[Un alt] Umor

Evoluțiile din forums și site-ul. Umor și convivialitate între membrii forum - Tout est anything - Prezentarea de noi membri înregistrați Relaxare, timp liber, timp liber, sport, vacanțe, pasiuni ... Ce faceți cu timpul liber? Forum schimburi de pasiuni, activități, agrement ... creative sau recreative! Publicați-vă anunțurile. Anunțuri, acțiuni cibernetice și petiții, site-uri interesante, calendar, evenimente, târguri, expoziții, inițiative locale, activități de asociație .... Nu vă rugăm să faceți publicitate pur comercială.
Christophe
moderator
moderator
posturi: 79117
Înregistrare: 10/02/03, 14:06
Locul de amplasare: Planeta cu efect de seră
x 10972




de Christophe » 02/01/08, 23:50

is vuos pvueoz lrie ccei, vuos aevz asusi nu dôrle de cvreeau. Poți citi asta? Seleuemnt 55 porsnenes pe cnet in snot cpalabes.

Nu stiu ochii mei ca sunt in stare sa cdrpormendre ceea ce citesc. Puterea uimitoare a creierului uman. Soeln a fiat rcheerch la Universitatea Cambridge, nu există nicio iromtpance pe odrre în luqeel the snot letts, singurul cohse imotprante este că prima și ultima literă a cuvântului se află la bnone loc. Motivul este că creierul uman nu citește mtos prin letrte mias ptuôlt ca un tuot. Uimitor nu? Și eu care am crezut mereu că a ști să scriu este important! Si vuss poevuz le lrie, fitaes le svirue
0 x
Christophe
moderator
moderator
posturi: 79117
Înregistrare: 10/02/03, 14:06
Locul de amplasare: Planeta cu efect de seră
x 10972




de Christophe » 02/01/08, 23:50

Imagine
0 x
Avatar de l'Utilisateur
jean63
expert Econologue
expert Econologue
posturi: 2332
Înregistrare: 15/12/05, 08:50
Locul de amplasare: Auvergne
x 4




de jean63 » 03/01/08, 00:32

Christophe a scris:
is vuos pvueoz lrie ccei, vuos aevz asusi nu dôrle de cvreeau. Poți citi asta? Seleuemnt 55 porsnenes pe cnet in snot cpalabes.

Nu stiu ochii mei ca sunt in stare sa cdrpormendre ceea ce citesc. Puterea uimitoare a creierului uman. Soeln a fiat rcheerch la Universitatea Cambridge, nu există nicio iromtpance pe odrre în luqeel the snot letts, singurul cohse imotprante este că prima și ultima literă a cuvântului se află la bnone loc. Motivul este că creierul uman nu citește mtos prin letrte mias ptuôlt ca un tuot. Uimitor nu? Și eu care am crezut mereu că a ști să scriu este important! Si vuss poevuz le lrie, fitaes le svirue

éontnnat, am citit-o snas poblmère ... cu excepția cazului în care m-am plantat : Lol:
0 x
Doar când a renunțat la ultimul copac, a contaminat ultimul pârâu, a pescuit ultimul pește pe care omul îl va observa că banii nu sunt comestibili (MOHAWK indian).
Christophe
moderator
moderator
posturi: 79117
Înregistrare: 10/02/03, 14:06
Locul de amplasare: Planeta cu efect de seră
x 10972




de Christophe » 03/01/08, 00:42

Bne ai făcut prtai de la mojarité ... siot 55 peotnurc of arpes this txete : Cheesy:
0 x
Avatar de l'Utilisateur
renaud67
Am postat mesaje 500!
Am postat mesaje 500!
posturi: 638
Înregistrare: 26/12/05, 11:44
Locul de amplasare: marseille
x 8




de renaud67 » 03/01/08, 11:33

deja vazut...de fapt se pare ca in cele mai multe cazuri creierul are nevoie doar de prima si ultima litera pentru a descifra mesajul si de asemenea ca literele din tulburare corespund cu cele ale cuvantului din ordine.
0 x
Absurditățile de ieri sunt adevărurile de astăzi și banalitățile de mâine.
(Alessandro Marandotti)
Avatar de l'Utilisateur
gegyx
expert Econologue
expert Econologue
posturi: 6930
Înregistrare: 21/01/05, 11:59
x 2870




de gegyx » 03/01/08, 14:21

Christophe a scris:Bne ai făcut prtai de la mojarité ... siot 55 peotnurc of arpes this txete : Cheesy:
Imagine
Nu acordasem atenție, credeam că citesc scrisul obișnuit al lui Christophe...
: Hopa:
0 x
Christophe
moderator
moderator
posturi: 79117
Înregistrare: 10/02/03, 14:06
Locul de amplasare: Planeta cu efect de seră
x 10972




de Christophe » 03/01/08, 15:12

gegyx a scris:Imagine
Nu acordasem atenție, credeam că citesc scrisul obișnuit al lui Christophe...
: Hopa:


PFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFF

Imagine
0 x
Avatar de l'Utilisateur
Gregconstruct
expert Econologue
expert Econologue
posturi: 1781
Înregistrare: 07/11/07, 19:55
Locul de amplasare: Amay Belgia




de Gregconstruct » 03/01/08, 17:55

gegyx a scris:Nu acordasem atenție, credeam că citesc scrisul obișnuit al lui Christophe...


AH AH AH Ei bine, a trimis asta!!! Laugh out loud : Lol: : Lol: : Lol:
0 x
Fiecare gest contează pentru planeta noastră!
Christophe
moderator
moderator
posturi: 79117
Înregistrare: 10/02/03, 14:06
Locul de amplasare: Planeta cu efect de seră
x 10972




de Christophe » 03/01/08, 17:59

O, tu, fundul frumos, e bine, eh !! : Mrgreen:
0 x
Avatar de l'Utilisateur
Gregconstruct
expert Econologue
expert Econologue
posturi: 1781
Înregistrare: 07/11/07, 19:55
Locul de amplasare: Amay Belgia




de Gregconstruct » 03/01/08, 18:21

Christophe a scris:O, tu, fundul frumos, e bine, eh !! : Mrgreen:


Ben, eu, când îngrădesc, măcar sună corect! : Lol: : Lol: : Lol:
0 x
Fiecare gest contează pentru planeta noastră!

 


  • Subiecte similare
    Răspunsuri
    Vizualizări
    Ultimul mesaj

Întoarceți-vă la „Bistroul: viața site-ului, timp liber și relaxare, umor și convivialitate și Anunțuri”

Cine este conectat?

Utilizatorii care navighează în acest sens forum : Nici un utilizator înregistrat și oaspeți 204