IMPORT: Migrarea s-a finalizat -> raportați erorile aici!

Evoluțiile din forums și site-ul. Umor și convivialitate între membrii forum - Tout est anything - Prezentarea de noi membri înregistrați Relaxare, timp liber, timp liber, sport, vacanțe, pasiuni ... Ce faceți cu timpul liber? Forum schimburi de pasiuni, activități, agrement ... creative sau recreative! Publicați-vă anunțurile. Anunțuri, acțiuni cibernetice și petiții, site-uri interesante, calendar, evenimente, târguri, expoziții, inițiative locale, activități de asociație .... Nu vă rugăm să faceți publicitate pur comercială.
Targol
expert Econologue
expert Econologue
posturi: 1897
Înregistrare: 04/05/06, 16:49
Locul de amplasare: Regiunea Bordeaux
x 2




de Targol » 23/06/07, 00:54

Vă spun, și nu este pentru cafenea, acest subiect intră în modul „fotografiere la vedere” : Lol:
0 x
„Oricine crede că creșterea exponențială poate continua la nesfârșit într-o lume finită este un prost sau un economist”. KEBoulding
Avatar de l'Utilisateur
RolCopter
Înțeleg econologia
Înțeleg econologia
posturi: 116
Înregistrare: 08/03/06, 20:29
Locul de amplasare: Val d'Oise

Bon curaj




de RolCopter » 23/06/07, 13:59

Bonjour à tous


În e-mailul meu:
Notificare de răspuns la subiect - Renault Super 5 dopat cu apă
redirecționat către
https://www.econologie.com/forums/importatio ... t3758.html

Adresa URL curentă

Recomandare greșită? (URL)

Îmi permite să dau peste un subiect nou și să vă salut
Bon curaj
0 x
Consumul mai mic este bun
Mai puțină poluare este deja un rezultat foarte bun
Christophe
moderator
moderator
posturi: 79111
Înregistrare: 10/02/03, 14:06
Locul de amplasare: Planeta cu efect de seră
x 10972




de Christophe » 23/06/07, 14:06

Exact, această trimitere proastă se datorează faptului că unii membri sunt încă în vechime forum și postează pe el în ciuda disclamatorului pe care l-am indicat cu aldine, mari și mai sus ...


Totul va fi în ordine până la sfârșitul lunii, cred că atunci când DNS-ul (redirecționarea către noul server) se va răspândi și nimeni (sau aproape) nu va avea acces la vechiul server ...
0 x
Christophe
moderator
moderator
posturi: 79111
Înregistrare: 10/02/03, 14:06
Locul de amplasare: Planeta cu efect de seră
x 10972




de Christophe » 01/07/07, 19:15

Galeria este „reparată” ... în mod normal.
0 x

Întoarceți-vă la „Bistroul: viața site-ului, timp liber și relaxare, umor și convivialitate și Anunțuri”

Cine este conectat?

Utilizatorii care navighează în acest sens forum : Nici un utilizator înregistrat și oaspeți 222