Energii gratuite SEG Generator Searl

Inovații, idei sau brevete pentru dezvoltare durabilă. Scăderea consumului de energie, reducerea poluării, îmbunătățirea randamentelor sau proceselor ... Mituri sau realitate despre invențiile din trecut sau viitor: invențiile lui Tesla, Newman, Perendev, Galey, Bearden, fuziunea la rece ...
Avatar de l'Utilisateur
gegyx
expert Econologue
expert Econologue
posturi: 6988
Înregistrare: 21/01/05, 11:59
x 2913

de gegyx » 16/12/08, 22:05

Sugestie înțeleaptă.

Imagine
0 x
Avatar de l'Utilisateur
Gregconstruct
expert Econologue
expert Econologue
posturi: 1781
Înregistrare: 07/11/07, 19:55
Locul de amplasare: Amay Belgia

de Gregconstruct » 16/12/08, 22:06

Nu-i așa???
Sunt zile in care ma surprind!!! : Mrgreen:
0 x
Fiecare gest contează pentru planeta noastră!
jointbk
Descopesc econologia
Descopesc econologia
posturi: 7
Înregistrare: 15/12/08, 21:39
Locul de amplasare: Colmar

da, întradevăr

de jointbk » 17/12/08, 23:00

A merge împotriva profesorilor este întotdeauna o idee proastă, dar nu mă duc împotriva lor, ci dimpotrivă, le deschid ochii acestor oameni ignoranți. Nu sunt o persoană nervoasă, dar dacă urăsc un lucru: este batjocura.
Nu pot tolera acest comportament, râzând în față!!!
Dacă nu o fac, cine o va face?
Vor continua și vor muri proști.
Dacă reușesc să-i conving, atunci și ei vor suferi ceea ce am patit eu, iar înțelepciunea lor va crește enorm.
Păi altfel nu contează (geniile sunt întotdeauna înțelese greșit), păcat pentru ei.
Acum am nevoie doar de magneți care nu sunt ușor de găsit.

O voi construi și apoi voi încerca să o îmbunătățesc din ce în ce mai mult
Dar nu vă faceți griji, vă voi anunța când îmi voi construi generatorul BEDINI

(Apropo, sunt complet în afara subiectului cu ceea ce urmează să spun, dar știați că a existat un medicament care vindecă malaria? Soluția Minerală Miraculoasă (MMS) creată de Jim Humbel. A vindecat deja mii de oameni în Africa c Nu e o prostie!Uita-te pe internet mai ales la forum sau videoclipuri pe youtube. Vei fi supărat. Am câteva acasă din Canada.
Și de ce nu este pe piață? Nu destul de scump, statul ar pierde milioane prin înlocuirea tratamentului cu MMS...)

Trebuia să o spun și bine dacă nu pentru energiile libere
daca ai vreun sfat de dat
sau mărturii
sau agregari

scrie ! ! !
0 x
„Orice este posibil dacă nu te oprește creierul” John Searl
ca și cu
Înțeleg econologia
Înțeleg econologia
posturi: 62
Înregistrare: 03/09/08, 15:00

Re: chiar da

de ca și cu » 23/12/08, 16:26

jointbk a scris:A merge împotriva profesorilor este întotdeauna o idee proastă, dar nu mă duc împotriva lor, ci dimpotrivă, le deschid ochii acestor oameni ignoranți. Nu sunt o persoană nervoasă, dar dacă urăsc un lucru: este batjocura.
Nu pot tolera acest comportament, râzând în față!!!
Dacă nu o fac, cine o va face?
Vor continua și vor muri proști.


Sunt aplecat pe spate... Dacă nu-ți place batjocura, nu te împinge așa... Ești tânăr și naiv și s-ar putea să fii tu cel care ar trebui să deschizi ochii...

Băieții pe care îi numiți idioți bătrâni - indiferent de temperamentul lor - sunt de un milion de ori mai cunoscători decât tine în toate disciplinele pe care le abordezi... Deci, dacă crezi că le „deschizi ochii” neavând decât lucruri stupide la care să te referi publicate pe internet de copii de 14 ani, să nu fii surprins că oamenii râd în fața ta... Atunci spune-ți că internetul este singura modalitate de a publica ceva ce nu merită să fie publicat publicat într-o lucrare adevărată , ceea ce explică de ce sunt atâtea prostii acolo...

Așa că dacă vrei să fii credibil – indiferent de substanță – trebuie doar să oferi o bibliografie reală atunci când prezinți acest gen de lucruri (dar nu voi ascunde faptul că vei avea dificultăți să găsești lucrări serioase despre asta). Și din moment ce nu vei găsi aproape nimic și că ești tânăr și naiv, probabil că o să-ți mai imaginezi comploturi de lobby menite să facă să dispară genul acesta de muncă, ceea ce te va discredita și mai mult... Așa că evită-l. ..
0 x
jointbk
Descopesc econologia
Descopesc econologia
posturi: 7
Înregistrare: 15/12/08, 21:39
Locul de amplasare: Colmar

de jointbk » 24/12/08, 17:25

bietul commodus
esti unul dintre ignoranti :?
E păcat pentru tine.
Poate într-o zi vei înceta să fii prost

: Cheesy: Într-o zi sau niciodată : Cheesy:
0 x
„Orice este posibil dacă nu te oprește creierul” John Searl
Avatar de l'Utilisateur
Gregconstruct
expert Econologue
expert Econologue
posturi: 1781
Înregistrare: 07/11/07, 19:55
Locul de amplasare: Amay Belgia

de Gregconstruct » 24/12/08, 17:32

Bine baieti,

O să fiu clar cu tine, acest fel de discurs agresiv și chiar nepotrivit în anumite puncte nu duce la nimic.
Să deschizi ochii celorlalți asupra anumitor puncte Bine dar să pierzi timpul dând lecții sau să te joci NU este deloc OK!!!

În plus, vă invit cu insistență să acordați puțin mai multă atenție gramaticii și ortografiei atunci când degeaba degeaba degeaba de mult vânt!!!!

MULȚUMESC!!!
0 x
Fiecare gest contează pentru planeta noastră!
ca și cu
Înțeleg econologia
Înțeleg econologia
posturi: 62
Înregistrare: 03/09/08, 15:00

de ca și cu » 26/12/08, 17:21

jointbk a scris:bietul commodus
esti unul dintre cei ignoranti:?
E păcat pentru tine.
Poate într-o zi vei înceta să fii prost

:cheesy: O zi sau niciodată :cheesy:


Personal, vin pe asta forum să-mi distragă atenția... Este micul meu moment de bucurie și de aceea vă mulțumesc! Râd când îți citesc proza, dar voi regreta totuși lipsa argumentului tău care îmi temperează oarecum entuziasmul...

De asemenea, aș fi încântat dacă v-ați demni să-mi spuneți cum dezavuați acuzațiile mele?
0 x
Avatar de l'Utilisateur
Gregconstruct
expert Econologue
expert Econologue
posturi: 1781
Înregistrare: 07/11/07, 19:55
Locul de amplasare: Amay Belgia

de Gregconstruct » 27/12/08, 09:38

Acesta este ultimul avertisment!!!!!! : Evil:

Daca continui, voi bloca acest subiect!!!!!
0 x
Fiecare gest contează pentru planeta noastră!
ca și cu
Înțeleg econologia
Înțeleg econologia
posturi: 62
Înregistrare: 03/09/08, 15:00

de ca și cu » 29/12/08, 01:57

Nu-ți face griji, este un serviciu de făcut lui...
Cu cât închideți mai multe subiecte aici, cu atât se vor spune mai puține prostii.
0 x

 


  • Subiecte similare
    Răspunsuri
    Vizualizări
    Ultimul mesaj

Reveniți la „Inovații, invenții, brevete și idei pentru dezvoltare durabilă”

Cine este conectat?

Utilizatorii care navighează în acest sens forum : Nici un utilizator înregistrat și oaspeți 196