Mi-am pierdut parola [Rezolvat]

Evoluțiile din forums și site-ul. Umor și convivialitate între membrii forum - Tout est anything - Prezentarea de noi membri înregistrați Relaxare, timp liber, timp liber, sport, vacanțe, pasiuni ... Ce faceți cu timpul liber? Forum schimburi de pasiuni, activități, agrement ... creative sau recreative! Publicați-vă anunțurile. Anunțuri, acțiuni cibernetice și petiții, site-uri interesante, calendar, evenimente, târguri, expoziții, inițiative locale, activități de asociație .... Nu vă rugăm să faceți publicitate pur comercială.
ecolo91
Descopesc econologia
Descopesc econologia
posturi: 3
Înregistrare: 29/09/05, 09:12
Locul de amplasare: Essonne

Mi-am pierdut parola [Rezolvat]

de ecolo91 » 05/10/05, 13:06

Cum pot primi parola?

merci

Răspuns: https://www.econologie.com/comment-etre- ... logie.html
0 x
Christophe
moderator
moderator
posturi: 79323
Înregistrare: 10/02/03, 14:06
Locul de amplasare: Planeta cu efect de seră
x 11042

de Christophe » 05/10/05, 13:13

Ce parolă? Cel al site-ului pentru descărcări? este trimis regulat pe lista de discuții ...
0 x
ecolo91
Descopesc econologia
Descopesc econologia
posturi: 3
Înregistrare: 29/09/05, 09:12
Locul de amplasare: Essonne

de ecolo91 » 05/10/05, 14:28

Da pentru a accesa ambele forum (pentru moment sunt încă conectat) și descărcările, nu am primit confirmare prin e-mail când m-am înregistrat. Mi-e frică să-mi pierd conexiunea forum de asemenea.


merci


PS: Mi-aș fi dorit să descarc raportul pe sistemul pantone.
0 x
Christophe
moderator
moderator
posturi: 79323
Înregistrare: 10/02/03, 14:06
Locul de amplasare: Planeta cu efect de seră
x 11042

de Christophe » 05/10/05, 14:49

pentru confirmare este că am avut o problemă cu serverul de poștă tocmai pe 29 (și 30) septembrie
Cred că va trebui să vă înregistrați din nou ...


Pentru raportul pantone, trebuie să vă abonați la lista de corespondență.
0 x

 


  • Subiecte similare
    Răspunsuri
    Vizualizări
    Ultimul mesaj

Întoarceți-vă la „Bistroul: viața site-ului, timp liber și relaxare, umor și convivialitate și Anunțuri”

Cine este conectat?

Utilizatorii care navighează în acest sens forum : Nici un utilizator înregistrat și oaspeți 311