Recenzii despre filmele tale preferate: cele mai bune de recomandat sau recomandat? Filmele tale de cult sau capodoperele tale?

Cărți, emisiuni de televiziune, filme, reviste sau muzică pentru a partaja, consilier pentru a descoperi ... Discutați cu evenimente curente legate în mod direct sau indirect, la econologic, mediu, energie, societate, consum (legi noi sau standarde) ...
Avatar de l'Utilisateur
GuyGadeboisTheBack
expert Econologue
expert Econologue
posturi: 14823
Înregistrare: 10/12/20, 20:52
Locul de amplasare: 04
x 4302

Re: Recenzii ale filmelor preferate: cele mai bune de recomandat sau recomandat? Filmele tale de cult sau capodoperele tale?




de GuyGadeboisTheBack » 24/05/21, 22:42

Da, da.
0 x
Christophe
moderator
moderator
posturi: 79118
Înregistrare: 10/02/03, 14:06
Locul de amplasare: Planeta cu efect de seră
x 10973

Re: Recenzii ale filmelor preferate: cele mai bune de recomandat sau recomandat? Filmele tale de cult sau capodoperele tale?




de Christophe » 25/05/21, 00:42

Grădinarul a scris:Nu VIZIONAȚI niciodată filmul Once Upon a Time in the West.


Cred că da acum 20 de ani, când era încă la televizor ...

Pe de altă parte, m-am lovit singur a fost odată în America ... asta m-a lăsat în vest! : Mrgreen:

Ah, da, am uitat că există scene la marginea pedofililor la început ... între 2 sesiuni de opiu apatic ...:şoc: :şoc: :şoc: pentru o capodoperă remasterizată este limită la limită ... : Lol:

Droguri sexuale și ... rock fără rol ... : Mrgreen:
0 x
Grădinar
Înțeleg econologia
Înțeleg econologia
posturi: 63
Înregistrare: 24/05/21, 20:11
x 21

Re: Recenzii ale filmelor preferate: cele mai bune de recomandat sau recomandat? Filmele tale de cult sau capodoperele tale?




de Grădinar » 27/05/21, 19:41

???
Nu am toate filmele lui Léone, dar pentru mine este cel mai lung sunet de telefon din cinematograf.
1 x
Christophe
moderator
moderator
posturi: 79118
Înregistrare: 10/02/03, 14:06
Locul de amplasare: Planeta cu efect de seră
x 10973

Re: Recenzii ale filmelor preferate: cele mai bune de recomandat sau recomandat? Filmele tale de cult sau capodoperele tale?




de Christophe » 27/05/21, 20:39

Ce nu înțelegi?

Da, este oribil acest pasaj al telefonului care sună !! : Cheesy: : Cheesy: : Cheesy:
Prea mult opiu, fără îndoială!
0 x
Grădinar
Înțeleg econologia
Înțeleg econologia
posturi: 63
Înregistrare: 24/05/21, 20:11
x 21

Re: Recenzii ale filmelor preferate: cele mai bune de recomandat sau recomandat? Filmele tale de cult sau capodoperele tale?




de Grădinar » 27/05/21, 21:01

Deloc !
Pentru mine este stăpânirea timpului, atâta tot, pe care a știut-o sau a încercat să o mențină până la imaginea finală a filmului unde zâmbește de niro.
Bine, uh, altfel, mulțumesc, bună seara, voi arunca o privire la partea de nap dacă nu vă deranjează.
0 x
Grădinar
Înțeleg econologia
Înțeleg econologia
posturi: 63
Înregistrare: 24/05/21, 20:11
x 21

Re: Recenzii ale filmelor preferate: cele mai bune de recomandat sau recomandat? Filmele tale de cult sau capodoperele tale?




de Grădinar » 27/05/21, 21:51

Ho! Și apoi nu mă întorc și îl provoc:
Filmul: Marele Lebowski.

(Cum îmi formulez întrebarea fără să dau răspunsul?)
0 x
Grădinar
Înțeleg econologia
Înțeleg econologia
posturi: 63
Înregistrare: 24/05/21, 20:11
x 21

Re: Recenzii ale filmelor preferate: cele mai bune de recomandat sau recomandat? Filmele tale de cult sau capodoperele tale?




de Grădinar » 27/05/21, 21:59

Sau mai bine zis, ce nu face niciodată tipul? Vedem sau privim?
0 x
Christophe
moderator
moderator
posturi: 79118
Înregistrare: 10/02/03, 14:06
Locul de amplasare: Planeta cu efect de seră
x 10973

Re: Recenzii ale filmelor preferate: cele mai bune de recomandat sau recomandat? Filmele tale de cult sau capodoperele tale?




de Christophe » 28/05/21, 01:01

Spune-mi, nu ai face grădină lucruri pe care le poți fuma? : Cheesy: : Cheesy: : Cheesy:
0 x
Grădinar
Înțeleg econologia
Înțeleg econologia
posturi: 63
Înregistrare: 24/05/21, 20:11
x 21

Re: Recenzii ale filmelor preferate: cele mai bune de recomandat sau recomandat? Filmele tale de cult sau capodoperele tale?




de Grădinar » 28/05/21, 19:25

Peste linie !!!

Pune-ți un zero ...
Prietenul meu, dacă nu ai înțeles, vei înțelege, există cineva care să respecte spectatorul aici?

Băiatul nu joacă niciodată bowling, nici măcar o dată în întregul film când este fundalul.
0 x
Grădinar
Înțeleg econologia
Înțeleg econologia
posturi: 63
Înregistrare: 24/05/21, 20:11
x 21

Re: Recenzii ale filmelor preferate: cele mai bune de recomandat sau recomandat? Filmele tale de cult sau capodoperele tale?




de Grădinar » 28/05/21, 21:25

Apropo, am pus drepturi de autor asupra comentariului meu, care dezvăluie filmul și apoi vremurile sunt grele.
0 x

 


  • Subiecte similare
    Răspunsuri
    Vizualizări
    Ultimul mesaj

Înapoi la «Media și știri: emisiuni TV, rapoarte, cărți, știri ...»

Cine este conectat?

Utilizatorii care navighează în acest sens forum : Nici un utilizator înregistrat și oaspeți 186