Petiție de sprijin pentru energia solară (problemă de vecinătate)

Evoluțiile din forums și site-ul. Umor și convivialitate între membrii forum - Tout est anything - Prezentarea de noi membri înregistrați Relaxare, timp liber, timp liber, sport, vacanțe, pasiuni ... Ce faceți cu timpul liber? Forum schimburi de pasiuni, activități, agrement ... creative sau recreative! Publicați-vă anunțurile. Anunțuri, acțiuni cibernetice și petiții, site-uri interesante, calendar, evenimente, târguri, expoziții, inițiative locale, activități de asociație .... Nu vă rugăm să faceți publicitate pur comercială.
pumnal pitt
expert Econologue
expert Econologue
posturi: 2081
Înregistrare: 10/01/08, 14:16
Locul de amplasare: Isere
x 68

Re: petiție de sprijin




de pumnal pitt » 13/10/10, 20:43

tigrou_838 a scris:salut, bineînțeles că a făcut-o în conformitate cu regulile.


Ei bine, nu a fost atât de evident și nu am găsit informațiile nicăieri pe site.
ceea ce m-a pus la îndoială este apropierea de linia proprietății: la prima vedere 2m sau puțin mai mult. În aceste condiții, modificările fațadelor sunt deseori refuzate de primării tocmai ... pentru a evita conflictele de vecinătate.
0 x
Imagine
faceți clic pe semnătura mea
Avatar de l'Utilisateur
sherkanner
Bun econolog!
Bun econolog!
posturi: 386
Înregistrare: 18/02/10, 15:47
Locul de amplasare: Austria
x 1




de sherkanner » 14/10/10, 09:07

Nu, dar ce idee să ai și vecini : Mrgreen:

Într-adevăr, dacă este mai puțin de 3m, va fi o problemă, dar nu știu cum să vă sfătuiesc cu privire la procedura de urmat
0 x
Când lucrați, întotdeauna dați-vă 100%: 12% luni; 25% marți; 32% miercuri; 23% în joi; și 8% în zilele de vineri

 


  • Subiecte similare
    Răspunsuri
    Vizualizări
    Ultimul mesaj

Întoarceți-vă la „Bistroul: viața site-ului, timp liber și relaxare, umor și convivialitate și Anunțuri”

Cine este conectat?

Utilizatorii care navighează în acest sens forum : Nici un utilizator înregistrat și oaspeți 128