Noua fișă tarifară 2006 pentru Utopia

Sfaturi, sfaturi și sfaturi pentru a reduce consumul, procese sau invenții ca motoare neconvenționale: motorul Stirling, de exemplu. Brevet de invenție amelioratorii de combustie: injecție a apei, tratare cu plasmă, ionizării de combustibil sau oxidant.
Avatar de l'Utilisateur
jean63
expert Econologue
expert Econologue
posturi: 2332
Înregistrare: 15/12/05, 08:50
Locul de amplasare: Auvergne
x 4

de jean63 » 13/02/06, 00:21

„Îmi imaginez că, dacă ne uităm la postările tale, este posibil să avem niște surprize” Spui prostii și dovedești încă o dată că uneori faci judecăți pripite și puțin motivate, că nu ai citit postările anterioare ...
Tocmai ai făcut 4 intervenții succesive, consecutive și mai inutile, scrise impulsiv sub semnul furiei; de aceea nu este stăpânit.
Aș avea multe lucruri care să vă răspund la celelalte observații anterioare, dar sunt timid ...
Pe de altă parte, văd 4 ridicări de perdele, cu memento spontan, pentru a-ți spune la revedere fals la sala de muzică! (pentru a ajunge la 301 mesaje).
Lau ar vedea inocent realizarea „micului efort și a 6-a stea este în cutie!” ...


Intervențiile mele nu sunt stil: cum să lipesc, să învăț electronice, să cer sfaturi pentru ultima mea avarie ... etc ...

Pentru ca această postare să vă fie complet utilă, vă atrag atenția asupra faptului că eșecul paralizant al benzinei R21, nu este deformarea conductei carburatorului, sub efectul căldurii, ci cea a bazei carbu, contiguă la o cală, și ea însăși la admitere; acest lucru provoacă intrări de aer suplimentare care creează focuri de incendiu și contraincendii, atunci când decelerează. Trebuie să mori aluminiu, să aplatizezi baza și să-l treci în pânza de pe marmură.
Fluturele care se blochează, l-am avut deja și este încă ușor de rezolvat ... Dacă acest lucru provine dintr-un joc lateral al axei obturatorului, introduceți o șaibă sau o clemă pentru a elimina jocul. De asemenea, trebuie să deșurubați dispozitivul de fixare a obturatorului pe axa sa, pentru a actualiza obturatorul offset; astfel, poate avea din nou toată călătoria inițială în conducta sa cilindrică.
Vedeți, știu să ascult oamenii.


Foarte bine! din ce in ce mai bine! Încerc să sting focul și tu arunci benzină.
Îmi dau seama că ați avea tendința de a juca psihanalistul și de a da lecții:

bonjour
Dudu x2
Legătura dvs. cu sifon caustic este bună.
Pe de altă parte, Nu văd rostul de a vă repeta cele 3 mesaje, de a vă cita și de a vă recita ...
Pentru a ajunge la formidabila deducție că era nevoie de leșie
! : Idee:


Vreau să înțeleg asta ar vrea să fie plin de umor, dar acolo este mai degrabă un complex de superioritate (sau inferioritate) .. de văzut pe loc.

În ceea ce privește sfatul dvs. (târziu) pe carbohidrații R21, nu am așteptat să ceri sfaturi din jurul meu și nu te superi, problema nu este unde crezi, ceilalți merită, nu ești Dumnezeul de pe pământ.
Chiar ai explodat în seara asta.

Pacat pentru asta forum foarte interesant.
0 x
Christophe
moderator
moderator
posturi: 79353
Înregistrare: 10/02/03, 14:06
Locul de amplasare: Planeta cu efect de seră
x 11059

de Christophe » 13/02/06, 00:34

Voi bloca subiectul până vă liniștiți!

Dacă doriți să lăsați aburul unul peste celălalt, creați un subiect aici: https://www.econologie.com/forums/humour-cou ... -vf23.html
0 x

 


  • Subiecte similare
    Răspunsuri
    Vizualizări
    Ultimul mesaj

Înapoi la "Motoare speciale, brevete, economie de combustibil"

Cine este conectat?

Utilizatorii care navighează în acest sens forum : Nici un utilizator înregistrat și oaspeți 234