Adevăratul fir fără abuz.

Cum de a rămâne sănătos și de a preveni riscurile și consecințele asupra sănătății și a sănătății publice. Bolile profesionale, riscuri industriale (azbest, poluarea aerului, undele electromagnetice ...), de risc companie (stres la locul de muncă, suprasolicitarea de droguri ...) și individual (tutun, alcool ...).
Christophe
moderator
moderator
posturi: 79315
Înregistrare: 10/02/03, 14:06
Locul de amplasare: Planeta cu efect de seră
x 11040

Re: Adevăratul fir fără apel de nume.

de Christophe » 27/08/21, 14:49

ABC2019 a scris:În orice caz, datorită afișelor jignitoare pentru îmbunătățirea statisticilor mele: 100% din mesajele jignitoare provin de la persoane nevaccinate, o corelație impresionantă!


100% din comportamentul murdar provine de la oameni vaccinați, o corelație impresionantă (și îngrijorătoare...pentru ei)...
2 x
Avatar de l'Utilisateur
GuyGadeboisTheBack
expert Econologue
expert Econologue
posturi: 14928
Înregistrare: 10/12/20, 20:52
Locul de amplasare: 04
x 4343

Re: Adevăratul fir fără apel de nume.

de GuyGadeboisTheBack » 27/08/21, 15:37

Christophe a scris:
ABC2019 a scris:În orice caz, datorită afișelor jignitoare pentru îmbunătățirea statisticilor mele: 100% din mesajele jignitoare provin de la persoane nevaccinate, o corelație impresionantă!


100% din comportamentul murdar provine de la oameni vaccinați, o corelație impresionantă (și îngrijorătoare...pentru ei)...

„Statisticile mele”, „formula mea”, „subiectul meu”, „minciunile mele”, „erorile mele de calcul”, „rahatul meu”.... „TACĂ”!!!! : Mrgreen:
0 x
Avatar de l'Utilisateur
Obamot
expert Econologue
expert Econologue
posturi: 28725
Înregistrare: 22/08/09, 22:38
Locul de amplasare: regio genevesis
x 5538

Re: Adevăratul fir fără apel de nume.

de Obamot » 27/08/21, 15:44

Christophe a scris:100% din comportamentul murdar provine de la oameni vaccinați, o corelație impresionantă (și îngrijorătoare...pentru ei)...
Momentan putem compara acest joc salacios de „amuzant” cu situația „politique" din Franta.

Dacă celălalt Acron „a reușit” să-i împartă pe francezi, McKinsey crede că în acest fel își va câștiga realegerea?

O altă întrebare: există sinucideri la McKinsey.
Dernière édition alin Obamot 27 / 08 / 21, 15: 47, editate 1 ori.
0 x
ABC2019
expert Econologue
expert Econologue
posturi: 12927
Înregistrare: 29/12/19, 11:58
x 1008

Re: Adevăratul fir fără apel de nume.

de ABC2019 » 27/08/21, 15:47

Christophe a scris:
ABC2019 a scris:În orice caz, datorită afișelor jignitoare pentru îmbunătățirea statisticilor mele: 100% din mesajele jignitoare provin de la persoane nevaccinate, o corelație impresionantă!


100% din comportamentul murdar provine de la oameni vaccinați, o corelație impresionantă (și îngrijorătoare...pentru ei)...


Dacă insultele nu constituie un comportament murdar pentru tine, te putem numi cu calm un idiot? :P sau iti spun DAR TACI? : Mrgreen:
0 x
A trece pentru un idiot în ochii unui prost este o plăcere gourmet. (Georges COURTELINE)

Mééé neagă că nu a mers la petreceri cu 200 de persoane și nici măcar nu a fost bolnav moiiiiiii (Guignol des bois)
ABC2019
expert Econologue
expert Econologue
posturi: 12927
Înregistrare: 29/12/19, 11:58
x 1008

Re: Adevăratul fir fără apel de nume.

de ABC2019 » 27/08/21, 15:49

GuyGadeboisLeRetour a scris:
ABC2019 a scris: chiar și un vaccin eficient cu 90%, care afectează 60% din populație, cu un virus de două ori mai contagios, nu rezolvă toate problemele.

Ce se întâmplă dacă ai începe să vorbești franceză pentru o dată, în loc să vii cu propoziții inepte de care pari mândru, deși nu înseamnă nimic?

în ce nu înțelegi
* un vaccin eficient la 90%
* cu 60% din vaccinați
* și un virus de două ori mai contagios?

:şoc:
0 x
A trece pentru un idiot în ochii unui prost este o plăcere gourmet. (Georges COURTELINE)

Mééé neagă că nu a mers la petreceri cu 200 de persoane și nici măcar nu a fost bolnav moiiiiiii (Guignol des bois)
ABC2019
expert Econologue
expert Econologue
posturi: 12927
Înregistrare: 29/12/19, 11:58
x 1008

Re: Adevăratul fir fără apel de nume.

de ABC2019 » 27/08/21, 15:51

Christophe a scris:
ABC2019 a scris:nu rezolvă toate problemele.


BUN ! Dar atunci de ce este vândut abonamentul de sănătate drept „miraculos” de către păpușii noștri?

Ce vrei să spui prin miraculos?
chiar și cu abonamentul de sănătate, trebuie să ții masca pe când nu mănânci, deci nu e miraculos...
În plus, permisul de sănătate nu este identificat cu vaccinul.
Dernière édition alin ABC2019 27 / 08 / 21, 15: 51, editate 1 ori.
0 x
A trece pentru un idiot în ochii unui prost este o plăcere gourmet. (Georges COURTELINE)

Mééé neagă că nu a mers la petreceri cu 200 de persoane și nici măcar nu a fost bolnav moiiiiiii (Guignol des bois)
Christophe
moderator
moderator
posturi: 79315
Înregistrare: 10/02/03, 14:06
Locul de amplasare: Planeta cu efect de seră
x 11040

Re: Adevăratul fir fără apel de nume.

de Christophe » 27/08/21, 15:51

ABC2019 a scris:Dacă insultele nu constituie un comportament murdar pentru tine, te putem numi cu calm un idiot? :P sau iti spun DAR TACI? : Mrgreen:


Referitor la tine, DA! Și bham în fața ta!!

Ți-am spus deja: probabil că tu ești cel care primește cele mai multe insulte pe această temă forum Sunt bine...dar în loc să faci calimeroul...fă-ți autoexaminarea!
0 x
ABC2019
expert Econologue
expert Econologue
posturi: 12927
Înregistrare: 29/12/19, 11:58
x 1008

Re: Adevăratul fir fără apel de nume.

de ABC2019 » 27/08/21, 15:54

Christophe a scris:
ABC2019 a scris:Dacă insultele nu constituie un comportament murdar pentru tine, te putem numi cu calm un idiot? :P sau iti spun DAR TACI? : Mrgreen:


Referitor la tine, DA! Și bham în fața ta!!

Este dezgustător pentru tine, dar nu pentru mine? Se numește discriminare!
Ți-am spus deja: probabil că tu ești cel care primește cele mai multe insulte pe această temă forum Sunt bine...dar în loc să faci calimeroul...fă-ți autoexaminarea!


de cand discriminarea a fost vina celor discriminati?

Știu foarte bine de ce sunt insultat, pentru că ei nu știu cum să răspundă altfel la argumentele mele - dacă ar avea argumente bune, le-ar da în loc să mă jignească constant.

Deci examenul meu de conștiință îmi spune că trebuie să fiu pe calea cea bună

Și bham în fața ta : Mrgreen:
0 x
A trece pentru un idiot în ochii unui prost este o plăcere gourmet. (Georges COURTELINE)

Mééé neagă că nu a mers la petreceri cu 200 de persoane și nici măcar nu a fost bolnav moiiiiiii (Guignol des bois)
Christophe
moderator
moderator
posturi: 79315
Înregistrare: 10/02/03, 14:06
Locul de amplasare: Planeta cu efect de seră
x 11040

Re: Adevăratul fir fără apel de nume.

de Christophe » 27/08/21, 16:02

ABC2019 a scris:de cand discriminarea a fost vina celor discriminati?


A trata un idiot nu este discriminare, este luciditate! : Lol: : Lol: : Lol:

ABC2019 a scris:Știu foarte bine de ce sunt insultat, pentru că ei nu știu cum să răspundă altfel la argumentele mele - dacă ar avea argumente bune, le-ar da în loc să mă jignească constant.

Deci examenul meu de conștiință îmi spune că trebuie să fiu pe calea cea bună

Și bham în fața ta : Mrgreen:


Și pur și simplu ignori argumentele care ți se lipesc!

Începeți prin a răspunde observației pe care v-am făcut-o în această dimineață despre metodologia dvs. științifică cu geometrie variabilă.
0 x
Avatar de l'Utilisateur
GuyGadeboisTheBack
expert Econologue
expert Econologue
posturi: 14928
Înregistrare: 10/12/20, 20:52
Locul de amplasare: 04
x 4343

Re: Adevăratul fir fără apel de nume.

de GuyGadeboisTheBack » 27/08/21, 16:03

ABC2019 a scris:Și bham în fața ta : Mrgreen:

Care sunt unele insulte (mai mult decât meritate de când te-ai înregistrat la asta forum) împotriva ta, în comparație cu minciunile, condescendența și disprețul pe care le arăți, manipulările tale rușinoase, calculele tale false, felul în care deturgi totul pentru a evita să vorbești despre probleme, narcisismul tău insuportabil, pepenele pe care îl arăți, aroganța ta, prostia ta permanentă , reaua ta credință recurentă, argumentele tale autoritare, pretenția ta, incompetența ta? Nimic, ACEL DALLE ...
Și bham, în fundul tău : Mrgreen:
0 x

 


  • Subiecte similare
    Răspunsuri
    Vizualizări
    Ultimul mesaj

Reveniți la "Sănătate și prevenire". Poluarea, cauzele și efectele riscurilor de mediu

Cine este conectat?

Utilizatorii care navighează în acest sens forum : sicetaitsimple și oaspeții 306