Am găsit graalul uleiosului, un motor elsbett!

ulei vegetal brut, diester, bio-etanol sau alți biocombustibili sau combustibili de origine vegetală ...
Avatar de l'Utilisateur
nabele
Descopesc econologia
Descopesc econologia
posturi: 2
Înregistrare: 03/09/20, 08:47

Re: Am găsit Graalul uleiului, un motor elsbett!




de nabele » 03/09/20, 08:56

Bonjour à tous,

Știu că este foarte târziu să răspund la acest fir. Dar Duckduckgo, m-a ajutat să găsesc acest subiect. Mă interesează cu adevărat acest motor și cum funcționează, este încă de vânzare?

Mărfuri.
0 x
Avatar de l'Utilisateur
Macro
expert Econologue
expert Econologue
posturi: 6459
Înregistrare: 04/12/08, 14:34
x 1610

Re: Am găsit Graalul uleiului, un motor elsbett!




de Macro » 03/09/20, 10:23

Da ...

Este depozitat pe un palet uscat, cu toate accesoriile sale (radiator de ulei, ham electric, pompă electrică, filtru încălzit etc.). Este cuplat la un motor transversal VW passat cu 5 trepte din anii 90 și este foarte probabil montat pe vento, golf 2 și 3 ....

Disponibil în Indre și Loire la un preț de 500 €. Transport pe cheltuiala ta

Contactați-mă în MP
0 x
Singurul lucru care este sigur în viitor. Este probabil că este în concordanță cu previziunile noastre ...
Avatar de l'Utilisateur
nabele
Descopesc econologia
Descopesc econologia
posturi: 2
Înregistrare: 03/09/20, 08:47

Re: Am găsit Graalul uleiului, un motor elsbett!




de nabele » 03/09/20, 12:38

Macro a scris:Da ...

Este depozitat pe un palet uscat, cu toate accesoriile sale (radiator de ulei, ham electric, pompă electrică, filtru încălzit etc.). Este cuplat la un motor transversal VW passat cu 5 trepte din anii 90 și este foarte probabil montat pe vento, golf 2 și 3 ....

Disponibil în Indre și Loire la un preț de 500 €. Transport pe cheltuiala ta

Contactați-mă în MP


bonjour,

Aș vrea, dar se pare că această funcționalitate este interzisă pentru mine pentru moment.
Cum doriți să continuați?
0 x
Avatar de l'Utilisateur
Macro
expert Econologue
expert Econologue
posturi: 6459
Înregistrare: 04/12/08, 14:34
x 1610

Re: Am găsit Graalul uleiului, un motor elsbett!




de Macro » 03/09/20, 12:54

Tocmai v-am trimis un mesaj privat cu datele mele de contact. Dacă am ajuns acolo, trebuie să fie posibil să merg să-l citesc ... Verificați dacă sunteți autentificat corect cu acreditările dvs. la forum și aruncați o privire în caseta dvs. făcând clic pe pictograma invellope din partea dreaptă sus lângă clopotul mic ....

Cu excepția cazului în care Christophe îmi va trimite adresa de e-mail ...
0 x
Singurul lucru care este sigur în viitor. Este probabil că este în concordanță cu previziunile noastre ...
Avatar de l'Utilisateur
Macro
expert Econologue
expert Econologue
posturi: 6459
Înregistrare: 04/12/08, 14:34
x 1610

Re: Am găsit Graalul uleiului, un motor elsbett!




de Macro » 03/09/20, 14:46

Evident că mi-ați citit mesajul privat ....
0 x
Singurul lucru care este sigur în viitor. Este probabil că este în concordanță cu previziunile noastre ...

 


  • Subiecte similare
    Răspunsuri
    Vizualizări
    Ultimul mesaj

Înapoi la "Biocombustibili, biocarburanți, biocombustibili, BtL, combustibili alternativi nefosili ..."

Cine este conectat?

Utilizatorii care navighează în acest sens forum : Nici un utilizator înregistrat și oaspeți 138