[Un alt] Umor

Evoluțiile din forums și site-ul. Umor și convivialitate între membrii forum - Tout est anything - Prezentarea de noi membri înregistrați Relaxare, timp liber, timp liber, sport, vacanțe, pasiuni ... Ce faceți cu timpul liber? Forum schimburi de pasiuni, activități, agrement ... creative sau recreative! Publicați-vă anunțurile. Anunțuri, acțiuni cibernetice și petiții, site-uri interesante, calendar, evenimente, târguri, expoziții, inițiative locale, activități de asociație .... Nu vă rugăm să faceți publicitate pur comercială.
moinsdewatt
expert Econologue
expert Econologue
posturi: 5111
Înregistrare: 28/09/09, 17:35
Locul de amplasare: Isere
x 554

Re: [Singur subiect] Umor




de moinsdewatt » 16/08/20, 23:01

Imagine
0 x
Christophe
moderator
moderator
posturi: 79117
Înregistrare: 10/02/03, 14:06
Locul de amplasare: Planeta cu efect de seră
x 10972

Re: [Singur subiect] Umor




de Christophe » 17/08/20, 11:52

Macro a scris:S-a întâmplat în altă parte în această dimineață ...
În caz contrar, nicotina este bună împotriva Covid, ca tot ceea ce se termină în „ine”: clorochină, nivaquină, vitamina D, cocaină ... Potrivit unui studiu randomizat de la Universitatea din Bogota.


Răspunsul meu

Doamnelor .... Doamnelor (peste 18 ani) Doctorul Macro vă oferă un studiu medical referitor la un nou remediu secret care se termină cu „ine” care ar proteja împotriva coronavirusului .... Doza este de 2 doze pe zi .. .. Dimineața oral și seara ... Ca supozitor ...


Ei bine, cred că am găsit dovlecelul doamnei Macro!

dovlecei.jpg
courgette.jpg (116.54 KiB) Vizualizat de 3307 ori
0 x
Avatar de l'Utilisateur
Macro
expert Econologue
expert Econologue
posturi: 6458
Înregistrare: 04/12/08, 14:34
x 1610

Re: [Singur subiect] Umor




de Macro » 17/08/20, 13:28

Nu, nu se termină cu „ine” și acolo dozajul nu este respectat .... Sau este că ești direct dublu orb .... prin puncția ochiului de bronz ... .

Muie de dimineață odihnind vaginul ... Sex anal seara odihnind maxilarul .... :şoc:
1 x
Singurul lucru care este sigur în viitor. Este probabil că este în concordanță cu previziunile noastre ...
Christophe
moderator
moderator
posturi: 79117
Înregistrare: 10/02/03, 14:06
Locul de amplasare: Planeta cu efect de seră
x 10972

Re: [Singur subiect] Umor




de Christophe » 17/08/20, 16:28

Ușor, redenumiți-l curgetine !! : Mrgreen: : Mrgreen: : Mrgreen:
0 x
Avatar de l'Utilisateur
Macro
expert Econologue
expert Econologue
posturi: 6458
Înregistrare: 04/12/08, 14:34
x 1610

Re: [Singur subiect] Umor




de Macro » 20/08/20, 14:26

Anunț clasificat:

Ejaculatorul timpuriu în căutarea unei femei tinere sexy pentru ..... HAAAAAA

nu mai este nevoie ... + : Hopa:
0 x
Singurul lucru care este sigur în viitor. Este probabil că este în concordanță cu previziunile noastre ...
Christophe
moderator
moderator
posturi: 79117
Înregistrare: 10/02/03, 14:06
Locul de amplasare: Planeta cu efect de seră
x 10972

Re: [Singur subiect] Umor




de Christophe » 20/08/20, 14:36

Nu este precoce, dar trebuie să fie puțin mâncărime ... : Cheesy: : Cheesy: : Cheesy:

beach.jpg
plage.jpg (68.02 KiB) Vizualizat de 3234 de ori
0 x
Christophe
moderator
moderator
posturi: 79117
Înregistrare: 10/02/03, 14:06
Locul de amplasare: Planeta cu efect de seră
x 10972

Re: [Singur subiect] Umor




de Christophe » 27/08/20, 12:25

De fapt nu ... nu este amuzant ...

Imagine
0 x
Christophe
moderator
moderator
posturi: 79117
Înregistrare: 10/02/03, 14:06
Locul de amplasare: Planeta cu efect de seră
x 10972

Re: [Singur subiect] Umor




de Christophe » 29/08/20, 23:27

beach.jpg
plage.jpg (26.02 KiB) Vizualizat de 3113 de ori
1 x
Christophe
moderator
moderator
posturi: 79117
Înregistrare: 10/02/03, 14:06
Locul de amplasare: Planeta cu efect de seră
x 10972

Re: [Singur subiect] Umor




de Christophe » 02/09/20, 16:22

Un băiețel intră într-o farmacie și îi spune farmacistului: - Bună, îmi poți da prezervativ. Iubita mea m-a invitat la cină în seara asta și cred că așteaptă ceva de la mine!
Farmacistul îi dă prezervativul și, când iese, băiatul se întoarce și spune: - Dă-mi încă unul, pentru că și sora iubitei mele este foarte drăguță. Întotdeauna își încrucișează picioarele într-un mod provocator când mă vede și cred că și ea așteaptă ceva de la mine.
Farmacistul îi dă un al doilea prezervativ și, când iese, băiatul se întoarce și spune din nou: - Una peste alta, dă-mi altul pentru că mama iubitei mele are resturi frumoase și când ea mă vede, face mereu aluzii ... Și de când m-a invitat la cină, cred că așteaptă ceva de la mine!
La cină, băiatul stă cu iubita sa în stânga, sora în dreapta și mama în fața lui. Când sosește tatăl, băiatul își coboară capul și începe să se roage: - Doamne, binecuvântează această cină, ... Mulțumesc pentru ceea ce ne oferi .... Bla bla bla ...
După un minut, băiatul încă se roagă: - Mulțumesc Doamne pentru bunătatea ta ... Bla bla bla ...
Trec zece minute și băiatul se roagă din nou, încă cu capul plecat.
Toți se privesc foarte surprinși și iubita chiar mai mult decât ceilalți. Se apropie de băiat și îi spune la ureche: - Nu știam că și tu ești credincios !!!
Băiatul răspunde: - Nu știam că tatăl tău era farmacist !!!
2 x
Avatar de l'Utilisateur
thibr
Am postat mesaje 500!
Am postat mesaje 500!
posturi: 723
Înregistrare: 07/01/18, 09:19
x 269

Re: [Singur subiect] Umor




de thibr » 05/09/20, 14:30

un truc de carte : Mrgreen:
0 x

 


  • Subiecte similare
    Răspunsuri
    Vizualizări
    Ultimul mesaj

Întoarceți-vă la „Bistroul: viața site-ului, timp liber și relaxare, umor și convivialitate și Anunțuri”

Cine este conectat?

Utilizatorii care navighează în acest sens forum : Nici un utilizator înregistrat și oaspeți 276