[Învechit] Accenturile nu mai sunt permise în titlurile subiectului

Evoluțiile din forums și site-ul. Umor și convivialitate între membrii forum - Tout est anything - Prezentarea de noi membri înregistrați Relaxare, timp liber, timp liber, sport, vacanțe, pasiuni ... Ce faceți cu timpul liber? Forum schimburi de pasiuni, activități, agrement ... creative sau recreative! Publicați-vă anunțurile. Anunțuri, acțiuni cibernetice și petiții, site-uri interesante, calendar, evenimente, târguri, expoziții, inițiative locale, activități de asociație .... Nu vă rugăm să faceți publicitate pur comercială.
Christophe
moderator
moderator
posturi: 79374
Înregistrare: 10/02/03, 14:06
Locul de amplasare: Planeta cu efect de seră
x 11064

[Învechit] Accenturile nu mai sunt permise în titlurile subiectului

de Christophe » 10/11/15, 18:33

Atentie si important: accente si caractere speciale nu mai sunt posibile in titlurile subiectelor...de la schimbarea serverului

O migrație și o evoluție a forums este, în orice caz, planificat și pentru magazin (și restul site-ului): the-new-boutique-t14311.html

Multumesc pentru acest nou obicei...

Edit: subiect învechit din februarie 2016
0 x
Avatar de l'Utilisateur
Macro
expert Econologue
expert Econologue
posturi: 6528
Înregistrare: 04/12/08, 14:34
x 1643

de Macro » 10/11/15, 19:18

Încerc să-mi îmbunătățesc scrisul :strigăt: ...Este pentru compatibilitatea Android & Co.... Când văd e-mailurile farfurie pe care le primesc...
0 x
Singurul lucru care este sigur în viitor. Este probabil că este în concordanță cu previziunile noastre ...
Christophe
moderator
moderator
posturi: 79374
Înregistrare: 10/02/03, 14:06
Locul de amplasare: Planeta cu efect de seră
x 11064

de Christophe » 10/11/15, 19:37

Nu vă faceți griji prea mult... forum se va schimba și în curând... așa cum tocmai a făcut magazinul...
0 x
Avatar de l'Utilisateur
elefant
expert Econologue
expert Econologue
posturi: 6646
Înregistrare: 28/07/06, 21:25
Locul de amplasare: Charleroi, centrul lumii ...
x 7

de elefant » 11/11/15, 10:14

ai plecat de la OVH? Sunt curios să știu, deoarece public periodic site-uri.
0 x
PCQ elefant suprem de onoare éconologue ..... Sunt prea precaut, nu este suficient de bogat și prea leneș pentru a salva într-adevăr CO2! http://www.caroloo.be
Avatar de l'Utilisateur
Obamot
expert Econologue
expert Econologue
posturi: 28725
Înregistrare: 22/08/09, 22:38
Locul de amplasare: regio genevesis
x 5538

de Obamot » 11/11/15, 10:19

Pe de altă parte, am putut posta în .png, lucru care până atunci era imposibil, imaginea nefiind afișată.
0 x
Avatar de l'Utilisateur
Gaston
expert Econologue
expert Econologue
posturi: 1910
Înregistrare: 04/10/10, 11:37
x 88

de Gaston » 19/11/15, 17:23

Poate că informațiile despre accente ar trebui să fie mai prezente pe pagină pentru crearea unui subiect nou :?:

Deja doi vorbitori noi care au venit să pună o întrebare și care se trezesc cu un subiect fără titlu... :?

(acest lucru este mai puțin important atunci când răspundeți la un subiect existent)
0 x
Christophe
moderator
moderator
posturi: 79374
Înregistrare: 10/02/03, 14:06
Locul de amplasare: Planeta cu efect de seră
x 11064

de Christophe » 19/11/15, 17:56

Am de gând să studiez întrebarea în această seară pentru a încerca să o rezolv...dacă accentele funcționează în conținutul mesajelor ar trebui să fie destul de ușor de corectat...sper...

Conform primei mele investigații este o problemă cu codificarea ISO/UTF8... ceea ce nu prea înțeleg este de ce se referă doar la titluri... (bine, cu atât mai bine, invers ar fi fost mai enervant! )
0 x

Întoarceți-vă la „Bistroul: viața site-ului, timp liber și relaxare, umor și convivialitate și Anunțuri”

Cine este conectat?

Utilizatorii care navighează în acest sens forum : Nici un utilizator înregistrat și oaspeți 138