Revitalizarea apei

Lucrări referitoare la apă sanitară sau sanitară (caldă, rece, curată sau folosită). Gestionarea, accesul și utilizarea apei la domiciliu: foraj, pompare, puțuri, rețea de distribuție, tratare, salubrizare, recuperare a apei de ploaie. Procese de recuperare, filtrare, depoluare, depozitare. Repararea pompelor de apă. Gestionați, utilizați și economisiți apă, desalinizare și desalinizare, poluare și apă ...
Andre
Motorul de căutare Pantone
Motorul de căutare Pantone
posturi: 3787
Înregistrare: 17/03/05, 02:35
x 12




de Andre » 06/08/08, 05:11

bonjour


Dacă intrați pe google: schauberger, vortex, veți găsi o mulțime de informații despre modul de stimulare a apei, aceasta este făcută și de ozon.


La începutul postării, dacă nu vorbește despre farfuria zburătoare? sau păstrăvul care se ridică în vârtej?

André
0 x
jonule
expert Econologue
expert Econologue
posturi: 2404
Înregistrare: 15/03/05, 12:11




de jonule » 06/08/08, 10:13

p'tit pierrot a scris:
> puteți vedea că nu doriți să distribuiți!

dar da, dar da ...
de aceea am creat 2 site-uri și o asociație ....

Vă povestesc despre ACEST site.

> de ce ar trebui să devenim membri pentru a avea informații despre apa de ploaie?

site-ul meu este gratuit și acces gratuit !!
este greșit că trebuie să vă înregistrați pentru a avea acces la date, acest lucru nu este cazul pe site-ul meu: deja o diferență între noi 2.

p'tit pierrot a scris:acest lucru îmi permite pur și simplu să apreciez interesul site-ului și o parte din conținutul acestuia ...

dacă ați ști valoarea a ceea ce faceți, nu ați avea nevoie de ea, voi ați vorbit despre listarea la bursă și cumpărarea media, nu eu ...

p'tit pierrot a scris:
asta cred că atât. după ce, în afară de a spune nu, ar trebui să explicăm de ce nu-l găsești?

încă o dată, dacă nu știi cum să faci distincția între „filtrul de nisip” și „prefiltrul coșului” ... nu mă pot abține ...., dar prefiltrul coșului meu rămâne și va rămâne un prefiltru coș ...!

da da cum vrei, dar nu sunt sigur că ai înțeles interesul unei prefiltrări cu nisip ...

p'tit pierrot a scris:
dacă vrei să mă ataci, asta nu mă surprinde în mintea ta, liber pentru tine să-ți petreci timpul în asta, mai degrabă decât să împărtășești.

ce stii despre mintea mea ... !! ??
și așa cum am spus deja ..., aveți o concepție foarte particulară și foarte personală a termenului „partajare” .... !!!! :şoc:

trebuie doar să întrebați ceilalți membri, idee foarte bună.

p'tit pierrot a scris:
dar atâta timp cât nu dați explicații credibile cu rezultatele a ceea ce ați propus, nu veți fi credibili, îl așteptăm pe cel care o va face.

idiotul mic merge ....
Deci, într-adevăr nu aveți nicio noțiune de respect și cu atât mai puțin de „respectarea angajamentelor pe care le aveți față de ceilalți” ....
imi pare foarte rau ....
Am un „contract” față de membrii asociației mele și intenționez să-l respect .. !!
și dacă îți place sau nu ... !!!
dacă nu ești capabil să înțelegi asta ... mergi pe drumul tău și uită de mine!

și politicos cu asta! ai pierdut ;-)
În orice caz văd cum ești cu ceilalți și acum este rândul nostru să-ți spunem: „oh dragă, te iei ușor acum și rămâi politicos, site-ul tău de filtrare a apei și sistemele tale comerciale suntem 'en carre': ți se potrivește asta?

ar trebui să arăți mai mult respect față de membrii care s-au dovedit deja, ceea ce nu este cazul tău.

fii atent, rămâi politicos, altfel facem ca și tine, îl chemăm pe moderator : Cheesy: pffffff .............
0 x
p'tit pierrot
Bun econolog!
Bun econolog!
posturi: 214
Înregistrare: 30/09/06, 21:23
Locul de amplasare: Regiunea Sud-Vest




de p'tit pierrot » 06/08/08, 11:39

bonjour,

si in sfarsit, cateva precizari, pentru ca nu mai pot suporta minciunile tale .. !!

jonule a scris:"site-ul meu are acces gratuit și acces gratuit !!"
e greșit trebuie să vă înregistrați pentru a avea acces la date,

oprește-ți prostii acum !!
Nu sunt sigur că este de fapt mon site-ul despre care vorbiți, dar invit pe toată lumea să verifice singuri asta mon site-ul este gratuit și acces deschis !! , și că doar 3 secțiuni (cred) sunt în accesul membrilor, care pot fi achiziționate în 2 minute și, de asemenea, gratuit, desigur!

jonule a scris:site-ul dvs. privind filtrarea apei și sistemele comerciale

Ce vrei sa spui „site-ul dvs. și sistemele dvs. comerciale” .. ???
Vă reamintesc că nu sunt agent de vânzări ....
și nu veniți și distrați-vă implicând ..... !!

jonule a scris:ar trebui să arăți mai mult respect față de membrii care s-au dovedit deja, ceea ce nu este cazul tău.

cu siguranță nu pentru mine îmi dai lecții de respect, nu știi despre ce vorbești .. !!
și m-am dovedit deja, copilule, și în domeniu .... și nu am nevoie de tine să judeci ....

și nu juca prea mult acest joc ..., pentru că te joci cu focul ...
Dacă nu îi iei pe toți ceilalți și pentru idioți, știi că și ei știu să discearnă și să distingă lucrurile ...
cel care va încerca să compare ceea ce sugerați .., cred că va înțelege repede ...


au fost ultimele mele detalii ...
dacă moderatorul vă lasă să ascultați orice acuzație în aer .. este alegerea lui .., dar îmi pare rău pentru cei care nu pot să nu o împiedice, dar nu mă pot lăsa călcat în felul acesta. ...
Ies din loc cu blândețe, ca să nu otrăvesc asta forum inutil ...

pentru cei care doresc, toată lumea știe unde să mă găsească ...

Pa ..
0 x
Bună ziua acasă! ...
Christophe
moderator
moderator
posturi: 79332
Înregistrare: 10/02/03, 14:06
Locul de amplasare: Planeta cu efect de seră
x 11046




de Christophe » 06/08/08, 12:09

2 zile închiderea pedepsei pentru a te liniști puțin ...
0 x

 


  • Subiecte similare
    Răspunsuri
    Vizualizări
    Ultimul mesaj

Reveniți la „Gestionarea apei, instalații sanitare și igienizare. Pompare, găurire, filtrare, puțuri, recuperare ... "

Cine este conectat?

Utilizatorii care navighează în acest sens forum : Nici un utilizator înregistrat și oaspeți 146