Cancer văzut și de regenerați

Cărți, emisiuni de televiziune, filme, reviste sau muzică pentru a partaja, consilier pentru a descoperi ... Discutați cu evenimente curente legate în mod direct sau indirect, la econologic, mediu, energie, societate, consum (legi noi sau standarde) ...
ABC2019
expert Econologue
expert Econologue
posturi: 12927
Înregistrare: 29/12/19, 11:58
x 1008

Re: Cancerul văzut de regenerează




de ABC2019 » 15/08/21, 21:46

Janic a scris: Mi-am spus și mie, că nu este posibil să fii atât de prost în mod normal, dar acolo totul se explică în sfârșit!

Mi-am spus, de asemenea, că înainte să te cunosc : Mrgreen:
0 x
A trece pentru un idiot în ochii unui prost este o plăcere gourmet. (Georges COURTELINE)

Mééé neagă că nu a mers la petreceri cu 200 de persoane și nici măcar nu a fost bolnav moiiiiiii (Guignol des bois)
Janic
expert Econologue
expert Econologue
posturi: 19224
Înregistrare: 29/10/10, 13:27
Locul de amplasare: Burgundia
x 3491

Re: Cancerul văzut de regenerează




de Janic » 16/08/21, 08:25

ABCon »15/08/21, 21:46
Janic a scris:
Mi-am spus și mie, că nu este posibil să fii atât de prost în mod normal, dar acolo totul se explică în sfârșit!
Mi-am spus, de asemenea, că înainte să te cunosc
confirmarea faptului că acest lucru este explicat : Arrowu: încă o dată proiectându-ți ego-ul asupra altora prin efect de oglindă!
PS; Nu sunt unul dintre cunoscuții tăi! Pentru că în cunoaștere trebuie să știi și acest cuvânt acolo ești străin în toate intervențiile tale.
0 x
"Noi facem știința cu fapte, cum ar fi făcând o casă cu pietre: dar o acumulare de fapte nu mai este o știință decât o grămadă de pietre este o casă" Henri Poincaré
Avatar de l'Utilisateur
Obamot
expert Econologue
expert Econologue
posturi: 28725
Înregistrare: 22/08/09, 22:38
Locul de amplasare: regio genevesis
x 5538

Re: Cancerul văzut de regenerează




de Obamot » 16/08/21, 11:20

ABC2019 a scris:
Janic a scris: Mi-am spus și mie, că nu este posibil să fii atât de prost în mod normal, dar acolo totul se explică în sfârșit!

Mi-am spus, de asemenea, că înainte să te cunosc : Mrgreen:
Nu am văzut că Janic era ...
Vorbind despre prostii, în primul rând starea sa de sănătate îi permite să excludă orice „vaccinare” (dacă vaccinurile vaccinează) ... Ceea ce este o bază bună pentru a străluci mai degrabă lumina reflectoarelor asupra ta.

Din acest moment nu a trebuit să facă un tango fals, pretinzându-se mai întâi ca tine că va fi vaccinat și apoi spunând într-o zi că a fost vaccinat, doar ca să recunoască că nu.

Ceea ce, pe de altă parte, confirmă implicit că ne ascultați sfaturile (de când v-ați dat înapoi), dar nu sunteți suficient de cinstiți ca să recunoașteți ... Rușine. : Cheesy:
0 x
pedrodelavega
expert Econologue
expert Econologue
posturi: 3799
Înregistrare: 09/03/13, 21:02
x 1321

Re: Cancerul văzut de regenerează




de pedrodelavega » 17/09/21, 11:41

1 x
Avatar de l'Utilisateur
GuyGadeboisTheBack
expert Econologue
expert Econologue
posturi: 14970
Înregistrare: 10/12/20, 20:52
Locul de amplasare: 04
x 4366

Re: Cancerul văzut de regenerează




de GuyGadeboisTheBack » 17/09/21, 12:34

Unde „interzice” această persoană tratamentele convenționale în favoarea „sucurilor de legume”?
0 x
Avatar de l'Utilisateur
Obamot
expert Econologue
expert Econologue
posturi: 28725
Înregistrare: 22/08/09, 22:38
Locul de amplasare: regio genevesis
x 5538

Re: Cancerul văzut de regenerează




de Obamot » 17/09/21, 13:32

0 x
izentrop
expert Econologue
expert Econologue
posturi: 13718
Înregistrare: 17/03/14, 23:42
Locul de amplasare: Picardie
x 1525
A lua legatura cu:

Re: Cancerul văzut de regenerează




de izentrop » 22/10/21, 14:40

YouTuberul Thierry Casasnovas vizat de o anchetă judiciară în special pentru „practica ilegală a medicinei”
Naturistul, adeptul postului și al dietei cu crudități, a fost semnalat de peste 600 de ori la misiunea interministerială de vigilență și lupta împotriva aberațiilor sectare (Miviludes). https://www.francetvinfo.fr/societe/jus ... 17347.html
Imagine
3 x
Avatar de l'Utilisateur
Obamot
expert Econologue
expert Econologue
posturi: 28725
Înregistrare: 22/08/09, 22:38
Locul de amplasare: regio genevesis
x 5538

Re: Cancerul văzut de regenerează




de Obamot » 22/10/21, 17:45

Nu există nicio corelație între naturopatia, eficacitatea acestei abordări și posibilele derive ale celor care le practică.
0 x
Avatar de l'Utilisateur
GuyGadeboisTheBack
expert Econologue
expert Econologue
posturi: 14970
Înregistrare: 10/12/20, 20:52
Locul de amplasare: 04
x 4366

Re: Cancerul văzut de regenerează




de GuyGadeboisTheBack » 22/10/21, 19:17

Escrocul la închisoare... : Evil:
0 x
Janic
expert Econologue
expert Econologue
posturi: 19224
Înregistrare: 29/10/10, 13:27
Locul de amplasare: Burgundia
x 3491

Re: Cancerul văzut de regenerează




de Janic » 22/10/21, 19:58

izmentrop »22/10/21, 14:40
YouTuberul Thierry Casasnovas vizat de o anchetă judiciară în special pentru „practica ilegală a medicinei”
Naturistul, adeptul postului și al dietei cu crudități, a fost semnalat de peste 600 de ori la misiunea interministerială de vigilență și lupta împotriva aberațiilor sectare (Miviludes).
https://www.francetvinfo.fr/societe/jus ... 17347.html
Ah ah ah! BP a încercat să interzică toate medicamentele non-chimice de zeci de ani. Au reușit deja să-i facă pe herboristi să dispară (o cunoaștere fundamentală) pentru a fi recuperat de farmacii care nu știu aproape nimic despre asta.
Dar chiar și 1000 de rapoarte fără dovezi și cu sute de participanți care au obținut beneficii inconfundabile asupra sănătății față de starea lor anterioară, aceasta nu este o practică ilegală a medicinei, sau toate spa-urile ar fi ilegale și posturile terapeutice ar fi ilegale, de asemenea, practica ilegală a medicinei.
Toate aceste aspecte au fost deja văzute și explicate

GuyGadeboisLeRetour »22, 10:21
Escrocul la închisoare...
acum susțineți secta zeteticienilor.
0 x
"Noi facem știința cu fapte, cum ar fi făcând o casă cu pietre: dar o acumulare de fapte nu mai este o știință decât o grămadă de pietre este o casă" Henri Poincaré

 


  • Subiecte similare
    Răspunsuri
    Vizualizări
    Ultimul mesaj

Înapoi la «Media și știri: emisiuni TV, rapoarte, cărți, știri ...»

Cine este conectat?

Utilizatorii care navighează în acest sens forum : Nici un utilizator înregistrat și oaspeți 147