator
posturi: 16116
Înregistrare: 15/10/07, 16:05
Locul de amplasare: Clermont Ferrand
x 5239

Re: Aplicarea permisului de sănătate. Pentru cine ? Cum? ”Sau„ Ce? Eficienţă? Limite? Legalitate?




de Remundo » 31/03/23, 01:03

mass-media nu pipăie o vorbă despre reintegrarea îngrijitorilor suspendați... : Roll:
0 x
Imagine
Janic
expert Econologue
expert Econologue
posturi: 19224
Înregistrare: 29/10/10, 13:27
Locul de amplasare: Burgundia
x 3491

Re: Aplicarea permisului de sănătate. Pentru cine ? Cum? ”Sau„ Ce? Eficienţă? Limite? Legalitate?




de Janic » 31/03/23, 08:52

31/03/23, 01:03
mass-media nu pipăie o vorbă despre reintegrarea îngrijitorilor suspendați...
probabil ca asteapta detalii pentru ca cu celalalt zigoto si clica lui trebuie sa te astepti la orice si la orice!
0 x
"Noi facem știința cu fapte, cum ar fi făcând o casă cu pietre: dar o acumulare de fapte nu mai este o știință decât o grămadă de pietre este o casă" Henri Poincaré
Avatar de l'Utilisateur
Macro
expert Econologue
expert Econologue
posturi: 6513
Înregistrare: 04/12/08, 14:34
x 1636

Re: Aplicarea permisului de sănătate. Pentru cine ? Cum? ”Sau„ Ce? Eficienţă? Limite? Legalitate?




de Macro » 31/03/23, 11:10

Remundo a scris:mass-media nu pipăie o vorbă despre reintegrarea îngrijitorilor suspendați... : Roll:


Trebuie să deschid esgourdes Remundo... În 40 de minute ascultând rtl azi dimineață am auzit de 3 ori despre asta...
2 x
Singurul lucru care este sigur în viitor. Este probabil că este în concordanță cu previziunile noastre ...
Janic
expert Econologue
expert Econologue
posturi: 19224
Înregistrare: 29/10/10, 13:27
Locul de amplasare: Burgundia
x 3491

Re: Aplicarea permisului de sănătate. Pentru cine ? Cum? ”Sau„ Ce? Eficienţă? Limite? Legalitate?




de Janic » 31/03/23, 11:15

În 40 de minute ascultând rtl azi dimineață am auzit despre asta de 3 ori..
e adevarat, dar tot e foarte vag si, daca am auzit bine, ei insista totusi ca no vaxx sa fie vaccinat in ciuda tuturor de catre ingrijitori.
1 x
"Noi facem știința cu fapte, cum ar fi făcând o casă cu pietre: dar o acumulare de fapte nu mai este o știință decât o grămadă de pietre este o casă" Henri Poincaré
Avatar de l'Utilisateur
Remundo
moderator
moderator
posturi: 16116
Înregistrare: 15/10/07, 16:05
Locul de amplasare: Clermont Ferrand
x 5239

Re: Aplicarea permisului de sănătate. Pentru cine ? Cum? ”Sau„ Ce? Eficienţă? Limite? Legalitate?




de Remundo » 31/03/23, 22:16

intr-adevar concluziile logice sunt destul de absente...
0 x
Imagine
izentrop
expert Econologue
expert Econologue
posturi: 13692
Înregistrare: 17/03/14, 23:42
Locul de amplasare: Picardie
x 1515
A lua legatura cu:

Re: Aplicarea permisului de sănătate. Pentru cine ? Cum? ”Sau„ Ce? Eficienţă? Limite? Legalitate?




de izentrop » 31/03/23, 23:16

Cei care au strigat pentru reintegrare nu sunt colegiile lor... Atât de normale încât nu au niciun interes să o aducă înapoi.
0 x
Avatar de l'Utilisateur
gegyx
expert Econologue
expert Econologue
posturi: 6980
Înregistrare: 21/01/05, 11:59
x 2905

Re: Aplicarea permisului de sănătate. Pentru cine ? Cum? ”Sau„ Ce? Eficienţă? Limite? Legalitate?




de gegyx » 31/03/23, 23:24

Ești cu adevărat un idiot, în continuitate și răzbunător ca întotdeauna, în poziționarea ta egoistă și lamentabilă a mediocrității.
1 x
Avatar de l'Utilisateur
gegyx
expert Econologue
expert Econologue
posturi: 6980
Înregistrare: 21/01/05, 11:59
x 2905

Re: Aplicarea permisului de sănătate. Pentru cine ? Cum? ”Sau„ Ce? Eficienţă? Limite? Legalitate?




de gegyx » 31/03/23, 23:50

Dacă „îngrijitorii” vaccinați au rămas, nu a fost atât din convingere de vaccinare, cât mai degrabă o ruletă rusă obligatorie.

Negatorii au fost suspendați ilegal, iar personalul medical s-a topit.
Cei care acceptau obligația au rămas pe loc. Dar și mai suprasolicitat, și cu covid și alte deficiențe din cauza unui sistem imunitar natural distrus de acest pseudo vaccin.

Ar trebui să fie încântați să-și revină colegii cu experiență, cred?

Cei care vin să reziste să se răzbune și să distrugă și mai mult spitalul, că cred că acesta poate fi scopul lui Macron.


Contra care nu își merită meseria de îngrijitori care nu știu să gândească singuri.
3 x

Reveniți la "Sănătate și prevenire". Poluarea, cauzele și efectele riscurilor de mediu

Cine este conectat?

Utilizatorii care navighează în acest sens forum : Nici un utilizator înregistrat și oaspeți 239