Lista trollurilor din forum și monitorizarea sancțiunilor

Evoluțiile din forums și site-ul. Umor și convivialitate între membrii forum - Tout est anything - Prezentarea de noi membri înregistrați Relaxare, timp liber, timp liber, sport, vacanțe, pasiuni ... Ce faceți cu timpul liber? Forum schimburi de pasiuni, activități, agrement ... creative sau recreative! Publicați-vă anunțurile. Anunțuri, acțiuni cibernetice și petiții, site-uri interesante, calendar, evenimente, târguri, expoziții, inițiative locale, activități de asociație .... Nu vă rugăm să faceți publicitate pur comercială.
ABC2019
expert Econologue
expert Econologue
posturi: 12927
Înregistrare: 29/12/19, 11:58
x 1008

Re: listarea trolilor din forum și monitorizarea sancțiunilor




de ABC2019 » 18/05/22, 05:19

Remundo a scris:Eu personal nu am moderat acest fir de încălzire globală, din memorie...

Dacă Nihilo vorbește despre Obamot, Obamot nu are puterea de a șterge postările altora forumERS.

Și Nihilo, având în vedere ce vărsați peste tot forum, ar trebui să te liniștești, uneori admir răbdarea lui Christophe chiar dacă poate avea răspunsuri puțin dure, îți oferă un spațiu extraordinar de libertate....

cel puțin la fel de mare ca cea oferită adversarilor ruși, asta e sigur. Ne puteți oferi clasamentul dvs. personal al celor mai relevante postere de pe forum, și subiectele pentru care le găsiți deosebit de relevante?
0 x
A trece pentru un idiot în ochii unui prost este o plăcere gourmet. (Georges COURTELINE)

Mééé neagă că nu a mers la petreceri cu 200 de persoane și nici măcar nu a fost bolnav moiiiiiii (Guignol des bois)
Avatar de l'Utilisateur
Remundo
moderator
moderator
posturi: 16129
Înregistrare: 15/10/07, 16:05
Locul de amplasare: Clermont Ferrand
x 5241

Re: listarea trolilor din forum și monitorizarea sancțiunilor




de Remundo » 18/05/22, 08:28

Când Nihilo răspunde la asta
Remundo a scris:Apropo, Nihilo, ai găsit 4 economiști care numesc poporul ucrainean nazist?
dezastre-naturale-umane/tensiune-cu-rusia-in-ucraina-t17111-2500.html#p499836

Așteptăm în continuare cotațiile precise!!! a trecut mai mult de o zi...

S-ar putea să-ți fac un clasament al celor mai mincinoși.
0 x
Imagine
ABC2019
expert Econologue
expert Econologue
posturi: 12927
Înregistrare: 29/12/19, 11:58
x 1008

Re: listarea trolilor din forum și monitorizarea sancțiunilor




de ABC2019 » 18/05/22, 09:50

Remundo a scris:S-ar putea să-ți fac un clasament al celor mai mincinoși.

de ce cel mai fals fund? nu le poți numi pe cele bune forumcinstiți în ecologie, acest mare spațiu de libertate ar fi ocolit de oameni frumoși?
0 x
A trece pentru un idiot în ochii unui prost este o plăcere gourmet. (Georges COURTELINE)

Mééé neagă că nu a mers la petreceri cu 200 de persoane și nici măcar nu a fost bolnav moiiiiiii (Guignol des bois)
Avatar de l'Utilisateur
Remundo
moderator
moderator
posturi: 16129
Înregistrare: 15/10/07, 16:05
Locul de amplasare: Clermont Ferrand
x 5241

Re: listarea trolilor din forum și monitorizarea sancțiunilor




de Remundo » 18/05/22, 12:41

Dar cine sunt eu ca să judec „binele” și „răi”? Pe de altă parte, bănuiesc că vrei să-mi judeci judecata.

Deoarece nu am talentul tău, o, Grand Gilles, mă voi abține de la orice clasificare. Nici eu nu sunt aici pentru asta.
0 x
Imagine
Avatar de l'Utilisateur
Obamot
expert Econologue
expert Econologue
posturi: 28725
Înregistrare: 22/08/09, 22:38
Locul de amplasare: regio genevesis
x 5538

Re: listarea trolilor din forum și monitorizarea sancțiunilor




de Obamot » 18/05/22, 14:24

ABC2019 a scris:
Remundo a scris:Eu personal nu am moderat acest fir de încălzire globală, din memorie...

Dacă Nihilo vorbește despre Obamot, Obamot nu are puterea de a șterge postările altora forumERS.

Și Nihilo, având în vedere ce vărsați peste tot forum, ar trebui să te liniștești, uneori admir răbdarea lui Christophe chiar dacă poate avea răspunsuri puțin dure, îți oferă un spațiu extraordinar de libertate....

cel puțin la fel de mare ca cea oferită adversarilor ruși, asta e sigur. Ne puteți oferi clasamentul dvs. personal al celor mai relevante postere de pe forum, și subiectele pentru care le găsiți deosebit de relevante?
Nu trebuie să fii tu din moment ce te ferești de situații în care ești pus în vină.... Ah, atâta timp cât mă gândesc, poți să răspunzi în sfârșit la asta care datează din 28 aprilie: : Arrowd:

Obamot a scris:
ABC2019 a scris:
Obamot a scris:
Da intelegem totul!
Oh, mi-e frică


ai dreptate Momo, probabil ca urmare a acestui gen de postare pe twitter a lansat operatiunea speciala de FSB impotriva SIM city : Lol:
Și hop, ai dat din nou legătura mulțumindu-te cu acuzații (nefondate?)

Puteți certifica contrariul, fie că acest adolescent nu este un pericol și/sau nu are nicio legătură cu mișcarea ukro-nazistă?

0108A674-C419-4B7A-83B2-31E346E34F5C.jpeg
0108A674-C419-4B7A-83B2-31E346E34F5C.jpeg (105.14 Kio) Consulté 696 fois

De când dovezile sunt evidente, aduci acuzații fără sursă și atunci nu ne mai vedem...!
0 x
ABC2019
expert Econologue
expert Econologue
posturi: 12927
Înregistrare: 29/12/19, 11:58
x 1008

Re: listarea trolilor din forum și monitorizarea sancțiunilor




de ABC2019 » 18/05/22, 15:53

Remundo a scris:Dar cine sunt eu ca să judec „binele” și „răi”? Pe de altă parte, bănuiesc că vrei să-mi judeci judecata.

Deoarece nu am talentul tău, o, Grand Gilles, mă voi abține de la orice clasificare. Nici eu nu sunt aici pentru asta.

Văd, văd. Nu eziti sa-i insulti pe cei care nu sunt de acord cu tine, dar te „abtine de la orice clasificare” – pe scurt nu vrei sa recunosti ca stii foarte bine ca majoritatea lucrurilor postate acum pe asta forum sunt mari portenawak de la A la Z. Dar hei, momentul fiind de compromisuri de tot felul si de minciuni organizate in pachete, nu se strica.
0 x
A trece pentru un idiot în ochii unui prost este o plăcere gourmet. (Georges COURTELINE)

Mééé neagă că nu a mers la petreceri cu 200 de persoane și nici măcar nu a fost bolnav moiiiiiii (Guignol des bois)
Avatar de l'Utilisateur
Remundo
moderator
moderator
posturi: 16129
Înregistrare: 15/10/07, 16:05
Locul de amplasare: Clermont Ferrand
x 5241

Re: listarea trolilor din forum și monitorizarea sancțiunilor




de Remundo » 18/05/22, 16:00

mereu în dialectica sofistică.

întrebările tale către idioți, către sertare, să-ți desfășoare pseudo-demonstrațiile.

Mai mult spusesei pe 9 mai (pagina anterioara) ca pleci din cauza asta forum a fost rău și ai avut „un pistol la cap”, mai ești acolo? Deduc că calitatea nu este atât de slabă și că nu ești atât de amenințat...
2 x
Imagine
Christophe
moderator
moderator
posturi: 79323
Înregistrare: 10/02/03, 14:06
Locul de amplasare: Planeta cu efect de seră
x 11044

Re: listarea trolilor din forum și monitorizarea sancțiunilor




de Christophe » 18/05/22, 16:37

Obamot a scris:A înțeles cineva ce încearcă Blédina să explice? :?: : Mrgreen:


Nu eu...
2 x
Janic
expert Econologue
expert Econologue
posturi: 19224
Înregistrare: 29/10/10, 13:27
Locul de amplasare: Burgundia
x 3491

Re: listarea trolilor din forum și monitorizarea sancțiunilor




de Janic » 18/05/22, 19:39

remando
Mai mult spusesei pe 9 mai (pagina anterioara) ca pleci din cauza asta forum a fost rău și ai avut „un pistol la cap”, mai ești acolo? Deduc că calitatea nu este atât de slabă și că nu ești atât de amenințat...
probabil a fost concediat manu militari de altii forums și are nevoie de drogul fakenews și minciunile sale obișnuite pentru a părea să existe!.
2 x
"Noi facem știința cu fapte, cum ar fi făcând o casă cu pietre: dar o acumulare de fapte nu mai este o știință decât o grămadă de pietre este o casă" Henri Poincaré
Avatar de l'Utilisateur
Exnihiloest
expert Econologue
expert Econologue
posturi: 5365
Înregistrare: 21/04/15, 17:57
x 660

Re: listarea trolilor din forum și monitorizarea sancțiunilor




de Exnihiloest » 19/05/22, 19:43

Remundo a scris:Eu personal nu am moderat acest fir de încălzire globală, din memorie...
...

Memorie proastă.
Tocmai ai închis-o, nimeni nu mai poate posta acolo. Aceasta se numește cenzură.
Deblocați-l. Mulțumesc anticipat.
Am informații noi despre fabula încălzirii antropice și a luptei cu CO2 și nu aș vrea să mă împrăștiez cu un nou thread pe același subiect.
0 x

Întoarceți-vă la „Bistroul: viața site-ului, timp liber și relaxare, umor și convivialitate și Anunțuri”

Cine este conectat?

Utilizatorii care navighează în acest sens forum : Nici un utilizator înregistrat și oaspeți 398