[Rezolvat: fluturi vârtej] Ce este asta la un motor Saab 1.9 TiD (mică scurgere de ulei pe chiulasă)?

Transport și noi de transport: energia, poluarea, motor, concept, vehicule hibride, prototipuri, controlul poluării, reglementările privind emisiile, taxa. nu moduri de transport individuale: transport, organizare, carsharing sau carpooling. Transportul fără sau cu mai puțin ulei.
Avatar de l'Utilisateur
Obamot
expert Econologue
expert Econologue
posturi: 28725
Înregistrare: 22/08/09, 22:38
Locul de amplasare: regio genevesis
x 5538

Re: [Rezolvat: fluturi vârtej] Ce este asta la un motor Saab 1.9 TiD (scurgere mică de ulei pe chiulasă)?




de Obamot » 31/03/23, 18:42

Pffff dovada? : Cheesy: LooooooooooooL
0 x
Ahmed
expert Econologue
expert Econologue
posturi: 12309
Înregistrare: 25/02/08, 18:54
Locul de amplasare: Burgundia
x 2970

Re: [Rezolvat: fluturi vârtej] Ce este asta la un motor Saab 1.9 TiD (scurgere mică de ulei pe chiulasă)?




de Ahmed » 31/03/23, 18:49

Când iubești, ai mereu 20 de ani... dar 22 este încă bine! : Wink:
Mai în serios, Christophe are dreptate să se protejeze de infelicitatea venită din Helvetia.
2 x
- Mai presus de toate, nu credeți ce vă spun.
Avatar de l'Utilisateur
Obamot
expert Econologue
expert Econologue
posturi: 28725
Înregistrare: 22/08/09, 22:38
Locul de amplasare: regio genevesis
x 5538

Re: [Rezolvat: fluturi vârtej] Ce este asta la un motor Saab 1.9 TiD (scurgere mică de ulei pe chiulasă)?




de Obamot » 31/03/23, 20:43

Ahmed: dacă găsești că 20/22 de ani de pedeapsă este o durată „proporțională” — pentru greșelile pe care nu le-am comis, ci doar suspiciuni — toată lumea va trebui să se ocupe de cazul tău de capo-facho în mod corespunzător : Wink: și pentru o dată sunt pe fund cum se spune :şoc:

În lipsa probelor, sancțiunile ar trebui ridicate, când îi vedem pe cei care încalcă neobosit regulamentele fo-fo. : Evil:
0 x
Christophe
moderator
moderator
posturi: 79374
Înregistrare: 10/02/03, 14:06
Locul de amplasare: Planeta cu efect de seră
x 11064

Re: [Rezolvat: fluturi vârtej] Ce este asta la un motor Saab 1.9 TiD (scurgere mică de ulei pe chiulasă)?




de Christophe » 01/04/23, 11:16

Macro a scris:Este o benzină care funcționează cu gaz... Nimic de-a face cu păcură...


Ce zici de al meu? Ce parere aveti dupa 2700 km?
0 x
Ahmed
expert Econologue
expert Econologue
posturi: 12309
Înregistrare: 25/02/08, 18:54
Locul de amplasare: Burgundia
x 2970

Re: [Rezolvat: fluturi vârtej] Ce este asta la un motor Saab 1.9 TiD (scurgere mică de ulei pe chiulasă)?




de Ahmed » 01/04/23, 12:06

Puteți căuta oricând pe firul „Ce să faceți cuObamot?", nu veți găsi nicio intervenție din partea mea pentru o alungare sau altă sancțiune (sau chiar degeaba).
Ți-a dispărut simțul umorului până la punctul de a nu percepe cu ochiul care mi-a încheiat fraza?
În ceea ce privește Christophe, L-am lăsat firesc să fie singurul judecător al nivelului de protecție care trebuie ridicat împotriva recriminărilor tale necontenite cu el.

Fizica distractivă: ia o afirmație deobaGPT, înmuiați-l în realitate și urmăriți cât de repede se dizolvă... : Lol:
2 x
- Mai presus de toate, nu credeți ce vă spun.
Christophe
moderator
moderator
posturi: 79374
Înregistrare: 10/02/03, 14:06
Locul de amplasare: Planeta cu efect de seră
x 11064

Re: [Rezolvat: fluturi vârtej] Ce este asta la un motor Saab 1.9 TiD (scurgere mică de ulei pe chiulasă)?




de Christophe » 01/04/23, 12:09

Noroc că nu ai scris: când noi s'place! : Mrgreen:
1 x
Avatar de l'Utilisateur
Obamot
expert Econologue
expert Econologue
posturi: 28725
Înregistrare: 22/08/09, 22:38
Locul de amplasare: regio genevesis
x 5538

Re: [Rezolvat: fluturi vârtej] Ce este asta la un motor Saab 1.9 TiD (scurgere mică de ulei pe chiulasă)?




de Obamot » 01/04/23, 12:41

De când se dau sancțiuni cu un vot la care răspunde doar un recidivător multiplu și fără a fi emis un avertisment?
Ahmed a scris: În mod firesc, l-am lăsat singur să judece nivelul de protecție care trebuie ridicat
dar in ce ma implic? Un PM trebuie să rămână privat.
Am spus că am blocat Humus, el nu s-a certat.
Deci cum as puteaau schimburi de PM (imaginare) cu el?„Ești greoi, am făcut ce era necesar pentru a clarifica o situație și a trebuit făcut și s-a dovedit a fi o situație de "porecla dubla". Și așa mi se mulțumește?
Ceea ce faci este ceea ce spui că nu faci.
0 x
Ahmed
expert Econologue
expert Econologue
posturi: 12309
Înregistrare: 25/02/08, 18:54
Locul de amplasare: Burgundia
x 2970

Re: [Rezolvat: fluturi vârtej] Ce este asta la un motor Saab 1.9 TiD (scurgere mică de ulei pe chiulasă)?




de Ahmed » 01/04/23, 14:18

Nu e nevoie de indiscreții pentru a înțelege că ești genul care îți răspândește recriminațiile de îndată ce cineva se opune puțin convingerilor tale.
1 x
- Mai presus de toate, nu credeți ce vă spun.
Avatar de l'Utilisateur
GuyGadeboisTheBack
expert Econologue
expert Econologue
posturi: 14980
Înregistrare: 10/12/20, 20:52
Locul de amplasare: 04
x 4371

Re: [Rezolvat: fluturi vârtej] Ce este asta la un motor Saab 1.9 TiD (scurgere mică de ulei pe chiulasă)?




de GuyGadeboisTheBack » 01/04/23, 14:18

Și când în plus, există. Fără îndoială! : Mrgreen:
1 x
Christophe
moderator
moderator
posturi: 79374
Înregistrare: 10/02/03, 14:06
Locul de amplasare: Planeta cu efect de seră
x 11064

Re: [Rezolvat: fluturi vârtej] Ce este asta la un motor Saab 1.9 TiD (scurgere mică de ulei pe chiulasă)?




de Christophe » 01/04/23, 14:36

Vă rog să vă opriți!!
0 x

Înapoi la "Transport nou: inovații, motoare, poluare, tehnologii, politici, organizare ..."

Cine este conectat?

Utilizatorii care navighează în acest sens forum : Nici un utilizator înregistrat și oaspeți 153