[Un alt] Umor

Evoluțiile din forums și site-ul. Umor și convivialitate între membrii forum - Tout est anything - Prezentarea de noi membri înregistrați Relaxare, timp liber, timp liber, sport, vacanțe, pasiuni ... Ce faceți cu timpul liber? Forum schimburi de pasiuni, activități, agrement ... creative sau recreative! Publicați-vă anunțurile. Anunțuri, acțiuni cibernetice și petiții, site-uri interesante, calendar, evenimente, târguri, expoziții, inițiative locale, activități de asociație .... Nu vă rugăm să faceți publicitate pur comercială.
Avatar de l'Utilisateur
Obamot
expert Econologue
expert Econologue
posturi: 28725
Înregistrare: 22/08/09, 22:38
Locul de amplasare: regio genevesis
x 5538

Re: [Singur subiect] Umor




de Obamot » 05/10/21, 21:50

ABC2019 a scris:: Mrgreen: : Mrgreen:


Tipul ăsta mă înfurie, dar tu ești mult mai înfuriat decât el.

El spune bine că, de asemenea, „în planul natural, nici o creștere a brațului” sunteți blocat :?:
0 x
humus
expert Econologue
expert Econologue
posturi: 1951
Înregistrare: 20/12/20, 09:55
x 687

Re: [Singur subiect] Umor




de humus » 07/10/21, 09:30

1 x
Janic
expert Econologue
expert Econologue
posturi: 19224
Înregistrare: 29/10/10, 13:27
Locul de amplasare: Burgundia
x 3491

Re: [Singur subiect] Umor




de Janic » 07/10/21, 09:51

obamot
Tipul ăsta mă enervează,
eu, mă încântă să îndrăznesc să atac ideile gata făcute și pe cei puternici care domină această lume, prin cuvânt și exemplu!
dar ești mult mai înnebunitor decât el.
infuriant pentru un fel de joker narcisist ultra conformist, cuvântul este slab!
El spune bine că, de asemenea, „în planul natural, nici o creștere a brațului” sunteți blocat :?:
nu este nevoie să-i înțeleagă nici măcar lucrurilor atât de simple unui idiot din sat fără inteligență sau personalitate.
0 x
"Noi facem știința cu fapte, cum ar fi făcând o casă cu pietre: dar o acumulare de fapte nu mai este o știință decât o grămadă de pietre este o casă" Henri Poincaré
Avatar de l'Utilisateur
Obamot
expert Econologue
expert Econologue
posturi: 28725
Înregistrare: 22/08/09, 22:38
Locul de amplasare: regio genevesis
x 5538

Re: [Singur subiect] Umor




de Obamot » 07/10/21, 12:38

Janic a scris:eu, mă încântă să îndrăznesc să atac ideile gata făcute și pe cei puternici care domină această lume, prin cuvânt și exemplu!
Putem discuta conținutul, care este exact ceea ce încearcă să facă ABC pentru a-l descalifica, dar chiar și acolo acest incompetent se împușcă în picior : Mrgreen:
0 x
Janic
expert Econologue
expert Econologue
posturi: 19224
Înregistrare: 29/10/10, 13:27
Locul de amplasare: Burgundia
x 3491

Re: [Singur subiect] Umor




de Janic » 07/10/21, 17:40

obamot
Putem discuta conținutul, care este exact ceea ce încearcă să facă ABC pentru a-l descalifica, dar chiar și acolo acest incompetent se împușcă în picior : Mrgreen:
cu excepția faptului că nu s-a plasat niciodată la nivelul conținutului, ci doar la individ, ca de obicei.
0 x
"Noi facem știința cu fapte, cum ar fi făcând o casă cu pietre: dar o acumulare de fapte nu mai este o știință decât o grămadă de pietre este o casă" Henri Poincaré
Avatar de l'Utilisateur
Obamot
expert Econologue
expert Econologue
posturi: 28725
Înregistrare: 22/08/09, 22:38
Locul de amplasare: regio genevesis
x 5538

Re: [Singur subiect] Umor




de Obamot » 07/10/21, 21:55

Janic a scris:obamot
Putem discuta conținutul, care este exact ceea ce încearcă să facă ABC pentru a-l descalifica, dar chiar și acolo acest incompetent se împușcă în picior : Mrgreen:
cu excepția faptului că nu s-a plasat niciodată la nivelul conținutului, ci doar la individ, ca de obicei.

Da, da, într-adevăr, „conținutul” la el este absența conținutului. Imagine
1 x
Avatar de l'Utilisateur
Obamot
expert Econologue
expert Econologue
posturi: 28725
Înregistrare: 22/08/09, 22:38
Locul de amplasare: regio genevesis
x 5538

Re: [Singur subiect] Umor




de Obamot » 07/10/21, 23:27

Această poveste este o operă de ficțiune pură. Prin urmare, orice asemănare cu situații reale precum injecțiile sau permisul de sănătate ar fi pură coincidență!



Să vă plângeți de prostii și totuși ...: dedicație specială pentru „cei amuzanți” (care și-au pierdut aproape toți dinții, cu forța ...)
1 x
Janic
expert Econologue
expert Econologue
posturi: 19224
Înregistrare: 29/10/10, 13:27
Locul de amplasare: Burgundia
x 3491

Re: [Singur subiect] Umor




de Janic » 08/10/21, 09:52

excelent!
Dar mă îndoiesc că producătorii și comercianții de veste înțeleg subtilitatea. 8)
0 x
"Noi facem știința cu fapte, cum ar fi făcând o casă cu pietre: dar o acumulare de fapte nu mai este o știință decât o grămadă de pietre este o casă" Henri Poincaré
Christophe
moderator
moderator
posturi: 79323
Înregistrare: 10/02/03, 14:06
Locul de amplasare: Planeta cu efect de seră
x 11042

Re: [Singur subiect] Umor




de Christophe » 08/10/21, 09:53

Nici vânzătorii (în sens larg) de vaccinuri ...

Păcat căderea nu este groaznică ... s-ar fi putut sugruma cu vesta lui bine fixată! : Lol:
0 x
Avatar de l'Utilisateur
Obamot
expert Econologue
expert Econologue
posturi: 28725
Înregistrare: 22/08/09, 22:38
Locul de amplasare: regio genevesis
x 5538

Re: [Singur subiect] Umor




de Obamot » 08/10/21, 10:34

Janic a scris:excelent!
Dar mă îndoiesc că producătorii și dealerii de gilets înțelege subtilitatea. 8)

L-am postat pentru veste-GILLES (ABC2019) pentru că uneori nu zboară foarte sus acasă ... Mainstream El înghite TOTUL :şoc:
Tipul rămâne neperturbat după ce aproape totul s-a prăbușit din „argumentele” sale peste 18 luni ...

Poate cu un videoclip la îndemână ... se va face clic pe ...? Imagine Imagine (putem oricând să visăm mi-am spus)
1 x

 


  • Subiecte similare
    Răspunsuri
    Vizualizări
    Ultimul mesaj

Întoarceți-vă la „Bistroul: viața site-ului, timp liber și relaxare, umor și convivialitate și Anunțuri”

Cine este conectat?

Utilizatorii care navighează în acest sens forum : Nici un utilizator înregistrat și oaspeți 307