Observație: serialele tale preferate Netflix, Amazon Prime, Salto, Canal + ... și în altă parte!

Cărți, emisiuni de televiziune, filme, reviste sau muzică pentru a partaja, consilier pentru a descoperi ... Discutați cu evenimente curente legate în mod direct sau indirect, la econologic, mediu, energie, societate, consum (legi noi sau standarde) ...
Avatar de l'Utilisateur
Macro
expert Econologue
expert Econologue
posturi: 6459
Înregistrare: 04/12/08, 14:34
x 1610

Re: Observație: serialele tale preferate Netflix, Amazon Prime, Salto, Canal + ... și în altă parte!




de Macro » 25/05/21, 21:14

Tu ești cel care vede ... Prefer să fac o plimbare cu bicicleta cu fiul meu sau în taxi cu frumoasa mea fiică sau soția mea ... decât să mă bandez în fața televizorului ... Și de fapt .. ... a face o baladă cu aceste mașini .... Este de fapt ... Un fel de moarte mică .... Pentru că ... Înainte să fie operaționale .... A fost necesar ... să le refacem ... ... Nu au ajuns aici ... Rolling ... la mine este un dealer de roți .... Fără ecran interpus .... În mai puțin curat ... Și mai puțin profitabil ...
Dernière édition alin Macro 25 / 05 / 21, 21: 17, editate 1 ori.
1 x
Singurul lucru care este sigur în viitor. Este probabil că este în concordanță cu previziunile noastre ...
Avatar de l'Utilisateur
GuyGadeboisTheBack
expert Econologue
expert Econologue
posturi: 14823
Înregistrare: 10/12/20, 20:52
Locul de amplasare: 04
x 4302

Re: Observație: serialele tale preferate Netflix, Amazon Prime, Salto, Canal + ... și în altă parte!




de GuyGadeboisTheBack » 25/05/21, 21:16

Macro a scris: Prefer să fac o plimbare ... cu taxiul cu frumoasa mea fiică sau soția mea ...

Oh, nu, merg acolo singur. : Mrgreen:
0 x
Avatar de l'Utilisateur
Macro
expert Econologue
expert Econologue
posturi: 6459
Înregistrare: 04/12/08, 14:34
x 1610

Re: Observație: serialele tale preferate Netflix, Amazon Prime, Salto, Canal + ... și în altă parte!




de Macro » 25/05/21, 21:20

GuyGadeboisLeRetour a scris:
Macro a scris: Prefer să fac o plimbare ... cu taxiul cu frumoasa mea fiică sau soția mea ...

Oh, nu, merg acolo singur. : Mrgreen:


Nu o cunoști pe frumoasa mea fiică ... 21 de ani ... siciliană ..
Un avion de luptă .... Și în plus ... Ea ne gătește labe ... Mamamamia ...
0 x
Singurul lucru care este sigur în viitor. Este probabil că este în concordanță cu previziunile noastre ...
Avatar de l'Utilisateur
GuyGadeboisTheBack
expert Econologue
expert Econologue
posturi: 14823
Înregistrare: 10/12/20, 20:52
Locul de amplasare: 04
x 4302

Re: Observație: serialele tale preferate Netflix, Amazon Prime, Salto, Canal + ... și în altă parte!




de GuyGadeboisTheBack » 25/05/21, 21:25

Macro a scris:
GuyGadeboisLeRetour a scris:
Macro a scris: Prefer să fac o plimbare ... cu taxiul cu frumoasa mea fiică sau soția mea ...

Oh, nu, merg acolo singur. : Mrgreen:


Nu o cunoști pe frumoasa mea fiică ... 21 de ani ... siciliană ..
Un avion de luptă .... Și în plus ... Ea ne gătește labe ... Mamamamia ...

Ei bine, te duci la taxi cu nora ta, tu ... : Mrgreen:
0 x
Avatar de l'Utilisateur
Macro
expert Econologue
expert Econologue
posturi: 6459
Înregistrare: 04/12/08, 14:34
x 1610

Re: Observație: serialele tale preferate Netflix, Amazon Prime, Salto, Canal + ... și în altă parte!




de Macro » 25/05/21, 21:28

Din cabină ... Budinca de orez ...
0 x
Singurul lucru care este sigur în viitor. Este probabil că este în concordanță cu previziunile noastre ...
Avatar de l'Utilisateur
Macro
expert Econologue
expert Econologue
posturi: 6459
Înregistrare: 04/12/08, 14:34
x 1610

Re: Observație: serialele tale preferate Netflix, Amazon Prime, Salto, Canal + ... și în altă parte!




de Macro » 26/05/21, 08:32

Acestea fiind spuse ... Am văzut câteva episoade din Malcolm când am petrecut mai mult timp pe computer (un ochi pe computer, celălalt pe téoche) ... Cu un ochi și o ureche distrasă ... M-a făcut să râd. .. Mama mai ales ...
0 x
Singurul lucru care este sigur în viitor. Este probabil că este în concordanță cu previziunile noastre ...
Christophe
moderator
moderator
posturi: 79118
Înregistrare: 10/02/03, 14:06
Locul de amplasare: Planeta cu efect de seră
x 10973

Re: Observație: serialele tale preferate Netflix, Amazon Prime, Salto, Canal + ... și în altă parte!




de Christophe » 26/05/21, 09:43

Eram sigur de asta !!! : Cheesy:

Dă drumul la mecanicii tăi ... și la nora ta : Mrgreen:

Încă mi-ai putred subiectul pe jumătate :P
0 x
Avatar de l'Utilisateur
Macro
expert Econologue
expert Econologue
posturi: 6459
Înregistrare: 04/12/08, 14:34
x 1610

Re: Observație: serialele tale preferate Netflix, Amazon Prime, Salto, Canal + ... și în altă parte!




de Macro » 26/05/21, 10:53

Christophe a scris:
Încă mi-ai putred subiectul pe jumătate :P


Ești liber să ștergi ... Nu are un interes special ...
0 x
Singurul lucru care este sigur în viitor. Este probabil că este în concordanță cu previziunile noastre ...
Christophe
moderator
moderator
posturi: 79118
Înregistrare: 10/02/03, 14:06
Locul de amplasare: Planeta cu efect de seră
x 10973

Re: Observație: serialele tale preferate Netflix, Amazon Prime, Salto, Canal + ... și în altă parte!




de Christophe » 26/05/21, 14:55

Macro a scris:la mine e dealer cu roti ....


Vedeți că urmăriți seriale! : Cheesy: : Cheesy:

Dacă este mai profitabil, este doar pentru că vând 20 000 € fiecare episod lanțului !! Deci, creați un canal YouTube! 8) 8) 8)
0 x
Christophe
moderator
moderator
posturi: 79118
Înregistrare: 10/02/03, 14:06
Locul de amplasare: Planeta cu efect de seră
x 10973

Re: Observație: serialele tale preferate Netflix, Amazon Prime, Salto, Canal + ... și în altă parte!




de Christophe » 26/05/21, 15:10

GuyGadeboisLeRetour a scris:Recunosc că S&H, am renunțat foarte devreme ... : Mrgreen:


Mă gândeam la mine însămi, care avea nu numai creditele care au pus o problemă în 2021 cu S&H! : Mrgreen:

Pe de altă parte, în aceeași perioadă a fost „Șeriful mă înspăimântă” ... Vorbesc despre asta pentru că filmul mi-a plăcut foarte mult!

Nu-mi amintesc să fi văzut 1 episod din serial, dar dacă este în același stil, trebuie să fie frumos! Tu stii ?
0 x

 


  • Subiecte similare
    Răspunsuri
    Vizualizări
    Ultimul mesaj

Înapoi la «Media și știri: emisiuni TV, rapoarte, cărți, știri ...»

Cine este conectat?

Utilizatorii care navighează în acest sens forum : Nici un utilizator înregistrat și oaspeți 188