Miraclean = escrocherie pantone la vedere ?! atenție

Injecția de apă în motoarele termice și celebrul „motor pantone”. Informații generale. Apăsați decupaje și videoclipuri Înțelegere și explicații științifice privind injectarea apei în motoare: idei pentru ansambluri, studii, analize fizico-chimice.
Christophe
moderator
moderator
posturi: 79117
Înregistrare: 10/02/03, 14:06
Locul de amplasare: Planeta cu efect de seră
x 10972




de Christophe » 24/03/11, 11:35

alaniesse a scris:Ah Christophe, ....

Toată munca ta din trecut te împiedică să vezi ...

Timp pierdut ....., da dacă nu înțelegi ....

Ai totul acolo.

Și vă asigur că funcționează, foarte, foarte greu.


Ben luminează-mă, luminează-ne ... un raport despre editarea ta ar fi binevenit (subiect nou vă rog).

Pentru tija străpunsă, continuăm aici, vă rugăm: https://www.econologie.com/forums/etude-de-t ... t4944.html

mulțumesc
0 x
înger28
Învăț econologie
Învăț econologie
posturi: 28
Înregistrare: 29/01/12, 01:48




de înger28 » 01/02/12, 20:17

[quote = "ange9546"] Bună ziua tuturor,

Mică întrebare ... Fără a intra în raționamente super-științifice, ar trebui totuși să-l întrebăm pe acest pseudo inventator de ce a pus 2 rezervoare de aceeași capacitate atunci când ar trebui să lucreze cu mai multă apă decât combustibil ... ??
Pentru moment mă aplec mai mult (ca să nu spun că sunt de acord) cu argumentele lui André și Christophe.
....................................... Inventatorul: 0
........................................ Fose septice: 1 [/



Critica este un tâmpit ușor de criticat un BRAVO mort
0 x
înger28
Învăț econologie
Învăț econologie
posturi: 28
Înregistrare: 29/01/12, 01:48




de înger28 » 01/02/12, 20:22

Christophe a scris:La proces? Ok, el va fi acuzatul atunci ... pentru fraudă și încălcare tehnologică a încrederii :)

Ne pare rau dar merita un demo fara numere !!

Cine a măsurat puterea? Cine a măsurat consumul real de masă? Cine a estimat rentabilitatea efectivă?

Atâta timp cât nu aveți niște cifre și curbe REALE măsurate de un corp INDEPENDENT, nu va valora nimic ...

Cu alte cuvinte: demo-ul tău, îl poți pune profund!

Apoi, și este mai grav (pentru el): site-ul său .fr care nici măcar nu este înregistrat. Unde este Sirena lui / Siret? Numărul său de TVA?

Deci, nu continuați pe această cale Tagor, unde mă veți enerva cu adevărat ...

ps: dacă primesc aceste cifre de la inventator, în acest caz acest subiect va fi modificat sau chiar șters. Până acum nu am auzit de ... : Cheesy:


Despre cine vorbești ????? Pentru că eu sunt cel care mă va supăra
0 x
înger28
Învăț econologie
Învăț econologie
posturi: 28
Înregistrare: 29/01/12, 01:48




de înger28 » 01/02/12, 20:31

gegyx a scris:econology a fost citat în articolul bilunar ...

Imagine

Imagine

Imagine



Mulțumesc pentru tăieturile de presă ale cumnatului meu Jean François. Tot ce a spus, a făcut sau a scris este ADEVĂRAT.
El nu este cel care este listat aici, este o persoană cu care s-ar părea că ar fi lucrat și, deoarece nu are toate elementele pe care încearcă să le găsească aici în numele său, cu excepția faptului că este greșit.
Atenție myto la orizont.
0 x
înger28
Învăț econologie
Învăț econologie
posturi: 28
Înregistrare: 29/01/12, 01:48




de înger28 » 01/02/12, 20:37

coucou789456 a scris:bună seara

pentru ca o plângere să aibă succes, este necesar ca insulta sau defăimarea să fie nominativ explicit (nume cu sau fără prenume). dacă este depusă o reclamație și privește doar o poreclă a forum, va duce inevitabil la un CSS. (clasificare fără continuare)

pentru „inventatorul” în cauză aici, în descrierea sumară pe care o dă ziarului citat mai sus, efectele despre care vorbește amintesc de ceea ce se întâmplă în faimosul panton: vortex, câmp magnetic etc. .. dar avertizează imediat cititorul afirmând că nu are nimic de-a face cu pantone ...

pe scurt, din nou "un„cine a găsit-o și cine a dat atât de puține informații despre realizarea ei încât nimeni nu poate reproduce același sistem.

în așteptarea unei diseminări ipotetice a brevetului său, îl voi clasifica printre estetele inventatorilor decedați care și-au luat secrete în mormânt! (meyer și mulți alții a căror listă ar fi cu siguranță lungă)

jeff




Mulțumim pentru el, am fost foarte mândri de el
0 x
înger28
Învăț econologie
Învăț econologie
posturi: 28
Înregistrare: 29/01/12, 01:48




de înger28 » 01/02/12, 20:42

tagor a scris:
coucou789456 a scris:bonjour

dacă toate secretele sunt în brevete, cel puțin unele brevete, sunt bine ascunse, deoarece pentru o mulțime de invenții, acestea sunt in-reproductibile!

Nu îl cunosc pe acest inventator, nici măcar personal, deși este situat geografic aproape (70 km). I-am descoperit existența doar ca urmare a unor subiecte care au apărut aici în forum.

Prin urmare, nu i-am văzut motorul, deoarece nu îl știam.

căzând în uitare ... vom vorbi totuși mult despre asta, dar riscă să facă, ca MEYER, un sistem care nu este infinit reproductibil.

secrete și brevete ... este suficient ca principiul să fie bine explicat în brevet, nu este necesar să se facă o demonstrație fizică a funcționării sale pentru a fi acordat.

citat în articolul din ziar: militarii i-ar fi cerut să nu comunice despre invenția sa. aceasta este o scuză extraordinară pentru a nu fi nevoit să demonstrez că funcționează sau chiar să o descrie în detaliu!


jeff


Da, da

numai ipoteze
nu știm nimic, dar construim scenarii

acest lucru este în concordanță cu condanarea a priori a acestui cercetător






Condanatie pentru cine? Pentru ce?
Nu vă oferim răspunsul, așa că este un escroc ???????
Apărarea i-a interzis să dezvăluie orice.
GELOS
0 x
Avatar de l'Utilisateur
antoinet111
Mare econolog
Mare econolog
posturi: 874
Înregistrare: 19/02/06, 18:17
Locul de amplasare: 29 - Landivisiau
x 1




de antoinet111 » 01/02/12, 23:11

re: aici este noul explorator de pe vremuri ...

salut, aruncă o privire la datele postărilor.


: Mrgreen:
0 x
Vot pentru că scriu un mesaj concret și un sens practic.
Jos cu vorbitorii și beerbătorii!
înger28
Învăț econologie
Învăț econologie
posturi: 28
Înregistrare: 29/01/12, 01:48




de înger28 » 01/02/12, 23:13

antoinet111 a scris:re: aici este noul explorator de pe vremuri ...

salut, aruncă o privire la datele postărilor.


: Mrgreen:



Am citit si asa ????
0 x
Christophe
moderator
moderator
posturi: 79117
Înregistrare: 10/02/03, 14:06
Locul de amplasare: Planeta cu efect de seră
x 10972




de Christophe » 01/02/12, 23:37

Ai citit totul în detaliu, ești sigur?

Mmm începe să miroasă a troll ... nu crezi?
:?
0 x
înger28
Învăț econologie
Învăț econologie
posturi: 28
Înregistrare: 29/01/12, 01:48




de înger28 » 01/02/12, 23:42

Christophe a scris:Ai citit totul în detaliu, ești sigur?

Mmm începe să miroasă a troll ... nu crezi?
:?





Pot citi mulțumesc.
Am văzut mai ales o „alaniesse” pe care o înregistrează aici și care vorbește despre lucruri pe care nu le cunoaște și a citit toate criticile care nu sunt locuri de a fi. El dorește să își însușească ceva care nu îi aparține. nu



El spune că Jean Francois a fost foarte bolnav înainte de moartea sa și este FALS
0 x

Reveniți la „Injectarea apei în motoarele termice: informații și explicații”

Cine este conectat?

Utilizatorii care navighează în acest sens forum : Nici un utilizator înregistrat și oaspeți 145