Clubul de comedie „amuzant”

Evoluțiile din forums și site-ul. Umor și convivialitate între membrii forum - Tout est anything - Prezentarea de noi membri înregistrați Relaxare, timp liber, timp liber, sport, vacanțe, pasiuni ... Ce faceți cu timpul liber? Forum schimburi de pasiuni, activități, agrement ... creative sau recreative! Publicați-vă anunțurile. Anunțuri, acțiuni cibernetice și petiții, site-uri interesante, calendar, evenimente, târguri, expoziții, inițiative locale, activități de asociație .... Nu vă rugăm să faceți publicitate pur comercială.
Avatar de l'Utilisateur
Obamot
expert Econologue
expert Econologue
posturi: 28725
Înregistrare: 22/08/09, 22:38
Locul de amplasare: regio genevesis
x 5538

Clubul de comedie „amuzant”




de Obamot » 05/09/21, 14:24

Clubul de comedie „amuzant”

Cine sunt Clubul „amuzant” :?:
Este informală, ideea s-a născut din insistența ABC2019 de a pune oamenii în „grupuri” ...
Aici nu există contururi definite, deși unele sunt constante în timp prin prezența lor (vezi semnătura mea ...)
Nu este nevoie să le citez, se vor recunoaște reciproc ...!

Aproape toți cei care, la un moment dat sau altul, prin comportamentul lor sau prin ceea ce au postat, se regăsesc acolo: chiar și eu.

Au trecut zece luni când „cei amuzanți” ne pompează aerul!
Au trecut zece luni când cei amuzanți spun totul și opusul lor!

Scopul acestui thread este de a:
- postează dovezile care arată unde au greșit complet!

De ce acest fir?
În primul rând pentru că scopul „celor amuzanți” nu este de a stabili adevărul, ci contradicția
Pentru că „cei amuzanți” pun constant pe masă subiectele pe care s-au plantat. Și având în vedere inundațiile lor permanente de subiecți, era nevoie de un fir care să adune dovezile minciunilor și manipulărilor lor. Pentru a le trimite înapoi aici.
Pentru a-și aminti minciunile și manipulările lor.
Să ne amintim cât a durat neglijarea lor.
Pentru că sunt în negare.
Pentru că trebuie să ieșim din această spirală a bolilor gripale care afectează într-adevăr doar 0,2 până la 0,5% din populație (sare. Îngrijire)

0 x
Avatar de l'Utilisateur
Exnihiloest
expert Econologue
expert Econologue
posturi: 5365
Înregistrare: 21/04/15, 17:57
x 660

Re: Clubul de comedie „amuzant”




de Exnihiloest » 05/09/21, 18:06

Obamot a scris:...
De ce acest fir?
În primul rând pentru că scopul „celor amuzanți” nu este de a stabili adevărul, ci contradicția
Încercare de intenție.

Pentru că „amuzanții” pun constant pe masă subiectele pe care s-au plantat.
Acest lucru este greșit.

Pentru a-și aminti minciunile și manipulările lor.
Pentru că sunt în negare.
Afirmații gratuite


Deci fir inutil.

Esti amuzant!
0 x
Avatar de l'Utilisateur
GuyGadeboisTheBack
expert Econologue
expert Econologue
posturi: 14825
Înregistrare: 10/12/20, 20:52
Locul de amplasare: 04
x 4302

Re: Clubul de comedie „amuzant”




de GuyGadeboisTheBack » 05/09/21, 18:24

Exnihiloest a scris:
Obamot a scris:...
De ce acest fir?
În primul rând pentru că scopul „celor amuzanți” nu este de a stabili adevărul, ci contradicția
Încercare de intenție. <<< Găsirea

Pentru că „amuzanții” pun constant pe masă subiectele pe care s-au plantat.
Acest lucru este greșit. <<< Acest lucru este cu adevărat adevărat atunci când vine vorba de Blédina, care continuă să pună prostii falsi pe covor de multe ori.

Pentru a-și aminti minciunile și manipulările lor.
Pentru că sunt în negare.
Afirmații gratuite <<< Constatări din nou, dovezi, dovezile sunt acolo.


Deci fir inutil.<<< 100% dintre voi sunt

Esti amuzant!<<< Este cel care spune cine este ... : Roll: un mic terci înainte de a vă schimba scutecul?
1 x
ABC2019
expert Econologue
expert Econologue
posturi: 12927
Înregistrare: 29/12/19, 11:58
x 1008

Re: Clubul de comedie „amuzant”




de ABC2019 » 05/09/21, 18:56

Exnihiloest a scris:Afirmații gratuite


Deci fir inutil.

Esti amuzant!

singura utilizare a acestui fir va fi confirmarea faptului că JOGGER știe doar să scoată insulte la lanț, dar fără a da vreodată argumente reale. Dar asta, știam deja ...
0 x
A trece pentru un idiot în ochii unui prost este o plăcere gourmet. (Georges COURTELINE)

Mééé neagă că nu a mers la petreceri cu 200 de persoane și nici măcar nu a fost bolnav moiiiiiii (Guignol des bois)
Avatar de l'Utilisateur
Obamot
expert Econologue
expert Econologue
posturi: 28725
Înregistrare: 22/08/09, 22:38
Locul de amplasare: regio genevesis
x 5538

Re: Clubul de comedie „amuzant”




de Obamot » 05/09/21, 19:08

Și iată-l, se face demonstrația: „amuzant”Sunt acolo pentru a înșela dezbaterile pe care nu le plac
Este chiar patologic pentru ei ...!

Da, am crezut că acest fir nu le va plăcea :D

Dacă doriți să scăpați de sub control, mergeți la banda TD aici: sănătate-prevenirea poluării / le-fil-sans-injures-t16974-130.html

Mulțumesc pentru ceilalți, pentru postează aici doar reamintirea faptelor remarcabile în care au fost ilustrate „cele amuzante” în gafele lor din ultimele 18 luni - nu le răspundeți, le va face picioarele - va exista un PACHET de lucruri ascunse în dulapuri care vor ieși (nu răspundeți dacă protestează: cui îi pasă, de fiecare dată când Fă-o, va fi o formă de mărturisire a înșelăciunilor lor: Așadar, NU RĂSPUNS, ne va face FERICIȚI: NE VA FĂCĂ PIERDE SA RÂDEM: ACEASTA ESTE „AMUNATUL” : Mrgreen: : Mrgreen: : Mrgreen:

Voi cere chiar moderare să elimin - din când în când - postările care vor fi în afara subiectului firului.
Vom înscrie și ZOU ... : Cheesy:
0 x
Janic
expert Econologue
expert Econologue
posturi: 19224
Înregistrare: 29/10/10, 13:27
Locul de amplasare: Burgundia
x 3491

Re: Clubul de comedie „amuzant”




de Janic » 06/09/21, 10:21

singura utilizare a acestui fir va fi confirmarea faptului că JOGGER știe doar să arunce insulte [*] în lanț, dar fără a da vreodată argumente reale. Dar asta, știam deja ...
singura inutilitate a acestui bozo va fi aceea de a confirma că cei amuzanți știu doar să arunce în lanț, dar fără a da vreodată argumente reale. Dar asta, știam deja ...

[*] din fericire, ne-ați alăturat în cele din urmă în acest exercițiu, oh, cât de greu, să plasați „blasfemie” făcând parte din expresiile curente acceptate în prezent. Vă rugăm să rețineți că nu are loc oriunde sau oricum, va trebui să învățați cu maeștrii din această artă.
0 x
"Noi facem știința cu fapte, cum ar fi făcând o casă cu pietre: dar o acumulare de fapte nu mai este o știință decât o grămadă de pietre este o casă" Henri Poincaré
Avatar de l'Utilisateur
Obamot
expert Econologue
expert Econologue
posturi: 28725
Înregistrare: 22/08/09, 22:38
Locul de amplasare: regio genevesis
x 5538

Re: Clubul de comedie „amuzant”




de Obamot » 06/09/21, 14:54

(skritch, skritch, skritch !!) Aici Londra!

Iată mesajele zilei ... pentru „amuzanți”

Colaaaaa ... chipsuri de cartofi și alte MacDo

INAINTE DE:

https://www.tiktok.com/@bubbleteababydo ... 2979330310 (faceți clic pe fotografie pentru a vedea videoclipul)

DUPĂ (cu sau fără vaccin => la ce alegeri „nevinovate” te conduc ...)

D8499AAB-EC02-4BF4-A8EA-1B9903395A12.jpeg
D8499AAB-EC02-4BF4-A8EA-1B9903395A12.jpeg (200.33 KiB) Vizualizat de 3071 ori
ACC242FE-DFD3-447E-B41F-575F31A84746.jpeg
ACC242FE-DFD3-447E-B41F-575F31A84746.jpeg (252.84 KiB) Vizualizat de 3071 ori


Capito?

Înțelegeți că pseudo-vaccinurile sunt inutile și că trebuie să facem prevenire? (Zero post de la tine pe el)
Înțelegi că postezi curbe aiurea care sunt inutile?
(Mii de postări inutile de la dvs. despre asta)

Gaseste greseala...
0 x
Avatar de l'Utilisateur
Exnihiloest
expert Econologue
expert Econologue
posturi: 5365
Înregistrare: 21/04/15, 17:57
x 660

Re: Clubul de comedie „amuzant”




de Exnihiloest » 06/09/21, 23:08

Obamot a scris:...
...
Înțelegeți că pseudo-vaccinurile sunt inutile și că trebuie să facem prevenire?

Cred că am mers la McDonald's de 2 sau 3 ori în viața mea.
Este serios doctor?

Știu de 2 sau 3 persoane slabe care nu au fost niciodată acolo și care au murit din cauza COVID. Ar fi mers acolo în secret?
Explicați-ne totul, doctore.
0 x
Janic
expert Econologue
expert Econologue
posturi: 19224
Înregistrare: 29/10/10, 13:27
Locul de amplasare: Burgundia
x 3491

Re: Clubul de comedie „amuzant”




de Janic » 07/09/21, 07:50

prost
Știu de 2 sau 3 persoane slabe care nu au fost niciodată acolo și care au murit din cauza COVID. Ar fi mers acolo în secret?
Explicați-ne totul, doctore.
ne explică totul despre cei nevaccinați, nu morți din covid și cei morți vaccinați din covid, în ciuda tuturor!
0 x
"Noi facem știința cu fapte, cum ar fi făcând o casă cu pietre: dar o acumulare de fapte nu mai este o știință decât o grămadă de pietre este o casă" Henri Poincaré
ABC2019
expert Econologue
expert Econologue
posturi: 12927
Înregistrare: 29/12/19, 11:58
x 1008

Re: Clubul de comedie „amuzant”




de ABC2019 » 07/09/21, 07:58

Exnihiloest a scris:
Obamot a scris:...
...
Înțelegeți că pseudo-vaccinurile sunt inutile și că trebuie să facem prevenire?

Cred că am mers la McDonald's de 2 sau 3 ori în viața mea.
Este serios doctor?

Știu de 2 sau 3 persoane slabe care nu au fost niciodată acolo și care au murit din cauza COVID. Ar fi mers acolo în secret?
Explicați-ne totul, doctore.

exnihilo, îți sugerez să nu răspunzi pe acest fir, deoarece oricum nu este nimic de postat acolo, în afară de jignirile lor obișnuite, el va muri frumoasa sa moarte destul de repede. Există o mulțime de alte fire deschise în care vă puteți da argumentele.
0 x
A trece pentru un idiot în ochii unui prost este o plăcere gourmet. (Georges COURTELINE)

Mééé neagă că nu a mers la petreceri cu 200 de persoane și nici măcar nu a fost bolnav moiiiiiii (Guignol des bois)

 


  • Subiecte similare
    Răspunsuri
    Vizualizări
    Ultimul mesaj

Întoarceți-vă la „Bistroul: viața site-ului, timp liber și relaxare, umor și convivialitate și Anunțuri”

Cine este conectat?

Utilizatorii care navighează în acest sens forum : Nici un utilizator înregistrat și oaspeți 277