Isterie de vaccin, ar trebui să vă vaccinați? Înțelegeți științific vaccinurile pentru a ajuta la luarea deciziilor

Cum de a rămâne sănătos și de a preveni riscurile și consecințele asupra sănătății și a sănătății publice. Bolile profesionale, riscuri industriale (azbest, poluarea aerului, undele electromagnetice ...), de risc companie (stres la locul de muncă, suprasolicitarea de droguri ...) și individual (tutun, alcool ...).
Avatar de l'Utilisateur
Obamot
expert Econologue
expert Econologue
posturi: 28725
Înregistrare: 22/08/09, 22:38
Locul de amplasare: regio genevesis
x 5538

Re: isteria vaccinului, ar trebui să vă vaccinați? Înțelegeți științific vaccinurile pentru a ajuta la luarea deciziilor




de Obamot » 24/07/21, 22:20

Dacă ai vrut să îți asumi responsabilitățile ABC2019 și să oprești tehnicile tale manipulative jalnice.

Toată lumea de aici știe cum practici, așa că nu are rost să dai vina pe cine ți-o adresează.

Este un proces deosebit de ticălos! (urât!)

Dacă doriți, vă putem schimba și vă putem numi „ticăloșii” în loc de „cei amuzanți” : Evil:
0 x
pedrodelavega
expert Econologue
expert Econologue
posturi: 3791
Înregistrare: 09/03/13, 21:02
x 1311

Re: isteria vaccinului, ar trebui să vă vaccinați? Înțelegeți științific vaccinurile pentru a ajuta la luarea deciziilor




de pedrodelavega » 24/07/21, 22:45

Obamot a scris:Dacă doriți, vă putem schimba și vă putem numi „ticăloșii” în loc de „cei amuzanți” : Evil:

Tremur
0 x
Avatar de l'Utilisateur
GuyGadeboisTheBack
expert Econologue
expert Econologue
posturi: 14823
Înregistrare: 10/12/20, 20:52
Locul de amplasare: 04
x 4302

Re: isteria vaccinului, ar trebui să vă vaccinați? Înțelegeți științific vaccinurile pentru a ajuta la luarea deciziilor




de GuyGadeboisTheBack » 24/07/21, 23:00

Zdrobește-ți puțin, Végaz, tu suge, te-ai strâmbat, tu, referenții tăi, valorile tale false „științifice” și iluziile tale. : Roll:
1 x
Avatar de l'Utilisateur
Obamot
expert Econologue
expert Econologue
posturi: 28725
Înregistrare: 22/08/09, 22:38
Locul de amplasare: regio genevesis
x 5538

Re: isteria vaccinului, ar trebui să vă vaccinați? Înțelegeți științific vaccinurile pentru a ajuta la luarea deciziilor




de Obamot » 24/07/21, 23:08

pedrodelavega a scris:
Obamot a scris:Dacă doriți, vă putem schimba și vă putem numi „ticăloșii” în loc de „cei amuzanți” : Evil:

Tremur
Ai dreptate,
Pentru dumneavoastră "Școala Fanilor"Este adecvat! Și nu mă scuipa : Cheesy:

jointes pièces
A17C67BE-1F85-43BC-B0BC-A66A31BC7958.gif
A17C67BE-1F85-43BC-B0BC-A66A31BC7958.gif (2.06 Mio) Consulté 868 fois
0 x
humus
expert Econologue
expert Econologue
posturi: 1951
Înregistrare: 20/12/20, 09:55
x 687

Re: isteria vaccinului, ar trebui să vă vaccinați? Înțelegeți științific vaccinurile pentru a ajuta la luarea deciziilor




de humus » 25/07/21, 08:36

Iată ce împacă pe toată lumea.
Sfârșitul vaccinurilor în octombrie, înlocuind tratamentele eficiente, dar scumpe (nici nu vă încurcați)
https://odysee.com/@SilvanoTrotta:f/FINVAX:e
1 x
humus
expert Econologue
expert Econologue
posturi: 1951
Înregistrare: 20/12/20, 09:55
x 687

Re: isteria vaccinului, ar trebui să vă vaccinați? Înțelegeți științific vaccinurile pentru a ajuta la luarea deciziilor




de humus » 25/07/21, 08:51

ABC2019 a scris:
humus a scris:
ABC2019 a scris:Nu am spus niciodată că datele sunt suficiente pentru a rezolva problema, am pus plecarea, atât.
Afirmați că sunteți puternici în cercetare și statistici, așa că mă aștept să produceți câteva informații interesante, pentru o dată, care să fie la înălțimea revendicărilor dvs.

În memoria mea, nu v-ați așteptat și nici nu ați discutat nimic, v-ați mulțumit să evitați dezbaterea atunci când aceasta v-a adus față în față cu contradicțiile voastre. Îmi pare rău să știu ceea ce numiți „informații interesante”, în afară de ceea ce știți deja.

Uitați-l, de fapt, în ciuda pretențiilor dvs., nu știți cum să răspundeți. Nu există nici un rău în asta, spune-o doar.
Care ar fi un răspuns interesant? O să vă spun și cred că va uimi pe toată lumea, ar fi pur și simplu un răspuns la întrebarea pe care v-am pus-o și pe care o evitați constant.

Îmi oferiți amnezie pentru răspunsul meu despre climă vs covid?
de ce să credem mai mulți oameni de știință din domeniul climei și cei ai covidului? În timp ce pentru tine este opusul.
Ți-am răspuns de 2 ori, nu de 3, văd că nu ai nimic de-a face cu răspunsurile date ție, nu-mi place să mă repet, inutil în plus.
0 x
Janic
expert Econologue
expert Econologue
posturi: 19224
Înregistrare: 29/10/10, 13:27
Locul de amplasare: Burgundia
x 3491

Re: isteria vaccinului, ar trebui să vă vaccinați? Înțelegeți științific vaccinurile pentru a ajuta la luarea deciziilor




de Janic » 25/07/21, 09:21

abcon
O să vă spun și cred că va uimi pe toată lumea, ar fi pur și simplu un răspuns la întrebarea pe care v-am pus-o și pe care o evitați constant.
și celălalt glandu care reproșează, încă o dată, care atribuie altora propria atitudine. Începeți, amuzant, să vă răspundeți într-un mod inteligent și inteligibil (știu despre dvs. este aproape imposibil) la întrebările care vi se pun de la intrarea dvs. pe acest site și care trebuie numărate de zeci, chiar sute și pe care le a fugit să nu-i răspundă!
1 x
"Noi facem știința cu fapte, cum ar fi făcând o casă cu pietre: dar o acumulare de fapte nu mai este o știință decât o grămadă de pietre este o casă" Henri Poincaré
ABC2019
expert Econologue
expert Econologue
posturi: 12927
Înregistrare: 29/12/19, 11:58
x 1008

Re: isteria vaccinului, ar trebui să vă vaccinați? Înțelegeți științific vaccinurile pentru a ajuta la luarea deciziilor




de ABC2019 » 25/07/21, 10:50

pedrodelavega a scris:
Obamot a scris:Dacă doriți, vă putem schimba și vă putem numi „ticăloșii” în loc de „cei amuzanți” : Evil:

Tremur

acolo ies tot la fel, e impresionant !!! :şoc:
0 x
A trece pentru un idiot în ochii unui prost este o plăcere gourmet. (Georges COURTELINE)

Mééé neagă că nu a mers la petreceri cu 200 de persoane și nici măcar nu a fost bolnav moiiiiiii (Guignol des bois)
ABC2019
expert Econologue
expert Econologue
posturi: 12927
Înregistrare: 29/12/19, 11:58
x 1008

Re: isteria vaccinului, ar trebui să vă vaccinați? Înțelegeți științific vaccinurile pentru a ajuta la luarea deciziilor




de ABC2019 » 25/07/21, 10:52

humus a scris:
ABC2019 a scris:
humus a scris:

În memoria mea, nu v-ați așteptat și nici nu ați discutat nimic, v-ați mulțumit să evitați dezbaterea atunci când aceasta v-a adus față în față cu contradicțiile voastre. Îmi pare rău să știu ceea ce numiți „informații interesante”, în afară de ceea ce știți deja.

Uitați-l, de fapt, în ciuda pretențiilor dvs., nu știți cum să răspundeți. Nu există nici un rău în asta, spune-o doar.
Care ar fi un răspuns interesant? O să vă spun și cred că va uimi pe toată lumea, ar fi pur și simplu un răspuns la întrebarea pe care v-am pus-o și pe care o evitați constant.

ah nu nu mă eschiv, dar mi-a scăpat, despre ce întrebare vorbești? :şoc:
0 x
A trece pentru un idiot în ochii unui prost este o plăcere gourmet. (Georges COURTELINE)

Mééé neagă că nu a mers la petreceri cu 200 de persoane și nici măcar nu a fost bolnav moiiiiiii (Guignol des bois)
ABC2019
expert Econologue
expert Econologue
posturi: 12927
Înregistrare: 29/12/19, 11:58
x 1008

Re: isteria vaccinului, ar trebui să vă vaccinați? Înțelegeți științific vaccinurile pentru a ajuta la luarea deciziilor




de ABC2019 » 25/07/21, 10:54

humus a scris:Îmi oferiți amnezie pentru răspunsul meu despre climă vs covid?
de ce să credem mai mulți oameni de știință din domeniul climei și cei ai covidului? În timp ce pentru tine este opusul.

pentru că nu mă poziționez în raport cu subiectul, ci în raport cu metoda și, în toate cazurile, sunt în favoarea figurilor cunoscute și atestate, atât.
0 x
A trece pentru un idiot în ochii unui prost este o plăcere gourmet. (Georges COURTELINE)

Mééé neagă că nu a mers la petreceri cu 200 de persoane și nici măcar nu a fost bolnav moiiiiiii (Guignol des bois)

Reveniți la "Sănătate și prevenire". Poluarea, cauzele și efectele riscurilor de mediu

Cine este conectat?

Utilizatorii care navighează în acest sens forum : Nici un utilizator înregistrat și oaspeți 262