Aveți nevoie de ajutor și răspuns pentru motorul pantone

Editări și modificări ale motoarelor, experiențe diferite, descoperiri si idei.
pataclack
Descopesc econologia
Descopesc econologia
posturi: 1
Înregistrare: 06/05/08, 09:56

Aveți nevoie de ajutor și răspuns pentru motorul pantone




de pataclack » 16/05/08, 09:42

Bună ziua ... Tocmai am cumpărat o mașină nouă ... un rio5 din 2008. Mă întrebam dacă este posibil să instalez un motor pantone pe mașina mea. De asemenea, mă întrebam dacă aceasta este o idee bună, deoarece am o garanție a producătorului de 5 ani. De asemenea, mă întrebam dacă acest lucru cauzează o problemă cu asigurarea auto. În cele din urmă ... aș vrea să știu dacă cineva este capabil să o facă și are facilitățile de a o face pentru că nu știu cum să o fac. Vă mulțumesc pentru ajutor

Pataclack
0 x
Christophe
moderator
moderator
posturi: 79323
Înregistrare: 10/02/03, 14:06
Locul de amplasare: Planeta cu efect de seră
x 11042




de Christophe » 16/05/08, 14:22

0 x
întuneric
Descopesc econologia
Descopesc econologia
posturi: 3
Înregistrare: 16/05/08, 12:12

Re




de întuneric » 19/05/08, 14:37

Iată-mă și eu. Am postat o întrebare despre asta forum, Mi s-a spus ceva fals, acum oamenii își iau prea mult timp să răspundă, este folosit căutare și întrebare!
Mult noroc pentru tine, omule!
0 x
os
Înțeleg econologia
Înțeleg econologia
posturi: 54
Înregistrare: 11/11/05, 14:28
x 8




de os » 19/05/08, 14:50

Mă întrebam dacă aceasta este o idee bună, deoarece am o garanție a producătorului de 5 ani


Cred că răspunsul este în întrebarea ta. Ar fi păcat dacă nu mai aveți garanția producătorului pentru un ansamblu pantone cu rezultate incerte.
În plus, la cea mai mică mare problemă cu asigurătorul dvs., dacă ar exista o expertiză, aceștia ar face totul pentru a nu plăti evocând neaprobarea procesului.

Mi s-a spus ceva fals, acum oamenii își iau prea mult timp să răspundă, este folosit să caute și să întrebe!


Cred că există suficiente informații pe acest site pentru a găsi fericirea ... Trebuie doar să te descurci! :P
0 x
Către a șasea dispariție a vieții pe Pământ?
Andre
Motorul de căutare Pantone
Motorul de căutare Pantone
posturi: 3787
Înregistrare: 17/03/05, 02:35
x 12

Re:Re




de Andre » 19/05/08, 22:28

bonjour
darno a scris:Iată-mă și eu. Am postat o întrebare despre asta forum, Mi s-a spus ceva fals, acum oamenii își iau prea mult timp să răspundă, este folosit căutare și întrebare!
Mult noroc pentru tine, omule!


Mi se pare că există suficient tutorial, planuri cu dimensiuni și explicații pe forum pentru a realiza un ansamblu de dopare a apei.


Bună ziua ... Tocmai am cumpărat o mașină nouă ... un rio5 din 2008. Mă întrebam dacă este posibil să instalez un motor pantone pe mașina mea. De asemenea, mă întrebam dacă aceasta este o idee bună, deoarece am o garanție a producătorului de 5 ani. De asemenea, mă întrebam dacă acest lucru cauzează o problemă cu asigurarea auto. În cele din urmă ... aș vrea să știu dacă cineva este capabil să o facă și are facilitățile de a o face pentru că nu știu cum să o fac. Vă mulțumesc pentru ajutor


Apropo, când un băiat vorbește despre o mașină nouă, garanție, legalitate, asigurare ...
Nu sunt înclinat să-l sfătuiesc să nu atingă acest lucru. în plus, dacă nu este echipat sau transportat pentru a deschide capota des.


André
0 x
Avatar de l'Utilisateur
denis.m21
Descopesc econologia
Descopesc econologia
posturi: 1
Înregistrare: 22/05/08, 23:42
Locul de amplasare: dijon




de denis.m21 » 23/05/08, 09:27

Ce să mai răspund?
Nu sunt sigur că acest domn a pus o întrebare reală
A vrut, cred, doar să reacționeze. : Evil:
0 x
Există o grupare de pantoni pe Dijon sau Dole?

 


  • Subiecte similare
    Răspunsuri
    Vizualizări
    Ultimul mesaj

Reveniți la "Injecția apei în motoare: ansambluri și experimente"

Cine este conectat?

Utilizatorii care navighează în acest sens forum : Nici un utilizator înregistrat și oaspeți 125