Gripa aviară, pestei porcine? Unde sunt epidemiile?

Cărți, emisiuni de televiziune, filme, reviste sau muzică pentru a partaja, consilier pentru a descoperi ... Discutați cu evenimente curente legate în mod direct sau indirect, la econologic, mediu, energie, societate, consum (legi noi sau standarde) ...
Christophe
moderator
moderator
posturi: 79374
Înregistrare: 10/02/03, 14:06
Locul de amplasare: Planeta cu efect de seră
x 11064




de Christophe » 11/09/11, 13:38

Moué, aceasta este scuza pe care au găsit-o Enarques pentru a le transmite poporului francez ... Deci, alte țări și-au lăsat populația să moară?

Nici o altă țară nu a avut, din câte știu, disproporția Franței ... dacă nu este un indiciu al unui conflict de interese, nu știu ce este ...
0 x
Janic
expert Econologue
expert Econologue
posturi: 19224
Înregistrare: 29/10/10, 13:27
Locul de amplasare: Burgundia
x 3491




de Janic » 12/09/11, 08:47

christophe salut
Moué, aceasta este scuza pe care au găsit-o Enarques pentru a le transmite poporului francez ... Deci, alte țări și-au lăsat populația să moară?
Nici o altă țară nu a avut, din câte știu, disproporția Franței ... dacă nu este un indiciu al unui conflict de interese, nu știu ce este ...
suntem cu toții la fel țara care are pastor pentru gloria națională, prin urmare a fost necesar să ne ridicăm la înălțimea mândriei noastre (și a laboratoarelor care fabrică vaccinurile). Dar această lecție de inutilitate evidentă nu va avea neapărat repercusiuni asupra maniei de a vaccina cu orice preț și pentru orice și mai ales acolo unde sunt inutile.
Sunt, de asemenea, uimit să nu fi găsit un subiect care să se ocupe de impactul vaccinărilor asupra sănătății și indirect de impactul ecologic al acestuia;
0 x

 


  • Subiecte similare
    Răspunsuri
    Vizualizări
    Ultimul mesaj

Înapoi la «Media și știri: emisiuni TV, rapoarte, cărți, știri ...»

Cine este conectat?

Utilizatorii care navighează în acest sens forum : Nici un utilizator înregistrat și oaspeți 190