Truse pentru a consuma mai puțin înșelătorie?

Sfaturi, sfaturi și sfaturi pentru a reduce consumul, procese sau invenții ca motoare neconvenționale: motorul Stirling, de exemplu. Brevet de invenție amelioratorii de combustie: injecție a apei, tratare cu plasmă, ionizării de combustibil sau oxidant.
Avatar de l'Utilisateur
jean63
expert Econologue
expert Econologue
posturi: 2332
Înregistrare: 15/12/05, 08:50
Locul de amplasare: Auvergne
x 4

Truse pentru a consuma mai puțin înșelătorie?




de jean63 » 30/01/08, 18:17

Am găsit în anunțul de ecologie o cutie pentru a reduce consumul ...

Ce să crezi? Nu m-am uitat în detaliu.
0 x
Doar când a renunțat la ultimul copac, a contaminat ultimul pârâu, a pescuit ultimul pește pe care omul îl va observa că banii nu sunt comestibili (MOHAWK indian).
Christophe
moderator
moderator
posturi: 79117
Înregistrare: 10/02/03, 14:06
Locul de amplasare: Planeta cu efect de seră
x 10972




de Christophe » 30/01/08, 18:32

Am vorbit deja despre asta, încă unul la orizont!

Este posibil să reduceți consumul prin reprogramarea computerului pentru a înclina amestecul, dar cu riscuri pentru viața motorului (pot cata în special) și prin reducerea plăcerii de a conduce ....

Autoplus a testat unul în fișierul în care testase pantonul ... 20% pentru panton 0% pentru cip, pe de altă parte, performanță îmbunătățită:

Imagine
0 x
Avatar de l'Utilisateur
jean63
expert Econologue
expert Econologue
posturi: 2332
Înregistrare: 15/12/05, 08:50
Locul de amplasare: Auvergne
x 4




de jean63 » 30/01/08, 20:48

Problema este că publicitatea „falsă” (judecată de dvs.) apare pe site-ul dvs. econology ..... e cam incompatibil.

Știu că te vei enerva, că nu stăpânești afișarea anunțurilor, dar aceasta este întreaga problemă cu acest anunț, care este afișat fără a putea sorta interiorul înainte de a posta. 8)
0 x
Doar când a renunțat la ultimul copac, a contaminat ultimul pârâu, a pescuit ultimul pește pe care omul îl va observa că banii nu sunt comestibili (MOHAWK indian).
Christophe
moderator
moderator
posturi: 79117
Înregistrare: 10/02/03, 14:06
Locul de amplasare: Planeta cu efect de seră
x 10972




de Christophe » 30/01/08, 21:52

Pot sorta blugii !! Am creat chiar un subiect special pentru a denunța reclame „de rahat”: https://www.econologie.com/forums/les-sponso ... t1714.html

Și o rezolv în mod regulat, dar vă reamintesc că am un IP belgian, așa că nu văd TOATE anunțurile pe care le vedeți dvs. ca francezi, deoarece există direcționarea anunțurilor pe IP-uri ...
0 x

 


  • Subiecte similare
    Răspunsuri
    Vizualizări
    Ultimul mesaj

Înapoi la "Motoare speciale, brevete, economie de combustibil"

Cine este conectat?

Utilizatorii care navighează în acest sens forum : Nici un utilizator înregistrat și oaspeți 228