Viața de zi cu zi a celor nevaccinați (Propaganda Provax)

Cum de a rămâne sănătos și de a preveni riscurile și consecințele asupra sănătății și a sănătății publice. Bolile profesionale, riscuri industriale (azbest, poluarea aerului, undele electromagnetice ...), de risc companie (stres la locul de muncă, suprasolicitarea de droguri ...) și individual (tutun, alcool ...).
Janic
expert Econologue
expert Econologue
posturi: 19224
Înregistrare: 29/10/10, 13:27
Locul de amplasare: Burgundia
x 3491

Re: Viața de zi cu zi a celor nevaccinați




de Janic » 16/08/21, 08:45

abcon
e bine că v-ați confirmat deja metoda, spuneți orice și apoi acuzați pe alții că o fac insultându-i, nu merită să adăugați mai multe, înțelegem : Mrgreen:
cu excepția faptului că s-ar putea să doriți să inversați lucrurile, acestea ajung să vă revină în față. Sunteți singurul proprietar al iluziilor pe care le numiți metode sau rahat, este o porcărie.
dar hei este adevărat că uneori sunt greu de scăpat de dependențe de ... curaj, ai toată simpatia mea.
și știi ceva despre asta, în curând cu 9.000 de amăgiri în rafale
0 x
"Noi facem știința cu fapte, cum ar fi făcând o casă cu pietre: dar o acumulare de fapte nu mai este o știință decât o grămadă de pietre este o casă" Henri Poincaré
ABC2019
expert Econologue
expert Econologue
posturi: 12927
Înregistrare: 29/12/19, 11:58
x 1008

Re: Viața de zi cu zi a celor nevaccinați




de ABC2019 » 16/08/21, 09:17

Janic a scris:abcon
e bine că v-ați confirmat deja metoda, spuneți orice și apoi acuzați pe alții că o fac insultându-i, nu merită să adăugați mai multe, înțelegem : Mrgreen:
cu excepția faptului că s-ar putea să doriți să inversați lucrurile, acestea ajung să vă revină în față. Sunteți singurul proprietar al iluziilor pe care le numiți metode sau rahat, este o porcărie.
dar hei este adevărat că uneori sunt greu de scăpat de dependențe de ... curaj, ai toată simpatia mea.
și știi ceva despre asta, în curând cu 9.000 de amăgiri în rafale

nimic de făcut, știi doar să faci asta .. du-te sărutări : Mrgreen:
0 x
A trece pentru un idiot în ochii unui prost este o plăcere gourmet. (Georges COURTELINE)

Mééé neagă că nu a mers la petreceri cu 200 de persoane și nici măcar nu a fost bolnav moiiiiiii (Guignol des bois)
Janic
expert Econologue
expert Econologue
posturi: 19224
Înregistrare: 29/10/10, 13:27
Locul de amplasare: Burgundia
x 3491

Re: Viața de zi cu zi a celor nevaccinați




de Janic » 16/08/21, 09:52

nimic de făcut, știi cum să faci asta ...
absolut tu!
0 x
"Noi facem știința cu fapte, cum ar fi făcând o casă cu pietre: dar o acumulare de fapte nu mai este o știință decât o grămadă de pietre este o casă" Henri Poincaré
Christophe
moderator
moderator
posturi: 79116
Înregistrare: 10/02/03, 14:06
Locul de amplasare: Planeta cu efect de seră
x 10972

Re: Viața de zi cu zi a celor nevaccinați (Propaganda Provax)




de Christophe » 16/08/21, 11:58

Viața mea de zi cu zi nu s-a schimbat prea mult, cu excepția faptului că economisesc câteva mii de euro pe an cheltuind mai mult în bistrouri și restaurante ...

Așa că economisesc și pot face alte lucruri. Cred că este bine și pentru sănătatea mea! : Lol: : Lol: : Lol: : Lol:

Mulțumesc covid, mulțumesc pentru permisul de sănătate!

În Sedan sâmbătă, 1 august însorit pentru regiune: terasele sunt fie goale (100% goale pentru unii!) Sau cel mult 50% pline ...> 60 de ani ...

ps: am completat titlul : Cheesy:
2 x

 


  • Subiecte similare
    Răspunsuri
    Vizualizări
    Ultimul mesaj

Reveniți la "Sănătate și prevenire". Poluarea, cauzele și efectele riscurilor de mediu

Cine este conectat?

Utilizatorii care navighează în acest sens forum : Nici un utilizator înregistrat și oaspeți 292