Vaccin contra Covid-19: ce se întâmplă dacă nu l-am găsi niciodată ca HIV SIDA?

Cum de a rămâne sănătos și de a preveni riscurile și consecințele asupra sănătății și a sănătății publice. Bolile profesionale, riscuri industriale (azbest, poluarea aerului, undele electromagnetice ...), de risc companie (stres la locul de muncă, suprasolicitarea de droguri ...) și individual (tutun, alcool ...).
Avatar de l'Utilisateur
GuyGadeboisTheBack
expert Econologue
expert Econologue
posturi: 14823
Înregistrare: 10/12/20, 20:52
Locul de amplasare: 04
x 4302

Re: Vaccin contra Covid-19: ce se întâmplă dacă nu am găsi niciodată unul ca HIV SIDA?

de GuyGadeboisTheBack » 27/01/21, 21:34

Este un joc corect.
0 x
Avatar de l'Utilisateur
Adrien (ex-nico239)
expert Econologue
expert Econologue
posturi: 9845
Înregistrare: 31/05/17, 15:43
Locul de amplasare: 04
x 2150

Re: Vaccin contra Covid-19: ce se întâmplă dacă nu am găsi niciodată unul ca HIV SIDA?

de Adrien (ex-nico239) » 27/01/21, 22:00

Foarte interesant rezultatele israeliene, mai ales dacă dețin 95% anunțate în special pe cele vechi și că este durabilă în timp, va fi șampanie
0 x
Avatar de l'Utilisateur
GuyGadeboisTheBack
expert Econologue
expert Econologue
posturi: 14823
Înregistrare: 10/12/20, 20:52
Locul de amplasare: 04
x 4302

Re: Vaccin contra Covid-19: ce se întâmplă dacă nu am găsi niciodată unul ca HIV SIDA?

de GuyGadeboisTheBack » 27/01/21, 22:11

Adrien (ex-nico239) a scris:Foarte interesant rezultatele israeliene, mai ales dacă dețin 95% anunțate în special pe cele vechi și că este durabilă în timp, va fi șampanie

Pentru presupusa șampanie, ar trebui să rămânem foarte atenți deoarece:
https://www.i24news.tv/fr/actu/coronavi ... ger-medias
0 x
Avatar de l'Utilisateur
Adrien (ex-nico239)
expert Econologue
expert Econologue
posturi: 9845
Înregistrare: 31/05/17, 15:43
Locul de amplasare: 04
x 2150

Re: Vaccin contra Covid-19: ce se întâmplă dacă nu am găsi niciodată unul ca HIV SIDA?

de Adrien (ex-nico239) » 27/01/21, 22:16

GuyGadeboisLeRetour a scris:
Adrien (ex-nico239) a scris:Foarte interesant rezultatele israeliene, mai ales dacă dețin 95% anunțate în special pe cele vechi și că este durabilă în timp, va fi șampanie

Pentru presupusa șampanie, ar trebui să rămânem foarte atenți deoarece:
https://www.i24news.tv/fr/actu/coronavi ... ger-medias


Da, continuă

Mai bine dacă a funcționat pentru că dacă
1. nu există tratament
2. eficacitatea vaccinului este de aproximativ 70%
Vom reveni într-un model asemănător gripei, ar fi un tocilar să dovedim ... Michel Cymes are dreptate
0 x
pedrodelavega
expert Econologue
expert Econologue
posturi: 3791
Înregistrare: 09/03/13, 21:02
x 1311

Re: Vaccin contra Covid-19: ce se întâmplă dacă nu am găsi niciodată unul ca HIV SIDA?

de pedrodelavega » 01/02/21, 21:23

Christophe a scris:Deci nu există nicio dovadă că asistenta Tiffany Dover este în viață? : Mrgreen: : Mrgreen: : Mrgreen:

Se pare că povestea continuă să se scurgă:
https://www.thedailybeast.com/anti-vaxx ... covid-shot
2 x
Christophe
moderator
moderator
posturi: 79117
Înregistrare: 10/02/03, 14:06
Locul de amplasare: Planeta cu efect de seră
x 10972

Re: Vaccin contra Covid-19: ce se întâmplă dacă nu am găsi niciodată unul ca HIV SIDA?

de Christophe » 02/02/21, 08:49

pedrodelavega a scris:
Christophe a scris:Deci nu există nicio dovadă că asistenta Tiffany Dover este în viață? : Mrgreen: : Mrgreen: : Mrgreen:

Se pare că povestea continuă să se scurgă:
https://www.thedailybeast.com/anti-vaxx ... covid-shot


Am zburat peste această cârpă (până la argumentele conspirației: nu dovedesc nimic scurt ... încă nu există dovezi formale ... : Mrgreen: )

Nu știu având în vedere măsura pe care a luat-o cazul: un certificat de „viață” al unei persoane jurate ar fi fost binevenit, nu?

Sau doar un videoclip care arată un jurnal datat poate? Iată ce fac ostaticii pentru a dovedi o întâlnire și o viață ... : Mrgreen:

Principalul lor argument: cumnata lui care spune pe fb „Sora mea este în viață”? WTF !! :şoc:

Deoarece există mai multe vaccinuri pe piață, vă propun să închid acest subiect și să continuați aici prevenirea-poluării sănătății / covid-19-list-of-effective-vaccins-t16510.html

Istoricul reducerii duplicatelor ...
0 x

 


  • Subiecte similare
    Răspunsuri
    Vizualizări
    Ultimul mesaj

Reveniți la "Sănătate și prevenire". Poluarea, cauzele și efectele riscurilor de mediu

Cine este conectat?

Utilizatorii care navighează în acest sens forum : Nici un utilizator înregistrat și oaspeți 295