Vaccinurile Covid: cât de eficiente? Variante, durata imunității, eficacitatea în contaminare și în cazurile severe?

Cum de a rămâne sănătos și de a preveni riscurile și consecințele asupra sănătății și a sănătății publice. Bolile profesionale, riscuri industriale (azbest, poluarea aerului, undele electromagnetice ...), de risc companie (stres la locul de muncă, suprasolicitarea de droguri ...) și individual (tutun, alcool ...).
Avatar de l'Utilisateur
GuyGadeboisTheBack
expert Econologue
expert Econologue
posturi: 14823
Înregistrare: 10/12/20, 20:52
Locul de amplasare: 04
x 4302

Re: Vaccinurile Covid: cât de eficiente? Variante, durata imunității, eficacitatea împotriva contaminării și a cazurilor severe




de GuyGadeboisTheBack » 23/09/21, 13:28

Desigur, cu Izy „The Great”, am avut întotdeauna un exemplu strălucitor de înțelegere, onestitate și calcule atât de precise încât ar trece pe cei mai mari dintre matematicieni pentru o marmură ... : Roll:
0 x
ABC2019
expert Econologue
expert Econologue
posturi: 12927
Înregistrare: 29/12/19, 11:58
x 1008

Re: Vaccinurile Covid: cât de eficiente? Variante, durata imunității, eficacitatea împotriva contaminării și a cazurilor severe




de ABC2019 » 23/09/21, 13:48

Christophe a scris:
ABC2019 a scris:oh da, ai observat ce?


LOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOLL * mulțumesc mulțumesc mulțumesc ne oferiți un CQFD magistral!

încă nu ați răspuns la întrebarea despre Guy, ceea ce arată că este în vreun fel competent să judece validitatea calculelor, deoarece el însuși nu este al naibii să facă unul?

Pentru a posta videoclipuri sau insulte, nu este nevoie de o abilitate mare, totuși ...
0 x
A trece pentru un idiot în ochii unui prost este o plăcere gourmet. (Georges COURTELINE)

Mééé neagă că nu a mers la petreceri cu 200 de persoane și nici măcar nu a fost bolnav moiiiiiii (Guignol des bois)
Avatar de l'Utilisateur
Obamot
expert Econologue
expert Econologue
posturi: 28725
Înregistrare: 22/08/09, 22:38
Locul de amplasare: regio genevesis
x 5538

Re: Vaccinurile Covid: cât de eficiente? Variante, durata imunității, eficacitatea împotriva contaminării și a cazurilor severe




de Obamot » 23/09/21, 13:51

Mesaj ABC: Nu vrei să ne dai drumul timp de două sau trei luni? (Nu am spus „eu”, sunt sigur ...) ^^

GuyGadeboisLeRetour a scris:Acest lucru este sigur decât cu Izy
Nu Sigur, numele său este „NU SUNT”! : Mrgreen:
1 x
Avatar de l'Utilisateur
GuyGadeboisTheBack
expert Econologue
expert Econologue
posturi: 14823
Înregistrare: 10/12/20, 20:52
Locul de amplasare: 04
x 4302

Re: Vaccinurile Covid: cât de eficiente? Variante, durata imunității, eficacitatea împotriva contaminării și a cazurilor severe




de GuyGadeboisTheBack » 23/09/21, 13:57

ABC2019 a scris:încă nu ați răspuns la întrebarea despre Guy, ...

Nu există nicio întrebare despre Guy ... : Mrgreen:
0 x
Janic
expert Econologue
expert Econologue
posturi: 19224
Înregistrare: 29/10/10, 13:27
Locul de amplasare: Burgundia
x 3491

Re: Vaccinurile Covid: cât de eficiente? Variante, durata imunității, eficacitatea împotriva contaminării și a cazurilor severe




de Janic » 23/09/21, 14:05

abcon
Pentru a posta videoclipuri sau insulte, nu este nevoie de o abilitate mare, totuși ...
mai ales când singura ta abilitate vizibilă este să spui prostii la rând!
0 x
"Noi facem știința cu fapte, cum ar fi făcând o casă cu pietre: dar o acumulare de fapte nu mai este o știință decât o grămadă de pietre este o casă" Henri Poincaré
Christophe
moderator
moderator
posturi: 79117
Înregistrare: 10/02/03, 14:06
Locul de amplasare: Planeta cu efect de seră
x 10972

Re: Vaccinurile Covid: cât de eficiente? Variante, durata imunității, eficacitatea împotriva contaminării și a cazurilor severe




de Christophe » 23/09/21, 14:11

GuyGadeboisLeRetour a scris:Nu am monopol pe LOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOL! Dar acolo, LOOOOOOOOOOOOOOOOOOOL! : Mrgreen:


Ei bine, la acest nivel este LOOOOOOOOOOOL ^ 2

A fi prost este ca și cum ai fi mort, nu-ți dai seama, așa că pentru alții este cel mai dureros ... : Cheesy:

Deși ... este discutat pentru moarte ... dar nu pentru prostii ...
0 x
Christophe
moderator
moderator
posturi: 79117
Înregistrare: 10/02/03, 14:06
Locul de amplasare: Planeta cu efect de seră
x 10972

Re: Vaccinurile Covid: cât de eficiente? Variante, durata imunității, eficacitatea împotriva contaminării și a cazurilor severe




de Christophe » 23/09/21, 14:14

izentrop a scris:
ABC2019 a scris:
Christophe a scris:Nu este greșit Guy! : Mrgreen:
Am observat și am arătat!
oh da, ai observat ce?

Ne puteți spune un mesaj în care Guy a postat un calcul sau o cifră corectă, din curiozitate?

Cifrele, le înțeleg doar pouic, de aceea afirmațiile de autoritate ale marelui mandarin le sunt suficiente. : Mrgreen: : Mrgreen:


Marele mandarin (îmi imaginez că sunt eu?) Vă sfătuiește să vă salvați sufletul pentru a plăti câțiva oboli sau donații (există o pagină dedicată ...) și fiți atenți, mi-am afirmat din nou dreptul la cuissage !!!

Looooool ce avem aici ...
0 x
Christophe
moderator
moderator
posturi: 79117
Înregistrare: 10/02/03, 14:06
Locul de amplasare: Planeta cu efect de seră
x 10972

Re: Vaccinurile Covid: cât de eficiente? Variante, durata imunității, eficacitatea împotriva contaminării și a cazurilor severe




de Christophe » 23/09/21, 14:16

ABC2019 a scris:
Christophe a scris:
ABC2019 a scris:oh da, ai observat ce?


LOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOLL * mulțumesc mulțumesc mulțumesc ne oferiți un CQFD magistral!

încă nu ați răspuns la întrebarea despre Guy, ceea ce arată că este în vreun fel competent să judece validitatea calculelor, deoarece el însuși nu este al naibii să facă unul?

Pentru a posta videoclipuri sau insulte, nu este nevoie de o abilitate mare, totuși ...


Nu sunt sigur, glumești !! : Mrgreen:

Ești primul care exclude întrebările care te deranjează ... și sunt sigur de asta !!
1 x
izentrop
expert Econologue
expert Econologue
posturi: 13644
Înregistrare: 17/03/14, 23:42
Locul de amplasare: Picardie
x 1502
A lua legatura cu:

Re: Vaccinurile Covid: cât de eficiente? Variante, durata imunității, eficacitatea împotriva contaminării și a cazurilor severe




de izentrop » 23/09/21, 14:40

Christophe a scris:Marele mandarin (îmi imaginez că sunt eu?)
Nu, Raoult magnificul : Mrgreen:
0 x
ABC2019
expert Econologue
expert Econologue
posturi: 12927
Înregistrare: 29/12/19, 11:58
x 1008

Re: Vaccinurile Covid: cât de eficiente? Variante, durata imunității, eficacitatea împotriva contaminării și a cazurilor severe




de ABC2019 » 23/09/21, 15:04

Christophe a scris:Ești primul care exclude întrebările care te deranjează ... și sunt sigur de asta !!

aceeași întrebare ca Guy, ce întrebări aș fi eliminat?
dimpotrivă, mi se pare că sunt unul dintre puținii care încearcă să răspund la JOGGER, chiar și atunci când răspunsurile lor sunt de rea-credință absolută ... în orice caz, când am decis să răspund doar la postările lor destul de interesante pentru că au fost citat de altcineva (cu rare excepții, despre care am regretat aproape întotdeauna că răspunsurile lor erau nule), ei bine, mi-am redus cantitatea de postări : Mrgreen: .

Încă aștept răspunsul pentru Guy, cum a arătat vreo abilitate în a judeca valoarea calculelor altora? în afară de energia sa neobosită de a profera insulte și de a posta videoclipuri stupide, el aduce ceva interesant forum ?
0 x
A trece pentru un idiot în ochii unui prost este o plăcere gourmet. (Georges COURTELINE)

Mééé neagă că nu a mers la petreceri cu 200 de persoane și nici măcar nu a fost bolnav moiiiiiii (Guignol des bois)

 


  • Subiecte similare
    Răspunsuri
    Vizualizări
    Ultimul mesaj

Reveniți la "Sănătate și prevenire". Poluarea, cauzele și efectele riscurilor de mediu

Cine este conectat?

Utilizatorii care navighează în acest sens forum : Nici un utilizator înregistrat și oaspeți 319