Membru nou: Kuranes :)

Evoluțiile din forums și site-ul. Umor și convivialitate între membrii forum - Tout est anything - Prezentarea de noi membri înregistrați Relaxare, timp liber, timp liber, sport, vacanțe, pasiuni ... Ce faceți cu timpul liber? Forum schimburi de pasiuni, activități, agrement ... creative sau recreative! Publicați-vă anunțurile. Anunțuri, acțiuni cibernetice și petiții, site-uri interesante, calendar, evenimente, târguri, expoziții, inițiative locale, activități de asociație .... Nu vă rugăm să faceți publicitate pur comercială.
Peter
Am postat mesaje 500!
Am postat mesaje 500!
posturi: 586
Înregistrare: 15/09/05, 02:20
x 312




de Peter » 18/04/15, 20:54

Dacă preparatele sub formă de pulbere ți se potrivesc și cu atât mai bine, sunt într-o poziție proastă să te judec. Și eu mă îmbăt să mănânc, nu am mers atât de departe încât să mă hrănesc cu preparate sub formă de pudră, dar mănânc în principal feluri de mâncare în cutii, pizza congelată, paste + cutie de sos de Bologna ...
Încerc să-mi îmbunătățesc dieta, dar am atât de multe de învățat, încât de fapt am făcut un subiect pentru a evita în afara subiectului: https://www.econologie.com/forums/post284829.html#284829
0 x

 


  • Subiecte similare
    Răspunsuri
    Vizualizări
    Ultimul mesaj

Întoarceți-vă la „Bistroul: viața site-ului, timp liber și relaxare, umor și convivialitate și Anunțuri”

Cine este conectat?

Utilizatorii care navighează în acest sens forum : Nici un utilizator înregistrat și oaspeți 245