Urme negre sub conducta de evacuare a cazanului pe peleți

Energiile regenerabile, cu excepția energiei solare electrice sau termice (a se vedeaforums dedicat mai jos): turbine eoliene, energii marine, hidraulice și hidroelectrice, biomasă, biogaz, energie geotermală profundă etc.
sicetaitsimple
expert Econologue
expert Econologue
posturi: 9839
Înregistrare: 31/10/16, 18:51
Locul de amplasare: Normandia de Jos
x 2677

Re: Urme negre sub conducta de evacuare a cazanului pe peleți




de sicetaitsimple » 16/02/23, 19:13

Christophe a scris:Mă întreb dacă nu ar fi necesară o epurare stalinistă! : Mrgreen:

Suntem în afara subiectului, dar voi continua...
„Epurarea ta stalinistă”, a avut deja loc, prin otrăvire.
Așa cum am scris acum câteva zile pe nu-mi amintesc ce thread, practic nu există mai mult de o duzină de „gugus”, inclusiv cei doi moderatori și eu, care continuăm să intervin destul de regulat pe This forum.
Daca vrei sa te convingi, parcurge lista de ""membri" si bifeaza-i pe cei pe care nu i-ai mai vazut de un an sau doi. Vei vedea ca este mult mai mult decat exodul "grădinarilor" care a urmat plecarii. lui Didier.

Dacă ți se potrivește ca audiență, bine... Dacă speri să crească, trebuie să cureți și să cureți efectiv nu neapărat difuzoarele, ci mesajele lor inutile sau jignitoare, ai 4 exemple concrete de această dimineață, în 1 /2h. Interdicția temporară cu constatarea ulterioară a nerecidivei este cu siguranță un instrument bun pentru a face acest lucru.
Pentru ca sincer, tipul care da intamplator la Econologie si vede asta, daca este un tip "normal", inchide imediat....
Nu trebuie să fiu normal... dar îmi spun că poate nu totul este pierdut?
2 x
GEK
Înțeleg econologia
Înțeleg econologia
posturi: 101
Înregistrare: 19/11/16, 09:40
Locul de amplasare: Holtzheim (67810)
x 28

Re: Urme negre sub conducta de evacuare a cazanului pe peleți




de GEK » 17/02/23, 12:51

Acest exod trebuie să fi fost și el destul de masiv, firele de pe grădinile de legume leneșe erau foarte bogate în informații și membri. Am descoperit forum prin asta ca multe altele cred.
0 x

Înapoi la "Hidraulică, turbine eoliene, energie geotermală, energii marine, biogaz ..."

Cine este conectat?

Utilizatorii care navighează în acest sens forum : Bing [Bot] și oaspeții 123