Lista trollurilor din forum și monitorizarea sancțiunilor

Evoluțiile din forums și site-ul. Umor și convivialitate între membrii forum - Tout est anything - Prezentarea de noi membri înregistrați Relaxare, timp liber, timp liber, sport, vacanțe, pasiuni ... Ce faceți cu timpul liber? Forum schimburi de pasiuni, activități, agrement ... creative sau recreative! Publicați-vă anunțurile. Anunțuri, acțiuni cibernetice și petiții, site-uri interesante, calendar, evenimente, târguri, expoziții, inițiative locale, activități de asociație .... Nu vă rugăm să faceți publicitate pur comercială.
Avatar de l'Utilisateur
Exnihiloest
expert Econologue
expert Econologue
posturi: 5365
Înregistrare: 21/04/15, 17:57
x 660

Re: listarea trolilor din forum și monitorizarea sancțiunilor




de Exnihiloest » 30/12/22, 17:24

gegyx a scris:Ce nesimțit! Ce ne pasă de dispozițiile tale politice?
Este ca și calitatea chiloților tăi.
...

Ei bine, acesta este nivelul discuțiilor tale cu tine sau cu Obamot. Și ca să te pui la nivelul extremei drepte, tot trebuie să cobori destul de jos. Nici măcar un cuvânt de recunoştinţă pentru efortul meu speologic? Merită să fii la îndemână!
1 x
Avatar de l'Utilisateur
gegyx
expert Econologue
expert Econologue
posturi: 6991
Înregistrare: 21/01/05, 11:59
x 2914

Re: listarea trolilor din forum și monitorizarea sancțiunilor




de gegyx » 30/12/22, 18:13

Exnihiloest a scris:Nici măcar un cuvânt de recunoştinţă pentru efortul meu speologic? Merită să fii la îndemână!


Ca proctolog? Sau citind haruspices?

Fără diplomă și atât de clarvăzător. / Pălărie melon
0 x
Avatar de l'Utilisateur
Exnihiloest
expert Econologue
expert Econologue
posturi: 5365
Înregistrare: 21/04/15, 17:57
x 660

Re: listarea trolilor din forum și monitorizarea sancțiunilor




de Exnihiloest » 30/12/22, 18:33

gegyx a scris:
Exnihiloest a scris:Nici măcar un cuvânt de recunoştinţă pentru efortul meu speologic? Merită să fii la îndemână!


Ca proctolog?
...

Ai simțit-o?! Voi pune mai mult vaselin data viitoare.
0 x
Avatar de l'Utilisateur
gegyx
expert Econologue
expert Econologue
posturi: 6991
Înregistrare: 21/01/05, 11:59
x 2914

Re: listarea trolilor din forum și monitorizarea sancțiunilor




de gegyx » 30/12/22, 21:36

Murdar în nihilismul tău al rasei umane.
2 x
Avatar de l'Utilisateur
Obamot
expert Econologue
expert Econologue
posturi: 28725
Înregistrare: 22/08/09, 22:38
Locul de amplasare: regio genevesis
x 5538

Re: listarea trolilor din forum și monitorizarea sancțiunilor




de Obamot » 30/12/22, 22:50

Nu este "extrem" in fofo asta, cu exceptia micilor fachos ca ex-nihilo...

Majoritatea nu au spus să mergem...
1 x
Christophe
moderator
moderator
posturi: 79374
Înregistrare: 10/02/03, 14:06
Locul de amplasare: Planeta cu efect de seră
x 11064

Re: listarea trolilor din forum și monitorizarea sancțiunilor




de Christophe » 30/12/22, 23:00

Obamot a scris:Nu este "extrem" in fofo asta, cu exceptia micilor fachos ca ex-nihilo...

Majoritatea nu au spus să mergem...


Corect, dar definițiile sunt în prezent greșite...

Exemplu: antifachosul wokist îi susțin pe adevărații neonaziști ucraineni...

La naiba Kamarad!
2 x
Avatar de l'Utilisateur
Obamot
expert Econologue
expert Econologue
posturi: 28725
Înregistrare: 22/08/09, 22:38
Locul de amplasare: regio genevesis
x 5538

Re: listarea trolilor din forum și monitorizarea sancțiunilor




de Obamot » 23/01/23, 10:40

Christophe a scris:
Obamot a scris:Nu este "extrem" in fofo asta, cu exceptia micilor fachos ca ex-nihilo...

Majoritatea nu au spus să mergem...


Corect, dar definițiile sunt în prezent greșite...

Exemplu: antifachosul wokist îi susțin pe adevărații neonaziști ucraineni...

La naiba Kamarad!
Imagine
Așteptam ocazia să răspund. Și acolo, într-un mod insistent, „A-starter-of-nothing” însuși își pune la îndoială propria participare la fo-fo, spunând „că s-ar lansa în asemenea provocări încât ar justifica cenzura" (cel care îi acuză și pe alții de replici „revoltătoare”, îmi permite să răspund despre contradicțiile NEBUNE pe care le exprimă!)

iată răspunsul meu la cele de mai sus și are postarea lui aici bistro / umor-t1191-16190.html # p522343

Te înșeli, nu ești acolo: fo-fo nu mai este ce era acum zece ani, și nici măcar acum un an, — pentru că nici societatea nu este deja aceeași(*) până în punctul în care i-a deranjat pe fo-fo (și restul lumii) — cred că am fost unul dintre cei mai vocali de aici și sunt încă aici. În fața asta, există un minim de reguli de respectat și ești mai presus de toate un mare chin care se joacă cu paradoxurile în provocările lui. Spuneam doar prin asta, că dacă cineva dorește absolut să fie expulzat, trebuie să faci o mulțime de lucruri aici (cum ar fi rea-credința ta sau cea a lui Izentrop), dar sunt într-adevăr convins că poți obține asta cu puțin efort. ) : Mrgreen: : Mrgreen: : Mrgreen:

Dar nu are nicio legătură cu cenzura, ci cu încălcarea regulilor, care dacă nu îți plac, nu trebuie să rămâi... : Cheesy:

(*) lumea s-a schimbat, precum s-a schimbat fo-fo, diviziunea „Stânga VS Dreapta” a explodat atât de mult, încât dreapta a devenit un bastion împotriva exceselor societale, stânga blocându-se în mod scandalos, lăsând ultra-dreapta macronistă deghizată, și nici nu îndrăznesc să vorbesc despre Rusia care se ține tare impunându-se, misiunea curajoasă de a-și apăra integritatea teritorială amenințată (și nu dimpotrivă, în urma trădărilor declarate din vest, după cum știm acum) misiune de reechilibrare a Occidentului, care a continuat să încalce toate regulile, legi și alte tratate internaționale de cel puțin 30 de ani, o reechilibrare pe care nici nu ne-am fi imaginat-o acum 3 ani împingându-ne în propriile noastre contradicții și ultimele înrădăcini politice (până la războiul împotriva casus belli nostru, dar shûuuut pare că ar fi o „dictatură”?)
0 x
Avatar de l'Utilisateur
Exnihiloest
expert Econologue
expert Econologue
posturi: 5365
Înregistrare: 21/04/15, 17:57
x 660

Re: listarea trolilor din forum și monitorizarea sancțiunilor




de Exnihiloest » 23/01/23, 17:52

Obamot a scris:
Christophe a scris:
Obamot a scris:Nu este "extrem" in fofo asta, cu exceptia micilor fachos ca ex-nihilo...

Majoritatea nu au spus să mergem...


Corect, dar definițiile sunt în prezent greșite...

Exemplu: antifachosul wokist îi susțin pe adevărații neonaziști ucraineni...

La naiba Kamarad!
Imagine
Așteptam ocazia să răspund. Și acolo, într-un mod insistent, „A-starter-of-nothing” însuși își pune la îndoială propria participare la fo-fo, spunând „că s-ar lansa în asemenea provocări încât ar justifica cenzura" (cel care îi acuză și pe alții de replici „revoltătoare”, îmi permite să răspund despre contradicțiile NEBUNE pe care le exprimă!)

iată răspunsul meu la cele de mai sus și are postarea lui aici bistro / umor-t1191-16190.html # p522343

Te înșeli, nu ești acolo: fo-fo nu mai este ce era acum zece ani, și nici măcar acum un an, — pentru că nici societatea nu este deja aceeași(*) până în punctul în care i-a deranjat pe fo-fo (și restul lumii) — cred că am fost unul dintre cei mai vocali de aici și sunt încă aici. În fața asta, există un minim de reguli de respectat și ești mai presus de toate un mare chin care se joacă cu paradoxurile în provocările lui. Spuneam doar prin asta, că dacă cineva dorește absolut să fie expulzat, trebuie să faci o mulțime de lucruri aici (cum ar fi rea-credința ta sau cea a lui Izentrop), dar sunt într-adevăr convins că poți obține asta cu puțin efort. ) : Mrgreen: : Mrgreen: : Mrgreen:

Dar nu are nicio legătură cu cenzura, ci cu încălcarea regulilor, care dacă nu îți plac, nu trebuie să rămâi... : Cheesy:

(*) lumea s-a schimbat, precum s-a schimbat fo-fo, diviziunea „Stânga VS Dreapta” a explodat atât de mult, încât dreapta a devenit un bastion împotriva exceselor societale, stânga blocându-se în mod scandalos, lăsând ultra-dreapta macronistă deghizată, și nici nu îndrăznesc să vorbesc despre Rusia care se ține tare impunându-se, misiunea curajoasă de a-și apăra integritatea teritorială amenințată (și nu dimpotrivă, în urma trădărilor declarate din vest, după cum știm acum) misiune de reechilibrare a Occidentului, care a continuat să încalce toate regulile, legi și alte tratate internaționale de cel puțin 30 de ani, o reechilibrare pe care nici nu ne-am fi imaginat-o acum 3 ani împingându-ne în propriile noastre contradicții și ultimele înrădăcini politice (până la războiul împotriva casus belli nostru, dar shûuuut pare că ar fi o „dictatură”?)


Ce toast! Complet prost puținul pe care l-am citit, iar în genul „fă cum spun nu cum fac”.
Postările lui Obamot sunt cu adevărat prostii pe prostii, atât ca formă, cât și ca fond, nu se oprește.
2 x
pedrodelavega
expert Econologue
expert Econologue
posturi: 3799
Înregistrare: 09/03/13, 21:02
x 1322

Re: listarea trolilor din forum și monitorizarea sancțiunilor




de pedrodelavega » 23/01/23, 21:42

Obamot a scris:și nici nu îndrăznesc să vorbesc despre Rusia, care se ține să se fi impus, misiunea curajoasă de a-și apăra integritatea teritorială amenințată.


Imagine

Dar du-te live în Rusia, ce mai aștepți.... : Lol:
1 x
Avatar de l'Utilisateur
gegyx
expert Econologue
expert Econologue
posturi: 6991
Înregistrare: 21/01/05, 11:59
x 2914

Re: listarea trolilor din forum și monitorizarea sancțiunilor




de gegyx » 23/01/23, 21:47

De ce pleci?

În curând vei fi trezit de balalaika.
1 x

Întoarceți-vă la „Bistroul: viața site-ului, timp liber și relaxare, umor și convivialitate și Anunțuri”

Cine este conectat?

Utilizatorii care navighează în acest sens forum : Nici un utilizator înregistrat și oaspeți 162