Actualizare a forums

Evoluțiile din forums și site-ul. Umor și convivialitate între membrii forum - Tout est anything - Prezentarea de noi membri înregistrați Relaxare, timp liber, timp liber, sport, vacanțe, pasiuni ... Ce faceți cu timpul liber? Forum schimburi de pasiuni, activități, agrement ... creative sau recreative! Publicați-vă anunțurile. Anunțuri, acțiuni cibernetice și petiții, site-uri interesante, calendar, evenimente, târguri, expoziții, inițiative locale, activități de asociație .... Nu vă rugăm să faceți publicitate pur comercială.
Avatar de l'Utilisateur
camel1
Motorul de căutare Pantone
Motorul de căutare Pantone
posturi: 322
Înregistrare: 29/01/05, 00:29
Locul de amplasare: Loire
x 1
A lua legatura cu:




de camel1 » 10/01/08, 23:09

Christophe a scris:Nimeni nu are o părere? :strigăt:


Uau celălalt, eh! Postează la 12:51:39 și la 15:02:59, plânge pentru că oamenii fac pui de somn : Lol:

Ei bine, fără să râzi, mai întâi salut, oh, mare sahem, și zeii economiei, dacă există, să te însoțească pe tot parcursul acestui an cu cele mai bune auspicii lor ...

Pentru a răspunde la întrebarea dvs., găsesc tabelul „Funcții de căutare și abonament la newsletter” foarte practic, cel puțin funcția de căutare ...
în rest, am câștigat în lizibilitate, este nichel fin :D

A ++

Michel
0 x
Eram pe marginea drumului, dar am făcut un mare pas înainte ...
Christophe
moderator
moderator
posturi: 79292
Înregistrare: 10/02/03, 14:06
Locul de amplasare: Planeta cu efect de seră
x 11028




de Christophe » 11/01/08, 17:34

Zeii te salută! : Lol: : Lol: : Lol:
Mi-au spus că GV-ul tău va avea succes în 2008!

Donație conform dvs., nu trebuie să cobor "în partea de jos" a casetei "Funcții de căutare și abonament la Newsletter", chiar și pentru membrii înregistrați în forum?

Îmbunătățirea zilei:

- Activarea casetei „Ultimele știri de mediu (actualizate o dată pe oră)” din partea de jos a tuturor paginilor din forums.
0 x

 


  • Subiecte similare
    Răspunsuri
    Vizualizări
    Ultimul mesaj

Întoarceți-vă la „Bistroul: viața site-ului, timp liber și relaxare, umor și convivialitate și Anunțuri”

Cine este conectat?

Utilizatorii care navighează în acest sens forum : Nici un utilizator înregistrat și oaspeți 143