Sobe comprimate peletice sau pelete de lemn

Încălzire, izolare, ventilare, VMC, racire ... confort termic scurt. Izolație, energia din lemn, pompe de căldură, ci și electricitate, gaz sau petrol, VMC ... Ajutor în alegerea și implementarea, rezolvarea problemelor, optimizare, sfaturi și trucuri ...
tofcervelo
Descopesc econologia
Descopesc econologia
posturi: 5
Înregistrare: 05/11/08, 16:30




de tofcervelo » 05/11/08, 17:50

da, ar trebui să-l găsesc repede

cu Belgia, care este la mai puțin de 2 km de casa mea, nu ar trebui să am nicio problemă

singurul lucru va fi să faci sau să cumperi un fel de siloz pentru a le păstra
0 x
Canop
Descopesc econologia
Descopesc econologia
posturi: 1
Înregistrare: 21/08/13, 01:51




de Canop » 21/08/13, 02:04

bonjour

Îmi permit să relansez acest subiect pentru a-l îmbogăți, deoarece presupun că un număr bun de vizitatori pe econologie.com îl trec în continuare pentru a-și face o idee despre diferitele sobe de peleți care există pe piață.

Desigur, lista modelelor care a fost stabilită în 2008 nu mai este prea actualizată. Așadar, în 2012, am lansat un proiect similar prin enumerarea a peste 1000 de modele de sobe de peleți distribuite în Franța (ca să nu mai vorbim de și mai multe modele de sobe de lemn și șeminee închise)

Dacă unii oameni sunt interesați, acest instrument de căutare și comparație a fost postat pe [url] poelesabois.com/search [/ url], serviciul este gratuit, desigur (aș dori să subliniez că nu vindem un dispozitiv )

Dar dincolo de alegerea unui dispozitiv, selectarea unui instalator bun este la fel de importantă (standarde, setări, servicii)!
[/ Url]
0 x

 


  • Subiecte similare
    Răspunsuri
    Vizualizări
    Ultimul mesaj

Înapoi la "Încălzire, izolare, ventilație, VMC, răcire ..."

Cine este conectat?

Utilizatorii care navighează în acest sens forum : Nici un utilizator înregistrat și oaspeți 291