Acest circuit de grafen produce energie la nesfârșit

Inovații, idei sau brevete pentru dezvoltare durabilă. Scăderea consumului de energie, reducerea poluării, îmbunătățirea randamentelor sau proceselor ... Mituri sau realitate despre invențiile din trecut sau viitor: invențiile lui Tesla, Newman, Perendev, Galey, Bearden, fuziunea la rece ...
Avatar de l'Utilisateur
Obamot
expert Econologue
expert Econologue
posturi: 28725
Înregistrare: 22/08/09, 22:38
Locul de amplasare: regio genevesis
x 5538

Re: Acest circuit de grafen produce energie la nesfârșit




de Obamot » 30/03/21, 14:08

ABC2019 a scris:Și Thibado la fel, nu mi-a răspuns pentru că avea piscină,

Deci ne-ai mințit din moment ce nu ies aici 4 email/uri de la el (pe care ai spus că le-ai raportat cu fidelitate...) nu este adevărat.
Pe de altă parte, ai fost vorbăreț, cu el, cu siguranță! Sărmanul, nu a mai suportat! Îl înțelegem! : Cheesy: : Cheesy: : Cheesy:

Apoi treci la pasul 2, unde ți-am spus că ți-a răspuns deja.
Și răspunsul a fost în mesajul său anterior, ca și înainte, ai vrut să introduci în experiența LUI noțiuni care nu erau bunele lui (fanteziile tale), osef.

Mergi la inot daca vrei, dar nu te raci, sanatatea ta este fragila si pielea uscata : Cheesy:
1 x
ABC2019
expert Econologue
expert Econologue
posturi: 12927
Înregistrare: 29/12/19, 11:58
x 1008

Re: Acest circuit de grafen produce energie la nesfârșit




de ABC2019 » 30/03/21, 17:07

Obamot a scris:
ABC2019 a scris:Și Thibado la fel, nu mi-a răspuns pentru că avea piscină,

Deci ne-ai mințit din moment ce nu ies aici 4 email/uri de la el (pe care ai spus că le-ai raportat cu fidelitate...) nu este adevărat.
Pe de altă parte, ai fost vorbăreț, cu el, cu siguranță! Sărmanul, nu a mai suportat! Îl înțelegem! : Cheesy: : Cheesy: : Cheesy:

Apoi treci la pasul 2, unde ți-am spus că ți-a răspuns deja.
Și răspunsul a fost în mesajul său anterior, ca și înainte, ai vrut să introduci în experiența LUI noțiuni care nu erau bunele lui (fanteziile tale), osef.

Mergi la inot daca vrei, dar nu te raci, sanatatea ta este fragila si pielea uscata : Cheesy:


scuze, nu am inteles absolut nimic.
0 x
A trece pentru un idiot în ochii unui prost este o plăcere gourmet. (Georges COURTELINE)

Mééé neagă că nu a mers la petreceri cu 200 de persoane și nici măcar nu a fost bolnav moiiiiiii (Guignol des bois)
Avatar de l'Utilisateur
GuyGadeboisTheBack
expert Econologue
expert Econologue
posturi: 14825
Înregistrare: 10/12/20, 20:52
Locul de amplasare: 04
x 4302

Re: Acest circuit de grafen produce energie la nesfârșit




de GuyGadeboisTheBack » 30/03/21, 17:23

ABC2019 a scris:scuze, nu am inteles absolut nimic.

Imagine
0 x

Reveniți la „Inovații, invenții, brevete și idei pentru dezvoltare durabilă”

Cine este conectat?

Utilizatorii care navighează în acest sens forum : Nici un utilizator înregistrat și oaspeți 142