Cancer văzut și de regenerați

Cărți, emisiuni de televiziune, filme, reviste sau muzică pentru a partaja, consilier pentru a descoperi ... Discutați cu evenimente curente legate în mod direct sau indirect, la econologic, mediu, energie, societate, consum (legi noi sau standarde) ...
Avatar de l'Utilisateur
GuyGadeboisTheBack
expert Econologue
expert Econologue
posturi: 14925
Înregistrare: 10/12/20, 20:52
Locul de amplasare: 04
x 4341

Re: Cancerul văzut de regenerează




de GuyGadeboisTheBack » 22/10/21, 20:01

Janic a scris:GuyGadeboisLeRetour »22, 10:21
Escrocul la închisoare...
acum susțineți secta zeteticienilor.

Deloc. Întotdeauna l-am vomitat pe tipul ăsta și nu am nevoie să-mi spună nimeni cât de prostie este asta. Mi-a fost suficient să citesc câteva din textele LUI.
0 x
Janic
expert Econologue
expert Econologue
posturi: 19224
Înregistrare: 29/10/10, 13:27
Locul de amplasare: Burgundia
x 3491

Re: Cancerul văzut de regenerează




de Janic » 22/10/21, 20:11

Janic
acum susțineți secta zeteticienilor.


tip
Deloc. Întotdeauna l-am vomitat pe tipul ăsta și nu am nevoie să-mi spună nimeni cât de prostie este asta. Mi-a fost suficient să citesc câteva din textele LUI.
poti da un exemplu?
0 x
"Noi facem știința cu fapte, cum ar fi făcând o casă cu pietre: dar o acumulare de fapte nu mai este o știință decât o grămadă de pietre este o casă" Henri Poincaré
Avatar de l'Utilisateur
GuyGadeboisTheBack
expert Econologue
expert Econologue
posturi: 14925
Înregistrare: 10/12/20, 20:52
Locul de amplasare: 04
x 4341

Re: Cancerul văzut de regenerează




de GuyGadeboisTheBack » 22/10/21, 20:38

Janic a scris:poti da un exemplu?

Am mai scris pe fundul ăla. Uită-te în mesajele mele sub „GuyGadebois” dacă asta te interesează, dacă nu, lmaisse piss, nu vreau să pun coperta înapoi. Să zicem că „compilează” tot ce au scris oamenii serioși înaintea lui și stropește totul cu înjosiri personale. Pe scurt, acest tip a fost doar un urmaș toată viața și își câștigă banii din toată această călătorie haotică.
0 x
Janic
expert Econologue
expert Econologue
posturi: 19224
Înregistrare: 29/10/10, 13:27
Locul de amplasare: Burgundia
x 3491

Re: Cancerul văzut de regenerează




de Janic » 23/10/21, 09:40

de GuyGadeboisLeRetour »22/10/21, 20:38

Janic a scris:
poti da un exemplu?
Am mai scris pe fundul acela. Uită-te în mesajele mele sub „GuyGadebois” dacă asta te interesează, dacă nu, lasă-te să te pipi, nu vreau să pun coperta la loc.
și totuși asta tocmai ai făcut prin expresia ta „escroc” și aș fi vrut să știu în ce?
Să zicem că „compilează” tot ce au scris oamenii serioși înaintea lui și stropește totul cu înjosiri personale. Pe scurt, acest tip a fost doar un urmaș toată viața și își câștigă banii din toată această călătorie haotică.
Acest lucru nu este complet greșit! Dar cine nu face atât de mult, genii care inventează noi procese sunt la fel de rari ca vaccinurile miraculoase. Așa că compilează, e adevărat, urmărește este și adevărat, își face untul, este încă adevărat ca pentru majoritatea indivizilor de pe acest pământ care se implică în moduri nemarcate, dar spinoase.de aceea folosește mass-media actuală ca înainte cărți și reviste din aceste domenii.
Pe de altă parte, ce este în neregulă cu ceea ce spune? Am exersat cele mai multe din ceea ce spune chiar înainte de a se naște și chiar dacă, în anumite puncte rare, nu-i împărtășesc părerea, cea mai mare parte este justificată de experiență, de experiența trăită. Este ca o homeopatie denigrată de cei care nu o pun în practică, dar care îi denigrează posibilitățile în ciuda faptelor, precum ABCon.
0 x
"Noi facem știința cu fapte, cum ar fi făcând o casă cu pietre: dar o acumulare de fapte nu mai este o știință decât o grămadă de pietre este o casă" Henri Poincaré
pedrodelavega
expert Econologue
expert Econologue
posturi: 3797
Înregistrare: 09/03/13, 21:02
x 1320

Re: Cancerul văzut de regenerează




de pedrodelavega » 27/01/22, 21:11

Câteva știri care scot la iveală „regenerele”:
0 x
Avatar de l'Utilisateur
Obamot
expert Econologue
expert Econologue
posturi: 28725
Înregistrare: 22/08/09, 22:38
Locul de amplasare: regio genevesis
x 5538

Re: Cancerul văzut de regenerează




de Obamot » 27/01/22, 21:24

OSEF

Caz închis FTG

Nu răspunde, este curvă-ã-clic
0 x
izentrop
expert Econologue
expert Econologue
posturi: 13692
Înregistrare: 17/03/14, 23:42
Locul de amplasare: Picardie
x 1515
A lua legatura cu:

Re: Cancerul văzut de regenerează




de izentrop » 16/05/22, 10:10

Corsairs au misiunea de a duce un război digital pentru a împinge companiile evidențiate de Sleeping Giants să continue să accepte să colaboreze cu radiodifuzorii instigatori de ură. Acest obiectiv asumat i-a determinat recent să vină în apărarea lui Pfizer și McDonalds. După cum ați înțeles, aici ideea este să vă asigurați că mass-media de extremă dreapta va putea continua să se finanțeze prin publicitate. În niciun caz nu este vorba de apărarea micilor IMM-uri locale sau de proiecte alternative care urmăresc să schimbe lumea.Amuzant când cunoști pozițiile RGNR și Thierry Casasnovas pe Big Pharma și junk food să-i vezi anturajul susținând acești giganți ai industriei farmaceutice și fast-food.
https://bloglextracteur.wordpress.com/2 ... zine-rgnr/
1 x
Avatar de l'Utilisateur
Obamot
expert Econologue
expert Econologue
posturi: 28725
Înregistrare: 22/08/09, 22:38
Locul de amplasare: regio genevesis
x 5538

Re: Cancerul văzut de regenerează




de Obamot » 16/05/22, 13:28

Poh Poh Poh... Cu atât mai bine, nu i-aș putea urî niciodată...

...si acum ce spui carnat?... Imagine
0 x
Janic
expert Econologue
expert Econologue
posturi: 19224
Înregistrare: 29/10/10, 13:27
Locul de amplasare: Burgundia
x 3491

Re: Cancerul văzut de regenerează




de Janic » 16/05/22, 16:33

izmentrop
Amuzant când cunoști pozițiile RGNR și Thierry Casasnovas pe Big Pharma și junk food să-i vezi anturajul susținând acești giganți ai industriei farmaceutice și fast-food.

https://bloglextracteur.wordpress.com/2 ...zine-rgnr/
de când devine extractorul o referință în ceea ce privește „rgnr”? El care este manipulat de secta zetetică!
0 x
"Noi facem știința cu fapte, cum ar fi făcând o casă cu pietre: dar o acumulare de fapte nu mai este o știință decât o grămadă de pietre este o casă" Henri Poincaré
Avatar de l'Utilisateur
Exnihiloest
expert Econologue
expert Econologue
posturi: 5365
Înregistrare: 21/04/15, 17:57
x 660

Re: Cancerul văzut de regenerează




de Exnihiloest » 19/05/22, 21:27

Janic a scris:...
de când devine extractorul o referință în ceea ce privește „rgnr”? El care este manipulat de secta zetetică!


Este fals, nu este.
0 x

 


  • Subiecte similare
    Răspunsuri
    Vizualizări
    Ultimul mesaj

Înapoi la «Media și știri: emisiuni TV, rapoarte, cărți, știri ...»

Cine este conectat?

Utilizatorii care navighează în acest sens forum : Nici un utilizator înregistrat și oaspeți 152