Vaccinarea Covid: cine nu vrea să fie vaccinat, din prudență?

Cum de a rămâne sănătos și de a preveni riscurile și consecințele asupra sănătății și a sănătății publice. Bolile profesionale, riscuri industriale (azbest, poluarea aerului, undele electromagnetice ...), de risc companie (stres la locul de muncă, suprasolicitarea de droguri ...) și individual (tutun, alcool ...).
Avatar de l'Utilisateur
Obamot
expert Econologue
expert Econologue
posturi: 28725
Înregistrare: 22/08/09, 22:38
Locul de amplasare: regio genevesis
x 5538

Re: Vaccinarea Covid: cine nu vrea să fie vaccinat, din prudență?

de Obamot » 28/08/21, 11:55

ABC2019 a scris:
Obamot a scris:Bineînțeles că nu, nu ați recunoscut întotdeauna euromomo ca fiind relevant și, în același timp, ați continuat intoxicația ...
Fake-News => la tomberon!

Nu am spus nimic altceva decât ceea ce am spus acolo, chiar am citat Euromomo de mai multe ori pentru a spune că vaccinurile nu au prezentat niciun exces de mortalitate observabil, este bine că cred că este relevant!

Tocmai am spus că curbele nu arătau excesul de mortalitate ABSOLUTĂ, atâta tot, și este adevărat.
Deci, ar trebui să vă plecați în fața mea, deoarece folosesc euromomo de peste un an ...

Așa că te voi lua *********************************** nard : Cheesy:
0 x
Avatar de l'Utilisateur
Obamot
expert Econologue
expert Econologue
posturi: 28725
Înregistrare: 22/08/09, 22:38
Locul de amplasare: regio genevesis
x 5538

Re: Vaccinarea Covid: cine nu vrea să fie vaccinat, din prudență?

de Obamot » 28/08/21, 12:58

Assignations multiples en France contre l’obligation indirecte
d’inoculations illégales des soit-disant “vaccins”


Assignations contre l’ANSM, l’Ordre des médecins, l’Ordre des pharmaciens et le Vidal


7D1BD26B-D43A-4D5C-A360-665B0F93D975.jpeg
1 x
Christophe
moderator
moderator
posturi: 79111
Înregistrare: 10/02/03, 14:06
Locul de amplasare: Planeta cu efect de seră
x 10972

Re: Vaccinarea Covid: cine nu vrea să fie vaccinat, din prudență?

de Christophe » 28/08/21, 13:08

Te „stârnesc” (reamintire ...) dar am o îndoială cu privire la cei 86 de membri și 000 de simpatizanți (cu excepția cazului în care ei sunt demonstranții ...)

Moins de 8 000 followers sur leur compte : https://twitter.com/Reaction19fr
1 x
Christophe
moderator
moderator
posturi: 79111
Înregistrare: 10/02/03, 14:06
Locul de amplasare: Planeta cu efect de seră
x 10972

Re: Vaccinarea Covid: cine nu vrea să fie vaccinat, din prudență?

de Christophe » 28/08/21, 13:14

Et le graphène maintenant :





: Evil: : Evil: : Evil:

Bon ce sujet fait double emploi avec sănătate-prevenirea-poluării / înțelegerea-vaccinurilor-și-sfaturi-științifice-obiective-t16933.html

On garde lequel les amis ?
0 x
Avatar de l'Utilisateur
Obamot
expert Econologue
expert Econologue
posturi: 28725
Înregistrare: 22/08/09, 22:38
Locul de amplasare: regio genevesis
x 5538

Re: Vaccinarea Covid: cine nu vrea să fie vaccinat, din prudență?

de Obamot » 28/08/21, 14:10

ICI...!

Ou alors un nouveau sujet sur le transhumanisme ?

Deoarece dr. Astrid Stuckelberger este destul de îngrijorată de acest grafen conținut în pseudo-vaccinuri (și altele ...)
Ea spune că, deși nu a testat-o ​​singură, ci se referă la colegi științifici de mare zbor.

De ce este atât de problematic de detectat? Ei bine, pentru că o moleculă de grafen are un singur atom gros! Deci, aveți nevoie de dispozitive speciale pentru a detecta că ...

Vestea bună este că, de vreme ce Pfizer a obținut acordul de marketing pentru vaccinul său, toate clauzele de confidențialitate ar trebui să cadă, deoarece Pfizer are 14 zile pentru a dezvălui tot ceea ce conține vaccinurile sale și tot ceea ce a fost redactat pentru noi nu îl putem citi, va fi făcut public? !

Deci poate că este greșit, poate că este adevărat, cazul trebuie continuat.
0 x
Janic
expert Econologue
expert Econologue
posturi: 19224
Înregistrare: 29/10/10, 13:27
Locul de amplasare: Burgundia
x 3491

Re: Vaccinarea Covid: cine nu vrea să fie vaccinat, din prudență?

de Janic » 28/08/21, 14:27

obamot
Vestea bună este că, de vreme ce Pfizer a obținut acordul de marketing pentru vaccinul său, toate clauzele de confidențialitate ar trebui să cadă, deoarece Pfizer are 14 zile pentru a dezvălui tot ceea ce conține vaccinurile sale și tot ceea ce a fost redactat pentru noi nu îl putem citi, va fi făcut public? !
fara speranta! faptul de a fi brevetat protejează (atunci când cineva are mijloace financiare enorme) secretele comerciale, altfel brevetul ar intra în domeniul public devreme. Nu grăsimile nebunești, sunt obișnuite cu afacerile, cu mulți avocați plătiți foarte, foarte scump!
Când au luat dorința evlavioasă de a nu breveta, toată lumea știa dinainte că este vorba de sinucidere financiară. Ce oameni naivi ar fi putut crede în asta?
0 x
"Noi facem știința cu fapte, cum ar fi făcând o casă cu pietre: dar o acumulare de fapte nu mai este o știință decât o grămadă de pietre este o casă" Henri Poincaré
Avatar de l'Utilisateur
Obamot
expert Econologue
expert Econologue
posturi: 28725
Înregistrare: 22/08/09, 22:38
Locul de amplasare: regio genevesis
x 5538

Re: Vaccinarea Covid: cine nu vrea să fie vaccinat, din prudență?

de Obamot » 28/08/21, 19:17

Janic: subtilitățile perverse ale lumii lor fiind din ce în ce mai „rafinate” (ascunzând morții sub covor ... o întreagă „artă” care în timpurile normale ar trebui să trimită pe toți acești mafiosi după gratii pentru totdeauna ...) pe care o pierd , nimic nu mă mai surprinde ...

Și în aerul lui Django Reinart, profit de ultimele momente ale lunii dulci a lunii august, lacrimile curgând încet pe obraji, gândindu-mă la victime, pe care „amuzanții” le ignoră, atât de mândri de piruetele lor și oameni mici.
1 x
Avatar de l'Utilisateur
GuyGadeboisTheBack
expert Econologue
expert Econologue
posturi: 14821
Înregistrare: 10/12/20, 20:52
Locul de amplasare: 04
x 4301

Re: Vaccinarea Covid: cine nu vrea să fie vaccinat, din prudență?

de GuyGadeboisTheBack » 28/08/21, 19:22

Lacrimi, da, dar lacrimi de furie în fața atâtor cinism, corupție și incompetență !!! : Evil:
1 x
Janic
expert Econologue
expert Econologue
posturi: 19224
Înregistrare: 29/10/10, 13:27
Locul de amplasare: Burgundia
x 3491

Re: Vaccinarea Covid: cine nu vrea să fie vaccinat, din prudență?

de Janic » 28/08/21, 19:33

Tocmai am ascultat asta, adică Patrice Peloux aproape că ia pe Peronne și Raoult pentru ignoranți în medicină. Umflat pentru un mic doctor care se ia de cador! În ciuda tuturor măsurilor coercitive, restul francezilor își scot urechile!
0 x
"Noi facem știința cu fapte, cum ar fi făcând o casă cu pietre: dar o acumulare de fapte nu mai este o știință decât o grămadă de pietre este o casă" Henri Poincaré
Avatar de l'Utilisateur
GuyGadeboisTheBack
expert Econologue
expert Econologue
posturi: 14821
Înregistrare: 10/12/20, 20:52
Locul de amplasare: 04
x 4301

Re: Vaccinarea Covid: cine nu vrea să fie vaccinat, din prudență?

de GuyGadeboisTheBack » 28/08/21, 19:35

Janic a scris:Tocmai am ascultat asta, adică Patrice Peloux aproape că ia pe Peronne și Raoult pentru ignoranți în medicină. Umflat pentru un mic doctor care se ia de cador! În ciuda tuturor măsurilor coercitive, restul francezilor își scot urechile!

Tipul acesta este un tâmpit care l-a mângâiat pe Philippe Val, groparul lui Charlie-Hebdo. Pelloux nu a mai fost credibil de mult timp, Charlie, idem.
2 x

 


  • Subiecte similare
    Răspunsuri
    Vizualizări
    Ultimul mesaj

Reveniți la "Sănătate și prevenire". Poluarea, cauzele și efectele riscurilor de mediu

Cine este conectat?

Utilizatorii care navighează în acest sens forum : Nici un utilizator înregistrat și oaspeți 305