Lista trollurilor din forum și monitorizarea sancțiunilor

Evoluțiile din forums și site-ul. Umor și convivialitate între membrii forum - Tout est anything - Prezentarea de noi membri înregistrați Relaxare, timp liber, timp liber, sport, vacanțe, pasiuni ... Ce faceți cu timpul liber? Forum schimburi de pasiuni, activități, agrement ... creative sau recreative! Publicați-vă anunțurile. Anunțuri, acțiuni cibernetice și petiții, site-uri interesante, calendar, evenimente, târguri, expoziții, inițiative locale, activități de asociație .... Nu vă rugăm să faceți publicitate pur comercială.
ABC2019
expert Econologue
expert Econologue
posturi: 12927
Înregistrare: 29/12/19, 11:58
x 1008

Re: listarea trolilor din forum




de ABC2019 » 30/03/22, 06:36

Obamot a scris: nu mai putem dezbate normal! In timp ce forum abia își reveni de la troli!


„dezbate normal” à la Poutine = concediază toți cei care nu sunt de acord cu tine : Mrgreen: . Chiar și Christophe și-a dat seama că s-a plictisit de a lui forum odată și-a concediat toți adversarii!
1 x
A trece pentru un idiot în ochii unui prost este o plăcere gourmet. (Georges COURTELINE)

Mééé neagă că nu a mers la petreceri cu 200 de persoane și nici măcar nu a fost bolnav moiiiiiii (Guignol des bois)
Avatar de l'Utilisateur
Obamot
expert Econologue
expert Econologue
posturi: 28725
Înregistrare: 22/08/09, 22:38
Locul de amplasare: regio genevesis
x 5538

Re: listarea trolilor din forum




de Obamot » 30/03/22, 10:41

Nu, personal mi-am redus drastic numărul postărilor mele pentru a face loc altora și iată că te-ai întors prematur. Înainte să fii concediat, ai abuzat de asta, nu poți spune că nu ai putut să exprimi tot ce ți-ai dorit... L-ai repetat până la nebunie... așa că în locul tău, aș spune că certitudinea nu este foarte științifică ... Nu cred că vei rezista mult dacă nu îți revizuiești modus operandi. Dupa nici macar 1 zi deja s-a saturat....

Și nu vii să amesteci rușii, aici VORBIM DESPRE VOI... (vai)
Dernière édition alin Obamot 30 / 03 / 22, 10: 46, editate 1 ori.
3 x
Christophe
moderator
moderator
posturi: 79126
Înregistrare: 10/02/03, 14:06
Locul de amplasare: Planeta cu efect de seră
x 10974

Re: listarea trolilor din forum




de Christophe » 30/03/22, 10:46

ABC2019 a scris: concediază pe oricine nu este de acord cu tine : Mrgreen: . Chiar și Christophe și-a dat seama că s-a plictisit de a lui forum odată ce a avut și-a concediat toți adversarii !


Te-am avertizat despre sancțiune pentru că ai avut un comportament murdar și te-ai întors după câteva săptămâni nu e o cenzură este o sancțiune (evident că nu ai înțeles pedeapsa)...

Îți vezi neuneu-CON-tradiția acolo sau nu?

Pe scurt aici, noi nu cenzurăm ideile aici, spre deosebire de altele forums fasciștilor ca oleocenul, cenzurăm comportamentul prostii așa cum poți fi tu!
1 x
ABC2019
expert Econologue
expert Econologue
posturi: 12927
Înregistrare: 29/12/19, 11:58
x 1008

Re: listarea trolilor din forum




de ABC2019 » 30/03/22, 12:13

Christophe a scris:
ABC2019 a scris: concediază pe oricine nu este de acord cu tine : Mrgreen: . Chiar și Christophe și-a dat seama că s-a plictisit de a lui forum odată ce a avut și-a concediat toți adversarii !


Te-am avertizat de sancțiune pentru că ai avut un comportament murdar

au fost încă unii care au înțeles că este o glumă și a fost mult mai puțin murdară decât cea a lui Guy, Obamot și Janic, 80% din postările cărora erau doar insulte la adresa adversarilor lor, că nu numai că nu le-ai cenzurat, dar și că încurajat.

Adevăratul motiv pentru care începusem să „delirez” (pe lângă faptul că mă făcea să râd) este că forum începea să mă enerveze dar nu voiam să crezi că mă retrag pentru că nu știam să răspund, așa că a trebuit să fiu dat afară.

Ați reacționat la fel de bine ca și Putin la NATO, făcând exact ceea ce mă așteptam : Mrgreen: .
0 x
A trece pentru un idiot în ochii unui prost este o plăcere gourmet. (Georges COURTELINE)

Mééé neagă că nu a mers la petreceri cu 200 de persoane și nici măcar nu a fost bolnav moiiiiiii (Guignol des bois)
Avatar de l'Utilisateur
Obamot
expert Econologue
expert Econologue
posturi: 28725
Înregistrare: 22/08/09, 22:38
Locul de amplasare: regio genevesis
x 5538

Re: listarea trolilor din forum




de Obamot » 30/03/22, 14:43

Cu toții ar trebui să acceptăm cererea lui care este „să aspire să râdă când este concediat". : Idee: : Wink:
1 x
Avatar de l'Utilisateur
Remundo
moderator
moderator
posturi: 15995
Înregistrare: 15/10/07, 16:05
Locul de amplasare: Clermont Ferrand
x 5189

Re: listarea trolilor din forum




de Remundo » 30/03/22, 14:52

ABC2019 a scris:Adevăratul motiv pentru care începusem să „delirez” (pe lângă faptul că mă făcea să râd) este că forum începea să mă enerveze dar nu voiam să crezi că mă retrag pentru că nu știam să răspund, așa că a trebuit să fiu dat afară.

oh, e interesant!

Si ce parere are psihiatra ta? : Mrgreen:
1 x
Imagine
ABC2019
expert Econologue
expert Econologue
posturi: 12927
Înregistrare: 29/12/19, 11:58
x 1008

Re: listarea trolilor din forum




de ABC2019 » 30/03/22, 15:17

Remundo a scris:nu ca Biden sau Zelenski/Poroșenko nu!

În cazul în care nu înțelegi diferența subtilă, acești doi nu sunt deloc siguri că vor fi realeși data viitoare. Aceasta este ceea ce unii numesc „democrație”.
0 x
A trece pentru un idiot în ochii unui prost este o plăcere gourmet. (Georges COURTELINE)

Mééé neagă că nu a mers la petreceri cu 200 de persoane și nici măcar nu a fost bolnav moiiiiiii (Guignol des bois)
ABC2019
expert Econologue
expert Econologue
posturi: 12927
Înregistrare: 29/12/19, 11:58
x 1008

Re: listarea trolilor din forum




de ABC2019 » 30/03/22, 15:19

Remundo a scris:
ABC2019 a scris:Adevăratul motiv pentru care începusem să „delirez” (pe lângă faptul că mă făcea să râd) este că forum începea să mă enerveze dar nu voiam să crezi că mă retrag pentru că nu știam să răspund, așa că a trebuit să fiu dat afară.

oh, e interesant!

Si ce parere are psihiatra ta? : Mrgreen:

Nu credeai că vorbesc serios când am spus că sunteți agenți Big Pharma plătiți pentru a face antivaxul să pară complet prost? (motivul pentru care am fost „pedepsit”)

Sau altcineva trebuie să-l întrebi ce crede : Mrgreen:
0 x
A trece pentru un idiot în ochii unui prost este o plăcere gourmet. (Georges COURTELINE)

Mééé neagă că nu a mers la petreceri cu 200 de persoane și nici măcar nu a fost bolnav moiiiiiii (Guignol des bois)
Avatar de l'Utilisateur
Obamot
expert Econologue
expert Econologue
posturi: 28725
Înregistrare: 22/08/09, 22:38
Locul de amplasare: regio genevesis
x 5538

Re: listarea trolilor din forum




de Obamot » 30/03/22, 17:18

ABC2019 a scris:
Remundo a scris:
ABC2019 a scris:Adevăratul motiv pentru care începusem să „delirez” (pe lângă faptul că mă făcea să râd) este că forum începea să mă enerveze dar nu voiam să crezi că mă retrag pentru că nu știam să răspund, așa că a trebuit să fiu dat afară.

oh, e interesant!

Si ce parere are psihiatra ta? : Mrgreen:

Nu credeai că vorbesc serios când am spus că sunteți agenți Big Pharma plătiți pentru a face antivaxul să pară complet prost? (motivul pentru care am fost „pedepsit”)

Sau altcineva trebuie să-l întrebi ce crede : Mrgreen:
Din moment ce te asculți doar pe tine : Hopa: ar trebui măcar să te reconectezi :şoc: Halucinarea cu vid (printre altele...) 8)

Ah, iar faptul de a alege pe cineva printr-un joc de scaune muzicale nu este dovada unei virtuti a democratiei ce poate fi confiscata de alesul in cauza! În afară de Macron, vrei și alte exemple?
Pentru a alege, aș prefera cu mult ca cineva care a făcut bine pentru țara lui, să rămână acolo cât mai mult posibil (Merkel?) : Idee:
0 x
Avatar de l'Utilisateur
Remundo
moderator
moderator
posturi: 15995
Înregistrare: 15/10/07, 16:05
Locul de amplasare: Clermont Ferrand
x 5189

Re: listarea trolilor din forum




de Remundo » 30/03/22, 19:02

Nu sunt sigur dacă să-i răspund, mai ales certându-mă...

stii gluma... : Roll:

bine dacă nu vrei să mergi pe 50 de mesaje de dialectică sofisticată.
1 x
Imagine

Întoarceți-vă la „Bistroul: viața site-ului, timp liber și relaxare, umor și convivialitate și Anunțuri”

Cine este conectat?

Utilizatorii care navighează în acest sens forum : Nici un utilizator înregistrat și oaspeți 222