Vaccinurile Covid: cât de eficiente? Variante, durata imunității, eficacitatea în contaminare și în cazurile severe?

Cum de a rămâne sănătos și de a preveni riscurile și consecințele asupra sănătății și a sănătății publice. Bolile profesionale, riscuri industriale (azbest, poluarea aerului, undele electromagnetice ...), de risc companie (stres la locul de muncă, suprasolicitarea de droguri ...) și individual (tutun, alcool ...).
Christophe
moderator
moderator
posturi: 79117
Înregistrare: 10/02/03, 14:06
Locul de amplasare: Planeta cu efect de seră
x 10973

Re: Reducerea eficacității vaccinului (variante, durata imunității ...) la 64% în Israel la contaminarea din Deltă




de Christophe » 31/07/21, 12:54

Ai avut dreptate Guy, DREES nu este grozav: : Evil: : Evil: : Evil:

E7nET_eXoAAyzIW.jpg
E7nET_eXoAAyzIW.jpg (58.8 KiB) Vizualizat de 1072 ori




Așa că mă voi abține în mare măsură să continui analiza acestui raport DREES falsificat...au oamenii amuzanți ceva de adăugat?
2 x
Avatar de l'Utilisateur
GuyGadeboisTheBack
expert Econologue
expert Econologue
posturi: 14823
Înregistrare: 10/12/20, 20:52
Locul de amplasare: 04
x 4302

Re: Reducerea eficacității vaccinului (variante, durata imunității ...) la 64% în Israel la contaminarea din Deltă




de GuyGadeboisTheBack » 31/07/21, 13:11

Da-mi adresa DRESS ca sa nu merg acolo pentru ca le lipseste adresa. : Mrgreen:
0 x
Christophe
moderator
moderator
posturi: 79117
Înregistrare: 10/02/03, 14:06
Locul de amplasare: Planeta cu efect de seră
x 10973

Re: Reducerea eficacității vaccinului (variante, durata imunității ...) la 64% în Israel la contaminarea din Deltă




de Christophe » 31/07/21, 13:19

Christophe a scris:Așa că mă voi abține în mare măsură să continui analiza acestui raport DREES falsificat...au oamenii amuzanți ceva de adăugat?


Păcat că a fost singurul document cu date despre persoanele vaccinate pentru Franța...

Cei care nu știu ce să facă cu colabo provax vor putea ghici cu ușurință motivele acestei falsificări! : Evil: : Evil: : Evil:

Spune vouar, nu am premedita genocidul acolo?? : Evil: : Evil: : Evil:
0 x
Avatar de l'Utilisateur
GuyGadeboisTheBack
expert Econologue
expert Econologue
posturi: 14823
Înregistrare: 10/12/20, 20:52
Locul de amplasare: 04
x 4302

Re: Reducerea eficacității vaccinului (variante, durata imunității ...) la 64% în Israel la contaminarea din Deltă




de GuyGadeboisTheBack » 31/07/21, 13:24

Christophe a scris:Spune vouar, nu am premedita genocidul acolo?? : Evil: : Evil: : Evil:

Spune vouar Totophe, nu crezi că mergi „puțin” departe acolo? :şoc:
0 x
Christophe
moderator
moderator
posturi: 79117
Înregistrare: 10/02/03, 14:06
Locul de amplasare: Planeta cu efect de seră
x 10973

Re: Reducerea eficacității vaccinului (variante, durata imunității ...) la 64% în Israel la contaminarea din Deltă




de Christophe » 31/07/21, 13:53

Scuze, dar multe informații prostii în această dimineață!! : Evil: : Evil: : Evil:

Între acest raport falsificat de la DREES (foarte probabil provax), tratamentele preventive sau curative precum Ivermectina pe care le tot luăm (pentru a ne înțepa mai bine), demonstrațiile în desfășurare, bufonul care ne spune nenorociți... și această intervenție a unui respectabil. medic pensionar:



Ei bine, m-am îndrăgostit! nu pot? La urma urmei sunt om!
0 x
Avatar de l'Utilisateur
GuyGadeboisTheBack
expert Econologue
expert Econologue
posturi: 14823
Înregistrare: 10/12/20, 20:52
Locul de amplasare: 04
x 4302

Re: Reducerea eficacității vaccinului (variante, durata imunității ...) la 64% în Israel la contaminarea din Deltă




de GuyGadeboisTheBack » 31/07/21, 14:07

Christophe a scris:Între acest raport falsificat de la DREES (cel mai probabil provax)...

Nu ...
Direcţia Cercetare, Studii, Evaluare şi Statistică
Direcția administrației publice centrale franceze care produce lucrări statistice

Departamentul de Cercetare, Studii, Evaluare și Statistică (Drees) este un departament al administrației publice centrale franceze care produce studii statistice și socio-economice. Depinde de așa-numitele ministere „sănătății și sociale” și de Ministerul Economiei și Finanțelor.
0 x
Janic
expert Econologue
expert Econologue
posturi: 19224
Înregistrare: 29/10/10, 13:27
Locul de amplasare: Burgundia
x 3491

Re: Reducerea eficacității vaccinului (variante, durata imunității ...) la 64% în Israel la contaminarea din Deltă




de Janic » 31/07/21, 14:10

ah, ei bine, asta este o dovadă incontestabilă a independenței! : Cheesy:
0 x
"Noi facem știința cu fapte, cum ar fi făcând o casă cu pietre: dar o acumulare de fapte nu mai este o știință decât o grămadă de pietre este o casă" Henri Poincaré
Avatar de l'Utilisateur
GuyGadeboisTheBack
expert Econologue
expert Econologue
posturi: 14823
Înregistrare: 10/12/20, 20:52
Locul de amplasare: 04
x 4302

Re: Reducerea eficacității vaccinului (variante, durata imunității ...) la 64% în Israel la contaminarea din Deltă




de GuyGadeboisTheBack » 31/07/21, 16:19

Janic a scris:ah, ei bine, asta este o dovadă incontestabilă a independenței! : Cheesy:

Pentru Izy da... : Mrgreen:
0 x
izentrop
expert Econologue
expert Econologue
posturi: 13644
Înregistrare: 17/03/14, 23:42
Locul de amplasare: Picardie
x 1502
A lua legatura cu:

Re: Reducerea eficacității vaccinului (variante, durata imunității ...) la 64% în Israel la contaminarea din Deltă




de izentrop » 01/08/21, 01:52

Christophe a scris:
izentrop a scris:Chiar dacă a fost necesar să se citească în coloana din dreapta, adică pe cea corespunzătoare tuturor persoanelor internate, nu doar celor internate în urma unui PCR pozitiv.
Christophe a scris:În loc să vorbești despre paturi ca o fecioară... : Cheesy:...analizați în schimb datele Drees...
:şoc: : Twisted:
Niania...

Nu am început încă să analizez datele (văd că nimeni nu este motivat așa că va trebui să rămân cu ele)... Am făcut un singur comentariu la această concluzie textuală „bizară”.
Normal ca un administrator să modifice postările?
Christophe a scris:Așa că mă voi abține în mare măsură să continui analiza acestui raport DREES falsificat...au oamenii amuzanți ceva de adăugat?
În puterea unui fidel Philipot care vine cu figuri din pălărie... bravo :!:
0 x
Christophe
moderator
moderator
posturi: 79117
Înregistrare: 10/02/03, 14:06
Locul de amplasare: Planeta cu efect de seră
x 10973

Re: Reducerea eficacității vaccinului (variante, durata imunității ...) la 64% în Israel la contaminarea din Deltă




de Christophe » 01/08/21, 02:00

Nu pe baza geodelor banane ... ale căror date publice nu sunt aceleași cu cele din raport ... care, totuși, a indicat să ia datele sale despre geodis ... :şoc: :şoc: :şoc:

Citești uneori ideile altora? Vă invit să priviți urgent: societate-și-filozofie / cum-încerc-să-îmbunătățesc-judecata-mea-mulțumesc-cu-julia-galef-et-a-flus-t16951.html

În rest, răspunsul tău este prost ... suntem obișnuiți ...
0 x

 


  • Subiecte similare
    Răspunsuri
    Vizualizări
    Ultimul mesaj

Reveniți la "Sănătate și prevenire". Poluarea, cauzele și efectele riscurilor de mediu

Cine este conectat?

Utilizatorii care navighează în acest sens forum : Nici un utilizator înregistrat și oaspeți 304