Acordul Google și Apple pentru a controla webul

echipamente electronice și de calculator hi-tech și Internet. O mai bună utilizare a energiei electrice, de ajutor cu munca și caietul de sarcini, selectarea echipamentelor. Prezentari program și planuri. Valuri și poluarea electromagnetică.
Christophe
moderator
moderator
posturi: 79117
Înregistrare: 10/02/03, 14:06
Locul de amplasare: Planeta cu efect de seră
x 10972

Re: Acordul Google și Apple pentru controlul web




de Christophe » 03/11/20, 18:52

Ciudat, foarte rar am avut probleme de e-mail în 20 de ani de webmastering (ah, nu-mi pare rău, acest termen nu mai există ... Nu-mi mai amintesc ce să spun ... Nu, dar Hello Koi ... cyberneuneus de semantică, du-te dracu '! ...)
0 x
jean.caissepas
Am postat mesaje 500!
Am postat mesaje 500!
posturi: 660
Înregistrare: 01/12/09, 00:20
Locul de amplasare: R.alpes
x 423

Re: Acordul Google și Apple pentru controlul web




de jean.caissepas » 04/11/20, 11:12

Christophe a scris:Ciudat, foarte rar am avut probleme de e-mail în 20 de ani ...


Personal, folosesc Laposte.net, care este un WebMail foarte practic pentru a trece toate firewall-urile atunci când lucrez în clienți sau oriunde. Nu există spațiu de stocare local pe computerul meu.

Este plictisitor să fii nevoit să te reconectezi des, dar nu am prins niciodată un virus cu el!
0 x
Obiceiurile trecutului trebuie să se schimbe,
pentru că viitorul nu trebuie să moară.
Avatar de l'Utilisateur
Adrien (ex-nico239)
expert Econologue
expert Econologue
posturi: 9845
Înregistrare: 31/05/17, 15:43
Locul de amplasare: 04
x 2150

Re: Acordul Google și Apple pentru controlul web




de Adrien (ex-nico239) » 04/11/20, 14:24

jean.caissepas a scris:
Christophe a scris:Ciudat, foarte rar am avut probleme de e-mail în 20 de ani ...


Personal, folosesc Laposte.net, care este un WebMail foarte practic pentru a trece toate firewall-urile atunci când lucrez în clienți sau oriunde. Nu există spațiu de stocare local pe computerul meu.

Este plictisitor să fii nevoit să te reconectezi des, dar nu am prins niciodată un virus cu el!


De fapt nu folosesc webmail, ci un client.

Am fost în post devreme ... cu mult timp în urmă
0 x

 


  • Subiecte similare
    Răspunsuri
    Vizualizări
    Ultimul mesaj

Înapoi la «Electricitate, electronică și calculatoare: Hi-Tech, internet, DIY, iluminat, materiale și știri»

Cine este conectat?

Utilizatorii care navighează în acest sens forum : Nici un utilizator înregistrat și oaspeți 187