[Un alt] Umor

Evoluțiile din forums și site-ul. Umor și convivialitate între membrii forum - Tout est anything - Prezentarea de noi membri înregistrați Relaxare, timp liber, timp liber, sport, vacanțe, pasiuni ... Ce faceți cu timpul liber? Forum schimburi de pasiuni, activități, agrement ... creative sau recreative! Publicați-vă anunțurile. Anunțuri, acțiuni cibernetice și petiții, site-uri interesante, calendar, evenimente, târguri, expoziții, inițiative locale, activități de asociație .... Nu vă rugăm să faceți publicitate pur comercială.
Christophe
moderator
moderator
posturi: 79323
Înregistrare: 10/02/03, 14:06
Locul de amplasare: Planeta cu efect de seră
x 11042




de Christophe » 20/01/08, 17:17

Flytox (și celelalte), folosiți nume mai complexe decât doar 1.jpg pentru încărcări, vă rugăm ... altfel suprascrieți fișierul vechi cu același nume ...
0 x
Avatar de l'Utilisateur
Gregconstruct
expert Econologue
expert Econologue
posturi: 1781
Înregistrare: 07/11/07, 19:55
Locul de amplasare: Amay Belgia




de Gregconstruct » 20/01/08, 18:02

Aș prefera să spun că este o poveste engleză !!!!
0 x
Fiecare gest contează pentru planeta noastră!
Avatar de l'Utilisateur
Flytox
moderator
moderator
posturi: 14141
Înregistrare: 13/02/07, 22:38
Locul de amplasare: Bayonne
x 839




de Flytox » 20/01/08, 21:14

Bună ziua Christophe

Nu este foarte sigur fișierele dvs., nu puteți adăuga testul pentru căptușeli în loc de suprascriere, este posibil să nu fie posibil în timp real? : Mrgreen:

Chai nu a fost sau a fost făcută această fotografie, dar am văzut echivalentul în Maroc
Acum 24 de ani, sau a intronizat pe masă un clește ca cel pe care îl avem în cutia de instrumente și teancul de dinți din stânga pentru a atrage clientul ...

Imagine

A+
0 x
Motivul este nebunia celor mai puternici. Motivul celui mai puțin puternic este nebunia.
[Eugene Ionesco]
http://www.editions-harmattan.fr/index. ... te&no=4132
Avatar de l'Utilisateur
gegyx
expert Econologue
expert Econologue
posturi: 6980
Înregistrare: 21/01/05, 11:59
x 2905




de gegyx » 20/01/08, 22:18

Putem vedea dinții, nebuni care au deschis sticlele cu gura?
Sunt aceste proteze second-hand care au (cel puțin) o persoană folosite înainte?

Sigur un maur?
: Lol:
0 x
Christophe
moderator
moderator
posturi: 79323
Înregistrare: 10/02/03, 14:06
Locul de amplasare: Planeta cu efect de seră
x 11042




de Christophe » 20/01/08, 22:41

Flytox a scris:Bună ziua Christophe

Nu este foarte sigur fișierele dvs., nu puteți adăuga testul pentru căptușeli în loc de suprascriere, este posibil să nu fie posibil în timp real? : Mrgreen:


M-am gândit deja la asta, dar bcp deja nu urmează înregistrările așa ... deci dacă este și mai restrictiv ...

Mai mult, se remarcă faptul că este necesar să se facă nume complexe:

Alegeți un fișier lung NUME (fără a fi complicat: fără accent sau spațiu), altfel vor fi posibile conflicte cu fișierele existente! Puneți porecla în nume, de exemplu.
0 x
Avatar de l'Utilisateur
gegyx
expert Econologue
expert Econologue
posturi: 6980
Înregistrare: 21/01/05, 11:59
x 2905




de gegyx » 21/01/08, 00:05

Imagine Bucătăria tipului

REȚETĂ DE GĂLIT WHISKY

Cumpărați un pui de aproximativ 1, 200 kg și o sticlă de whisky.
Furnizați sare, piper, ulei de măsline și slănini.

Asigurați-vă că aveți un tub de maioneză, nu știți niciodată.

Acoperiți puiul, condimentați cu sare și piper și adăugați o strop de ulei de măsline.
Preîncălziți cuptorul la temperatura medie (220 ° C sau termostatul 5) timp de 10 minute.

Turnă-ți un pahar de whisky și bea-l.

Așezați puiul în cuptor într-un vas de copt adecvat

Turnă-ți un pahar de whisky și bea-l. Repetați această ultimă operație.

După un sfert de unt, umpleți-l deschis pentru a acoperi prea mult tufa de coulet.

Amestecați castronul cu biscuiți și trimiteți-vă reciproc o înțepenie bună.

After a late ... a far t'heure ... abrès a moment what, dituber until bour.
Deschide borte, reburner, întoarce-te ... pune nouletul în direcția greșită.

Așezați-vă pe un scaun bondar și reînverziți 2 sau 3 verdeturi de marmoset.

Gatiti, gatiti, gatiti luletul excitat o jumatate de ora.

Și hop! 3 leagăne de blus.

Ia un pui bun ... nu vesel.

Aduceți înapoi loulet (care a căzut pe pământ), curățați-l și aruncați-l pe un gândac.

Bătaia continei provoacă grăsime pe barajul bucătăriei.

Nu încerca să te dezvăluie.

Decideți că este bine să aterizați și să puneți în mouteille de misky.

Blus târziu, ridică-te la culcare, sorb ze care rămâne de la miezul nopții.

A doua zi dimineață luați un Alka Seltzer, mâncați puiul rece cu maioneză tub și curățați mizeria pe care ați pus-o în bucătărie.
Imagine
0 x
Avatar de l'Utilisateur
Superform
Bun econolog!
Bun econolog!
posturi: 294
Înregistrare: 09/11/04, 14:00




de Superform » 21/01/08, 15:51

în caz contrar, aveți posibilitatea să dați fișierului încărcat un nume aleatoriu, deoarece dați numele fișierului ulterior ...

dacă aveți nevoie de ajutor cu privire la acest punct mp mine ...

Christophe a scris:M-am gândit deja la asta, dar bcp deja nu urmează înregistrările așa ... deci dacă este și mai restrictiv ...

Mai mult, se remarcă faptul că este necesar să se facă nume complexe:
0 x
Avatar de l'Utilisateur
Flytox
moderator
moderator
posturi: 14141
Înregistrare: 13/02/07, 22:38
Locul de amplasare: Bayonne
x 839




de Flytox » 21/01/08, 19:39

Hei, bine cu mine, cu prietenul, am făcut un test pe băutură, e băut serios! Nu trebuie să mă încurc cu băutura pe care o bem noi. Am făcut o anchetă oficială ... pe băutură ... noi !!!

Luni am luat o vodcă Perrier, am terminat .. am terminat toată sticla, a doua zi niciodată o durere de cap .... cap.

Marți am luat un whisky Perrier, am terminat .. am terminat toată sticla, a doua zi niciodată o durere de cap .... cap.

Miercuri am luat un Pacharran Perrier, am terminat .. nis toată sticla, a doua zi niciodată o durere de cap .... cap.

Joi am luat un Abseinte Perrier, am terminat .. nis toată sticla, a doua zi niciodată o durere de cap .... cap.

Vineri am luat un Cognac Perrier, am terminat .. nish toată sticla, a doua zi niciodată o durere de cap .... cap.

Sambata am luat un Armagnac Perrier, am terminat .. nis toata sticla, a doua zi niciodata o durere de cap .... cap.

Diamanche Am luat un sherry Perrier, am terminat .. nish toată sticla, a doua zi niciodată o durere de cap .... cap.

Hei bé, iată ceva băutură ... sete .. avem dureri de cap bine, eu .. oi ... am înțeles ... cred ... eez ... oi, am încercat totul ..yé ... Perrier-ul nu e bun..pentru dureri de cap ... cap.
0 x
Motivul este nebunia celor mai puternici. Motivul celui mai puțin puternic este nebunia.

[Eugene Ionesco]

http://www.editions-harmattan.fr/index. ... te&no=4132
Avatar de l'Utilisateur
Capt_Maloche
moderator
moderator
posturi: 4559
Înregistrare: 29/07/06, 11:14
Locul de amplasare: Ile de France
x 42




de Capt_Maloche » 21/01/08, 21:42

Ești medieval :D
0 x
"Consumul este ca o căutare a consolare, o modalitate de a umple un gol existențial în creștere. Cu cheia, o mulțime de frustrare și o mică vină, mărită de conștiința ecologică." (Gérard Mermet)
OUCH, OUILLE, OUI, AAHH! ^ _ ^
Christophe
moderator
moderator
posturi: 79323
Înregistrare: 10/02/03, 14:06
Locul de amplasare: Planeta cu efect de seră
x 11042




de Christophe » 22/01/08, 14:51

Nu este medieval, este ancestral!

Imagine
0 x

 


  • Subiecte similare
    Răspunsuri
    Vizualizări
    Ultimul mesaj

Întoarceți-vă la „Bistroul: viața site-ului, timp liber și relaxare, umor și convivialitate și Anunțuri”

Cine este conectat?

Utilizatorii care navighează în acest sens forum : Nici un utilizator înregistrat și oaspeți 322