Ch. Ajută la asamblarea Kit Pantone pe benzină R19 în PARIS

Editări și modificări ale motoarelor, experiențe diferite, descoperiri si idei.
jaylem75
Descopesc econologia
Descopesc econologia
posturi: 1
Înregistrare: 08/12/08, 19:47

Ch. Ajută la asamblarea Kit Pantone pe benzină R19 în PARIS




de jaylem75 » 08/12/08, 21:15

Bonjour à tous,

Sunt la Paris, Porte de Versaille.

Am descoperit sistemul Pantone acum câteva zile, citind o postare pe site-ul lexpress.fr, un cititor a menționat mașina lui 305 care funcționa cu un motor cu apă Pantone ... știu mai multe și am descoperit această tehnologie artizanală ...

Am văzut videoclipurile din ziarul TF1, cu renault 21 Nevada ..., și am navigat mult, căutând alte informații despre acest proces.

Nu m-aș întoarce la tehnologie, o știi ca mine.

Caut un mecanic / manaș care ar putea pune acest „kit” pe renault 19 GTS cu motor 1.4, benzină, specific.

persoana de pe site-ul quanthomme.fr m-a trimis la forum d ’econologie.com și am căutat în index„ ajutor geografic reciproc ”. Dacă vă scriu, este să încerc să ne întâlnim într-un weekend, să vorbim despre acest kit și să-l experimentăm. .

Am trimis acest e-mail către 5 persoane, ați lăsat e-mailurile pe forum, Dacă te-am deranjat, te rog să-mi ceri scuze, nu asta este ideea.

Voi fi foarte interesat să întâlnesc oameni care au adaptat deja acest kit și care m-ar putea ajuta să-l fac pe mașina mea.

Cu stimă, și bună seara
Locuiesc în Paris, lângă Poarta de Versailles

lăsați-mi un prim contact prin e-mail, pentru a-mi anunța informațiile.
0 x

Reveniți la "Injecția apei în motoare: ansambluri și experimente"

Cine este conectat?

Utilizatorii care navighează în acest sens forum : Nici un utilizator înregistrat și oaspeți 146