Răspunderea medicală a medicilor care ar fi implicați în vaccinarea anti-Covid

Cum de a rămâne sănătos și de a preveni riscurile și consecințele asupra sănătății și a sănătății publice. Bolile profesionale, riscuri industriale (azbest, poluarea aerului, undele electromagnetice ...), de risc companie (stres la locul de muncă, suprasolicitarea de droguri ...) și individual (tutun, alcool ...).
Janic
expert Econologue
expert Econologue
posturi: 19224
Înregistrare: 29/10/10, 13:27
Locul de amplasare: Burgundia
x 3491

Re: Răspunderea medicală a medicilor care ar fi implicați în vaccinarea anti-Covid




de Janic » 10/12/20, 14:38

ceea ce confirmă că nefiind văzut subiectul în întregime, un pic nu-ți poate oferi fundalul gândirii și calea analizei autorului, așa că singurul tău scop este să denigrezi din principiu.
Nu am denigrat nimic, doar am întrebat dacă și-a luat datele din altă parte decât în ​​rapoartele lui Pfizer și nu am avut nicio dovadă să spun contrariul.
și ai fi știut-o ascultând-o pe aceasta din text și context!
Și mi se pare reacția de a spune că trebuie doar să mă uit la un videoclip de 52 de minute ca să aflu complet prost.
Ce e prostie este să prejudeci când nu vrei să te informezi cu adevărat și atunci nu te oprești, ba chiar ai la dispoziție prea mult timp să o faci. Așa că pentru a ști cu adevărat ce este, îl urmărești sau pur și simplu îți pierzi interesul. și nu este Kant
Am văzut sau citit aproape toate scrierile și videoclipurile sectelor tale obișnuite pentru a observa diferitele puncte de divergență. Este într-adevăr lung, dar esențial și poate nici nu le-ați văzut și citit pe toate. Și nu am plâns să se facă în locul meu. Așa că preia conducerea, pentru o dată!
0 x
"Noi facem știința cu fapte, cum ar fi făcând o casă cu pietre: dar o acumulare de fapte nu mai este o știință decât o grămadă de pietre este o casă" Henri Poincaré
ABC2019
expert Econologue
expert Econologue
posturi: 12927
Înregistrare: 29/12/19, 11:58
x 1008

Re: Răspunderea medicală a medicilor care ar fi implicați în vaccinarea anti-Covid




de ABC2019 » 10/12/20, 14:59

Janic a scris: și ai fi știut-o ascultând-o pe aceasta din text

dovada ca nu, din moment ce tu insuti nu esti in stare sa o spui.
0 x
A trece pentru un idiot în ochii unui prost este o plăcere gourmet. (Georges COURTELINE)

Mééé neagă că nu a mers la petreceri cu 200 de persoane și nici măcar nu a fost bolnav moiiiiiii (Guignol des bois)
Janic
expert Econologue
expert Econologue
posturi: 19224
Înregistrare: 29/10/10, 13:27
Locul de amplasare: Burgundia
x 3491

Re: Răspunderea medicală a medicilor care ar fi implicați în vaccinarea anti-Covid




de Janic » 10/12/20, 15:44

Janic a scris:
și ai fi știut-o ascultând-o pe aceasta din text
dovada ca nu, din moment ce tu insuti nu esti in stare sa o spui.
din simplul motiv ca nu am ascultat-o ​​si deci nu am o parere preconceputa despre ceea ce poate sa fi spus ea acolo si de aceea nu spun nimic despre asta. Pe de altă parte, metoda este pur și simplu greșită! Cum să poți spune sau ști fără să o fi ascultat. Acesta este JOE pur!
0 x
"Noi facem știința cu fapte, cum ar fi făcând o casă cu pietre: dar o acumulare de fapte nu mai este o știință decât o grămadă de pietre este o casă" Henri Poincaré
ABC2019
expert Econologue
expert Econologue
posturi: 12927
Înregistrare: 29/12/19, 11:58
x 1008

Re: Răspunderea medicală a medicilor care ar fi implicați în vaccinarea anti-Covid




de ABC2019 » 10/12/20, 15:53

Janic a scris:
Janic a scris:
și ai fi știut-o ascultând-o pe aceasta din text
dovada ca nu, din moment ce tu insuti nu esti in stare sa o spui.
din simplul motiv ca nu am ascultat-o ​​si deci nu am o parere preconceputa despre ceea ce poate sa fi spus ea acolo si de aceea nu spun nimic despre asta. Pe de altă parte, metoda este pur și simplu greșită! Cum să poți spune sau ști fără să o fi ascultat.

videoclipul de 52 de minute nu era despre doamna Henrion Caude, de fapt ați vorbit de la început fără să știți măcar despre ce vorbim. Ce bufon...
0 x
A trece pentru un idiot în ochii unui prost este o plăcere gourmet. (Georges COURTELINE)

Mééé neagă că nu a mers la petreceri cu 200 de persoane și nici măcar nu a fost bolnav moiiiiiii (Guignol des bois)
ABC2019
expert Econologue
expert Econologue
posturi: 12927
Înregistrare: 29/12/19, 11:58
x 1008

Re: Răspunderea medicală a medicilor care ar fi implicați în vaccinarea anti-Covid




de ABC2019 » 10/12/20, 16:07

Janic a scris:Am văzut sau am citit aproape toate scrierile și videoclipurile sectelor tale obișnuite pentru a observa diferitele puncte de divergenţă.

De altfel, faci o descriere foarte clară a motivațiilor și a prejudecăților tale, ceea ce confirmă complet ceea ce am explicat în metoda JOE. Nu ești motivat de căutarea adevărului (de aici lipsa ta completă de argumente, conexiuni sau raționament rațional), ești doar obsedat de demontarea și contrazicerea discursului oficial.

Du-te la un psiholog și vorbește cu el despre problemele tale cu tatăl tău, sunt sigur că va fi mult mai bine după aceea.
0 x
A trece pentru un idiot în ochii unui prost este o plăcere gourmet. (Georges COURTELINE)

Mééé neagă că nu a mers la petreceri cu 200 de persoane și nici măcar nu a fost bolnav moiiiiiii (Guignol des bois)
Janic
expert Econologue
expert Econologue
posturi: 19224
Înregistrare: 29/10/10, 13:27
Locul de amplasare: Burgundia
x 3491

Re: Răspunderea medicală a medicilor care ar fi implicați în vaccinarea anti-Covid




de Janic » 10/12/20, 16:18

videoclipul de 52 de minute nu era despre doamna Henrion Caude, de fapt ați vorbit de la început fără să știți măcar despre ce vorbim. Ce bufon...
pentru cineva care nu încetează să vorbească despre alte subiecte despre care nu știe nimic, e mai degrabă de râs! Dumneavoastră ați întrebat, pe acest videoclip în cauză, ceea ce a spus doamna Henrion Caude, nu eu, doar am reflectat asupra atitudinii pe care ați adoptat-o, a priori, nu asupra subiectului acestui videoclip, în sine. Încă mai aveți probleme în a analiza limba franceză? Subiect, verb, complement, formă.

de altfel, faci o descriere foarte clară a motivațiilor și a prejudecăților tale, ceea ce confirmă complet ceea ce am explicat în metoda JOE.
Acesta este ceea ce confirmă faptul că îți proiectezi fanteziile privind privirea buricului asupra altora. Du-te la un psiholog, s-ar putea să te ajute să vezi clar lucrurile în tine!
Nu ești motivat de căutarea adevărului (de aici lipsa ta completă de argumente, conexiuni sau raționament rațional), ești doar obsedat de demontarea și contrazicerea discursului oficial.
de când sectele tale reprezintă Statul? Au acreditare pentru asta? NU! evident; deci este într-adevăr un discurs de sectă autoproclamat.
Singurul argument valid și independent din partea politicienilor și a lobby-urilor lor rămân arhivele oficiale, nu big pharma!
0 x
"Noi facem știința cu fapte, cum ar fi făcând o casă cu pietre: dar o acumulare de fapte nu mai este o știință decât o grămadă de pietre este o casă" Henri Poincaré
ABC2019
expert Econologue
expert Econologue
posturi: 12927
Înregistrare: 29/12/19, 11:58
x 1008

Re: Răspunderea medicală a medicilor care ar fi implicați în vaccinarea anti-Covid




de ABC2019 » 10/12/20, 16:40

Janic a scris:
videoclipul de 52 de minute nu era despre doamna Henrion Caude, de fapt ați vorbit de la început fără să știți măcar despre ce vorbim. Ce bufon...
pentru cineva care nu încetează să vorbească despre alte subiecte despre care nu știe nimic, e mai degrabă de râs! Dumneavoastră ați întrebat, în acest videoclip în cauză, ceea ce a spus doamna Henrion Caude, nu eu,

Absolut nu, vorbiți despre un alt videoclip mult mai scurt în care era doamna Henrion Caude, care a spus ceva despre numărul de cazuri grave, dar nu acolo am pus întrebarea.

Am întrebat-o după ce Obamot pusese îndoieli cu privire la cifrele pe care le-am dat de la Pfizer, spunând că doamna Henrion Caude „refăcuse toate calculele”, apoi i-am spus că nu înțeleg cum ar fi putut să refacă calcule pe altceva decât acestea. cifre, apoi a început să posteze un videoclip de 52 de minute, care în mod clar nu avea nicio legătură cu a spune că răspunsul a fost acolo (ceea ce mă îndoiesc foarte mult).

sănătate-prevenirea-poluării/responsabilitatea-medicală-a-medicilor-care-sunt-implicate-în-vaccinarea-anti-covid-t16663-20.html#p423173

După aceea, ați ajuns vorbind prostii și derutând videoclipurile, ca de obicei, și prin urmare, tot ca de obicei, nimeni nu a răspuns la întrebarea de a ști de la ce cifre a plecat doamna Henrion Caude, dar ți-a mai dat o oportunitate să-ți faci. Laurel și Hardy schiță.

Acolo te vei putea ușura în continuare vărsându-ți bilă și numindu-mă sectar, haide, nu te jena, forum este facut pentru asta : Mrgreen: .
0 x
A trece pentru un idiot în ochii unui prost este o plăcere gourmet. (Georges COURTELINE)

Mééé neagă că nu a mers la petreceri cu 200 de persoane și nici măcar nu a fost bolnav moiiiiiii (Guignol des bois)
Janic
expert Econologue
expert Econologue
posturi: 19224
Înregistrare: 29/10/10, 13:27
Locul de amplasare: Burgundia
x 3491

Re: Răspunderea medicală a medicilor care ar fi implicați în vaccinarea anti-Covid




de Janic » 10/12/20, 17:31

abc
Absolut nu, vorbiți despre un alt videoclip mult mai scurt în care era doamna Henrion Caude, care a spus ceva despre numărul de cazuri grave, dar nu acolo am pus întrebarea.
daca citesti mai bine nu am citat nici un videoclip, ci doar ca ai cerut un pasaj, indiferent care, ca sa nu fii nevoit sa il urmaresti, deci nici un comentariu de la mine la niciuna dintre acestea. Dar neputând înțelege, ca la o carte, conținutul acesteia - pe o propoziție (numere,) luate din contextul ei
sănătate-prevenirea-poluării/responsabilitatea-medicală-a-medicilor-care-sunt-implicate-în-vaccinarea-anti-covid-t16663-20.html#p423173

După aceea, ai venit să spui prostii și să încurci videoclipurile,
Doar încă o dată, mai citește-mă, nu am menționat niciun videoclip, ci doar atitudinea ta, oricare ar fi videoclipul, nu contează acesta.
ca de obicei, și așa, tot ca de obicei, nimeni nu a răspuns la întrebarea de a ști de la ce cifre plecase doamna Henrion Caude, dar ți-a oferit încă o ocazie să-ți faci schița Laurel și Hardy.
Urmărește singur videoclipul în cauză și vei ști ce este în loc să faci tot cinematograful tău obișnuit, e simplu acasă.
Acolo te vei putea ușura în continuare vărsându-ți bilă și numindu-mă sectar, haide, nu te jena, forum este facut pentru asta
Nu, sunteți pur și simplu proști, idioții de coronavirus, așa cum a spus atât de bine Christophe!
0 x
"Noi facem știința cu fapte, cum ar fi făcând o casă cu pietre: dar o acumulare de fapte nu mai este o știință decât o grămadă de pietre este o casă" Henri Poincaré
ABC2019
expert Econologue
expert Econologue
posturi: 12927
Înregistrare: 29/12/19, 11:58
x 1008

Re: Răspunderea medicală a medicilor care ar fi implicați în vaccinarea anti-Covid




de ABC2019 » 10/12/20, 17:42

Janic a scris:Doar încă o dată, mai citește-mă, nu am menționat niciun videoclip, ci doar atitudinea ta, oricare ar fi videoclipul, nu contează acesta!

da, susțin că atitudinea mea, atunci când pun o întrebare și mi se răspunde cu un link pe un videoclip de 52 de minute fără a da răspunsul, este să spun că nu este tot ce trebuie să fac, să întreb dacă răspunsul la întrebare este acolo și, dacă da, dă-mi-o în loc să arunci videoclipul.

Și nu intenționez să o schimb.
0 x
A trece pentru un idiot în ochii unui prost este o plăcere gourmet. (Georges COURTELINE)

Mééé neagă că nu a mers la petreceri cu 200 de persoane și nici măcar nu a fost bolnav moiiiiiii (Guignol des bois)
ABC2019
expert Econologue
expert Econologue
posturi: 12927
Înregistrare: 29/12/19, 11:58
x 1008

Re: Răspunderea medicală a medicilor care ar fi implicați în vaccinarea anti-Covid




de ABC2019 » 10/12/20, 17:43

Janic a scris:
Acolo te vei putea ușura în continuare vărsându-ți bilă și numindu-mă sectar, haide, nu te jena, forum este facut pentru asta
Nu, sunteți pur și simplu proști, idioții de coronavirus, așa cum a spus atât de bine Christophe!

aaah.. asta e, e mai bine, ai vomitat? : Mrgreen:
0 x
A trece pentru un idiot în ochii unui prost este o plăcere gourmet. (Georges COURTELINE)

Mééé neagă că nu a mers la petreceri cu 200 de persoane și nici măcar nu a fost bolnav moiiiiiii (Guignol des bois)

Reveniți la "Sănătate și prevenire". Poluarea, cauzele și efectele riscurilor de mediu

Cine este conectat?

Utilizatorii care navighează în acest sens forum : Google [Bot] și oaspeții 253