[Un alt] Umor

Evoluțiile din forums și site-ul. Umor și convivialitate între membrii forum - Tout est anything - Prezentarea de noi membri înregistrați Relaxare, timp liber, timp liber, sport, vacanțe, pasiuni ... Ce faceți cu timpul liber? Forum schimburi de pasiuni, activități, agrement ... creative sau recreative! Publicați-vă anunțurile. Anunțuri, acțiuni cibernetice și petiții, site-uri interesante, calendar, evenimente, târguri, expoziții, inițiative locale, activități de asociație .... Nu vă rugăm să faceți publicitate pur comercială.
Avatar de l'Utilisateur
Obamot
expert Econologue
expert Econologue
posturi: 28725
Înregistrare: 22/08/09, 22:38
Locul de amplasare: regio genevesis
x 5538

Re: [Singur subiect] Umor




de Obamot » 21/01/23, 23:15

Izentrop fertil cu „sfatul” lui Xavier Moreau!
izentrop a scris:Înalt oficial american pune la îndoială strategia Ucrainei: „Nu ar trebui să încerce să-l apere pe Bakhmout cu orice preț”
dezastre-naturale-umane/tensiune-cu-rusia-in-ucraina-t17111-5730.html#p522221
„Deodată”: în loc să dau sfaturi, aș vedea diabetici aterizarea în Ucraina pentru a da o mână de ajutor ukros-tatuaj


: Mrgreen:

[Este necesar modul ecran complet]
0 x
Christophe
moderator
moderator
posturi: 79323
Înregistrare: 10/02/03, 14:06
Locul de amplasare: Planeta cu efect de seră
x 11042

Re: [Singur subiect] Umor




de Christophe » 22/01/23, 10:52

km corsicani sunt minute! Este foarte corect!

km_corse.jpg
km_corse.jpg (76.25 KiB) Vizualizat de 1072 ori
0 x
Avatar de l'Utilisateur
Exnihiloest
expert Econologue
expert Econologue
posturi: 5365
Înregistrare: 21/04/15, 17:57
x 660

Re: [Singur subiect] Umor




de Exnihiloest » 22/01/23, 19:58

Christophe a scris:De fapt nu, m-am înșelat, exni ești la fel de prost la ea... aici ca și în altă parte... : Lol: : Lol: : Lol:

Tocmai ai avut un scurt moment de nedumerire care a dus la niște fulgerări de geniu în urmă cu câteva zile... dar evident că nu a durat.. : Mrgreen:


„Flash-urile mele de geniu” te pot face să arăți ridicol în acest thread plin de umor în mai puțin timp decât îți ia pentru a săpa laborios în imagini pline de umor de pe alte site-uri.
Umorul pe care îl produceți este prin proxy. E mai bine decât Janic care nu numai că nu produce, dar nici nu înțelege, dar să crezi că ești un nume mare capabil să-i evalueze pe alții fără a fi ridicol, ar fi trebuit să-ți faci dovezile.
0 x
Christophe
moderator
moderator
posturi: 79323
Înregistrare: 10/02/03, 14:06
Locul de amplasare: Planeta cu efect de seră
x 11042

Re: [Singur subiect] Umor




de Christophe » 22/01/23, 20:07

: Lol: : Lol: : Lol: : Lol:
0 x
Janic
expert Econologue
expert Econologue
posturi: 19224
Înregistrare: 29/10/10, 13:27
Locul de amplasare: Burgundia
x 3491

Re: [Singur subiect] Umor




de Janic » 22/01/23, 20:29

prost
E mai bine decât Janic care nu numai că nu produce, dar nici nu înțelege, dar de acolo la crezând că ești un cador capabil să-i evalueze pe alții fără a fi ridicol, ar fi trebuit să te dovedesc.
întotdeauna această manie de a folosi efectul de oglindă, de a critica ceea ce nu suportă în sine și pe care îl proiectează asupra celorlalți.
Ce parere are psihiatra ta despre asta, esti un caz deosebit de interesant pentru acesti profesionisti.
1 x
"Noi facem știința cu fapte, cum ar fi făcând o casă cu pietre: dar o acumulare de fapte nu mai este o știință decât o grămadă de pietre este o casă" Henri Poincaré
Avatar de l'Utilisateur
Exnihiloest
expert Econologue
expert Econologue
posturi: 5365
Înregistrare: 21/04/15, 17:57
x 660

Re: [Singur subiect] Umor




de Exnihiloest » 22/01/23, 21:15

Janic a scris:... Ce parere are psihiatra ta despre asta, esti un caz deosebit de interesant pentru acesti profesionisti.


M-a sfătuit să nu vorbesc cu idioți din cauza alergiei mele la prostie. Dar munca mea umanistă mă obligă să încalc sfaturile facultății. Îți voi răspunde chiar dacă nu ajută. La urma urmei, un miracol este întotdeauna posibil, ca adept al cercurilor conspirative nu vei avea probleme să îl aștepți, trebuie doar să crezi în el și să păstrezi speranța.
2 x
phil59
expert Econologue
expert Econologue
posturi: 2214
Înregistrare: 09/02/20, 10:42
x 506

Re: [Singur subiect] Umor




de phil59 » 22/01/23, 21:36

Imagine
1 x
hmmmmm, hmmmmmmmmmmmm, hhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhmmmmmmmm, hh, hmmmmmmmmmmmm.

: Hopa: :strigăt: :( :şoc:
Christophe
moderator
moderator
posturi: 79323
Înregistrare: 10/02/03, 14:06
Locul de amplasare: Planeta cu efect de seră
x 11042

Re: [Singur subiect] Umor




de Christophe » 22/01/23, 21:41

Exnihiloest a scris:
Janic a scris:... Ce parere are psihiatra ta despre asta, esti un caz deosebit de interesant pentru acesti profesionisti.


M-a sfătuit să nu vorbesc cu idioți din cauza alergiei mele la prostie. Dar munca mea umanistă mă obligă să încalc sfaturile facultății. Îți voi răspunde chiar dacă nu ajută. La urma urmei, un miracol este întotdeauna posibil, ca adept al cercurilor conspirative nu vei avea probleme să îl aștepți, trebuie doar să crezi în el și să păstrezi speranța.


Măcar te consulți, asta este deja! : Mrgreen:

Dar evident că nu prea asculți sfaturile lui... oricum cel puțin pe internet... : Lol:
0 x
Avatar de l'Utilisateur
Exnihiloest
expert Econologue
expert Econologue
posturi: 5365
Înregistrare: 21/04/15, 17:57
x 660

Re: [Singur subiect] Umor




de Exnihiloest » 23/01/23, 08:36

Christophe a scris: : Lol: : Lol: : Lol: : Lol:


Ești drăguț, dar încă nu am început.
Atunci când este cazul, poți răspunde doar cu cenzură, alungare și insulte scăzute, nu zâmbete, cu atât mai puțin mintea ar trebui să fie echipată.
0 x
Avatar de l'Utilisateur
Obamot
expert Econologue
expert Econologue
posturi: 28725
Înregistrare: 22/08/09, 22:38
Locul de amplasare: regio genevesis
x 5538

Re: [Singur subiect] Umor




de Obamot » 23/01/23, 09:00

Și de ce să publicați o postare, despre care ați ști dinainte"ar aduce: cenzură, alungare și insulte?"

Ai putea face asta peste tot: FB, Twitter, Youtube mergi mai departe

: Cheesy:
0 x

 


  • Subiecte similare
    Răspunsuri
    Vizualizări
    Ultimul mesaj

Întoarceți-vă la „Bistroul: viața site-ului, timp liber și relaxare, umor și convivialitate și Anunțuri”

Cine este conectat?

Utilizatorii care navighează în acest sens forum : Nici un utilizator înregistrat și oaspeți 385